Ambient on/off

Votoni per Miss Shqiperia 2014!!!

43 Day 2,402, 14:51 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Pershendetje,

Vendosa ta shkruaj kete artikull per arsye qe Miss Shqiperia 2014 do mbahet ne vendin tim, pra ne Ulqin, dhe te kerkoj perkrahjen tuaj per nje vajze nga Ulqini e cila konkuron.
Votoni per Vranina Mehmedi (Miss nr.15)
http://www.

read more »

Bukuria mbreselenese e Ulqinit!!

8 Day 2,250, 19:02 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Pershendetje,

Kesaj here vendosa qe te mos flas per politike por te shfaq disa foto te bukura te qytetit tim dhe gjithashtu te juajit, pra Ulqinit..
Nuk kemi se per cfare te flasim sa i perket historise sepse kur kthehemi pas ne kohe mund te

read more »

Ekonomia ne eRepublik

25 Day 2,235, 17:25 Published in Albania Albania Financial business Financial business


Çka ështe Ekonomia?!
-Ka pothuajse 1 vit ne këtë lojë që gjithmonë është thënë e njëjta gjë nga 99% e lojtarëve. "Rrregullojeni Ekonominë" dhe … read more »

Koha per "Rilindje"!!!

9 Day 2,232, 04:43 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Pershendetje..

Ja ku jemi perseri. Pas nje kohe te gjate pushimi, u riktheva ne kete loje. Nuk di se cfare ka ndryshuar, cilin shtet kemi pushtuar? apo thjesht jemi perseri ne ata qe po qendrojme te shtypur nga okupatoret e huaj? Epo keto gjera

read more »

eRepublik, një lojë e thjeshtë apo me shumë se aq?

14 Day 2,061, 08:13 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Përshëndetje,

Shpresoj që në këtë artikull të gjeni veten tuaj ..
Pyetja është po luajmë ne një lojë apo është më shumë se aq ?


Keni menduar ndonjëherë për përfshirjen

read more »