Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

create the future.
Kuruluş: Gün 1,154, 09:09

[CUMHURIYETCI OSMANLI PARTISI] Yeni Parti Programı ve 19 Mayıs Kutlaması

7 Day 3,468, 03:33 Published in Turkey Turkey Political debates and analysis Political debates and analysisSelamlar! Ben Süleyman! Bu da mührüm:


Demokratik yollarla şehzadesi seçildiğim partiyi vereceğim ferman doğ … read more »

Osmanlı Fırkası Başkan Adaylığım

13 Day 3,461, 12:49 Published in Turkey Turkey Political debates and analysis Political debates and analysisبسم الله الرحمن الرحيم

Selamun Aleyküm,


Fırkamızın içinde bulunduğu durumu gördükçe içim kan ağlıyor, yüreğim dağlanıyor. Fırkamıza yapılan bu iç ve dış mihrakların saldırılarını gördükçe daha sıkı sarı … read more »

[Vecihi] Salon Konuşması

21 Day 3,426, 07:03 Published in Turkey Turkey Political debates and analysis Political debates and analysisSelamlar,

Adaylığımı belirtmediğim bir seçimde komplo kurularak başkan seçildim ve buradayım. Hiçbir vaad vermemiş olma ve ülkenin durumu hakkındaki genel kötü gidiş kanısı sebebiyle üzerimde baskı … read more »

[Kırmızı Beyaz] Milletvekili Seçimleri

9 Day 3,414, 08:15 Published in Turkey Turkey Political debates and analysis Political debates and analysisSelamlar,

Oyun dinamikleri sebebiyle etkisiz olan milletvekili seçimleri, oyuna gelen yeni güncelleme ile tekrardan aktif hale gelmiştir.Bu sebepten ötürü olmalıdır ki, Sosyalist yoldaşlar, … read more »

[God Of Media] Beyin Yakalım Serisi Bölüm 2 [S2/?]

1 Day 3,367, 10:34 Published in Turkey Turkey Social interactions and entertainment Social interactions and entertainmentSAYFA 2

arkadaşlar ben gaziantep ve diğer yerler derken, gaziantep ve onun gibi diğer rahat yerler dedim. gaziantep zaten ohal bölgesi dışında.

ulan günüzmüde bile polis asker şark gö … read more »