Ambient on/off

ПОМОШШШШШШШШШ

4 Day 1,931, 16:54 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Financial business Financial business

ОВА Е МОЈАТА МОМЕНТАЛНА СОСТОЈБА .......
ВЕРУВВАЈТЕ МИ НЕМАМ Н.И.К.А.К.В.О ОРУЖЈЕ ИМАМ САМО ХРАНА И НИШТОО ДРУГО ТОТАЛЕН СУМ ВО БАНКРОТ ОТКАКО МИ ГО ХАКИРАА ПРОФИЛОВ И МИ ЗЕМАА СЕ СТО Е МОЖНО ОД НЕГО ПА ДУРИ И МИ НАПРАВИЈА Downgrade НА ТОА ЗА ТРЕНИР

read more »

ВЕ МОЛАМ ЗА ПОМОШ !

6 Day 1,926, 14:10 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Financial business Financial business

MAKЕДОНЦИ... Кје ве замолам ако има некој ДАРЕЖЛИВ да ми помогне со ГОЛД или МКД затоа што пред два дена ми беше хакната акаунтот од кој што ми земаа 14 ГОЛД и 550 МКД и ПЛУД ми направиле downgrade на тоа за тренирање и сега тоа ми е пак на 5 а ми б

read more »

Откриен идентитетот на човекот чие тело

0 Day 1,914, 05:59 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

http://press24.mk/story/makedonija/krimi/otkrien-identitetot-na-chovekot-chie-telo-beshe-izvlecheno-od-vardar
neka mu lesna zemjata... 🙁 🙁

ocekuvajte uste svezi raboti i desavanja vo Republika Makedonija...

KOGA STE VEKJE TIKA
STISTNETE
read more »

Iskreno......

6 Day 1,913, 09:53 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

ISKRENO STATIJAVA JA NAPRAVIV SAMO KOLKU DA MI KLIKNETE NA SUBSCRIBE
PA AJDE KJE VE ZAMOLAM DA MI KLIKNETE SUBSCRIBE....
sekoj sub mi znaci mnogu
BLAGODARAM ODNAPRED...

I EVE NESTO KOLKU DA NE BIDE SAMO TOA ...
[img]http://www.motika.com.mk/[/img]

read more »

Препорака....

8 Day 1,907, 20:47 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Battle orders Battle orders


Јас препорачувам да биде се заврши војната со Турција и да се продолжи војната со грциве...Треба да им земеме се на играва што е под нивно владеење не ни можат ништо 100 пати појаки … read more »