Ambient on/off

[#Wybory] Khere na prezydenta, prezydent na Khere!

39 Day 3,453, 06:58 Published in Poland Poland Political debates and analysis Political debates and analysis

Hej!

Kolejny miesiąc minął, kolejny w którym niby miałem nie startować ale zrobiłem to i mam nadzieję, że było ok 😉 Co przyniósł nam ten miesiąc?

Po pierwsze i najważniejsze przeprowadziliśmy kampanię militarną w Turcji i na Cyprze.

read more »

[Partia Imperialna] Prosimy o Twój głos + super ciałka!

23 Day 3,443, 00:58 Published in Poland Poland Political debates and analysis Political debates and analysisHeja!Przedstawiamy nasz skład kongresowy na kadencję kwiecień/maj 2017! Zapraszam do oddania na nas głosu!

Na liście w … read more »

[Partia Imperialna] Prosimy o Twój głos!

25 Day 3,412, 01:08 Published in Poland Poland Political debates and analysis Political debates and analysisHeja, czesiek!Przedstawiamy nasz skład kongresowy na kadencję marzec/kwiecień 2017! Zapraszam do oddania na nas głosu! … read more »

No i co to się stało?

52 Day 3,392, 01:00 Published in Poland Poland Political debates and analysis Political debates and analysis

Siemson.

No i ogłaszałem, prosiłem i groziłem, że już kończę, a odzewu brak. Jedyna osoba, która startuje na poważnie w naszych wyborach prezydenckich to Hiszpan. Niezbyt to dobrze o nas świadczy. Na szczęście wystawiłem się jakiś czas temu i w

read more »

[Partia Imperialna] Głosuj na Partię Imperialną!

27 Day 3,384, 01:32 Published in Poland Poland Political debates and analysis Political debates and analysisJedziemy z koksem!Przedstawiamy nasz d kongresowy na kadencję luty/marzec 2017, kilka nowych twarzy, kilka … read more »