Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Welcome

Faleminderit,Groupfight ,etj.

16 Day 2,969, 06:48 Published in Albania Albania Warfare analysis Warfare analysis

Pershendetje vllazen, se pari falemderit per besimin qe ma keni dhon per kete muaj, jam i nderuar ti sherbej ketij komuniteti kete muaj si CP


Group Fight


Group Fight do mbahet sonte ne oren 12:00 sipas erep time ose 21:00 … read more »

Dalmatian Warlord Cabinet

22 Day 2,966, 14:54 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje eShqipetar


Me kete artikull deshta ta prezantoj kabinetin e qeveris se ardhshme ne qofte se une i fitoj zgjedhjet me 5 janar , dhe shpresojm qe te ja kalojm nje muaj sa me te mir kushdo qe te fiton.


Se pari deshta read more »

Kandidimi per CP

20 Day 2,961, 14:41 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje Shqiptar te nderuarGjat 3viteve kam nderin te jem pjes e ketij komuniteti dhe kam pasur disa pozita tjera politike qe jam munduar ta jap kontributin tim, me kete artikull dua ta … read more »

Nje Arritje e Vogel

51 Day 2,692, 14:29 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje lojtar te eShqiperia.

Une jam DalmatsS, dhe jam bashkelojtar ne kete acc. Vendosa me e shkru ket artikull, sepse dua me bo diqka qe me e sjell aktivitet ne komunitetin tone, sadopak qe te jete ajo.

Te gjithe e dime se jemi pak

read more »

Searching...

4 Day 2,682, 14:24 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

read more »