Ambient on/off

Туууууутттт...

5 Day 3,211, 02:13 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Ѕвоне дете влахче на таткому и му и му вика:
Тато прати 100 денара за да ви испратам слика од мене и невестата.
И татко му му вика:
Ќе ти пратам 50 теб те знаеме неа не
😂😂😂😂😂😂

read more »

ПРЕТСЕДАТЕЛСКА КАНДИДАТУРА ПЕРСЕЈ МАКЕДОНСКИ

1 Day 2,683, 04:30 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Political debates and analysis Political debates and analysis

Се кандидирам по втор пат за да пробам како упорен откажувач од играта, да направам и вие успешно како мене да се откажете од играва хехехехехе

Сватив дека без многумина од вас не можам и дека ми недостига муабетот и зафрканциите кои на момент не

read more »

OVOA ZA MISIJATA KE DA E

26 Day 2,481, 11:04 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

aj NAJISKRENO VE ZAMOLUVAM ,DA UDAREME 25 KOMENTARA DA SE ZEME I TAA NAGRADA
SEKAKO GLUPI SA MISIITE AMA PLATO NEMA SO DA PRAE GLEA DEKA MU BEGAT IGRACITE PA KOJ SO CINE MISIICKI KE SI PRAEME BEZ VRSKA,FALA ODNAPRED I SITE PREDAVNICI DA SE E*AT U

read more »

LA GRANDE BELEZZA / ПРЕГОЛЕМАТА УБАВИНА

1 Day 2,223, 11:53 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

LA GRANDE BELEZZA
Festival de Cannes (2013) - The Great Beauty (La Grande Bellezza) Italian Trailer
Посебно внимание имам не само за италијанската кинематографија туку за цела италијанска … read more »

МАДА Ф*АКИНГ 2 years eHERE

7 Day 2,118, 03:48 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Малеееее две години еееј ,кој цар.. иначе кривицата е на овај човек
Stole Lazarov.

Другарче од мали нозе ми е ем голем човек.Фала Стојане за се .Секако не се откажувам али да напоменам са

read more »