Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Dardania
Cameria
Laberia
Malesia
Arberia

Pellazgo-Ilir,Arber,Shqiptar!

???!!!

24 Day 2,864, 02:57 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Kush loz ende ktu? Flas per ata qe kan qen kur lozja un,se te rinjte si njoh 😛

read more »

Kerkoj dizenjator.

15 Day 2,699, 00:37 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Pershendetje,me duhet nje dizenjator per logo.Me shkruani ne pm se ka rendesi.

read more »

Albanian MoFA! Supporting Turkey!

44 Day 2,687, 10:19 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysisMirmbrema eShqiptare,sic mund te kene pare dhe ju,keto ditet e fundit kane ndodhur disa ndryshime,qe po i japin aksion kesaj loje ne aspektin ushtarak(edhe pse lufta nuk esht aspak e drejte,duke … read more »

Albanian MoFA!

21 Day 2,664, 11:11 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysisMirmbrema Shqiptare,Yllire,Pellazge 🙂
Presidenti A herceg aka erjol me la ne mirbesim drejtimin e Minisitrise se Puneve te Jashtme per kete muaj,dhe nga sot nisa punen time,e cila do konsistoje ne … read more »

Takimi i Prishtines te shtunen!

43 Day 2,612, 10:07 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Mirmbrema miq e shoke!
Sic e kam shpreh dhe ne artikujt e meparshem,te shtunen me date 17 Janar do te mbahet nje mbledhje ne Prishtine.Ne kete mbledhje do te marrin pjese Shqiptare nga cdo treve Shqiptarie.
Mbledhja do te behet ne qender te

read more »