Ambient on/off

Збогум еМакедонијо ! [A K J] - ЗАВРШЕНО !

416 Day 1,958, 01:38 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Добро утро.

Вчера,по долго размислување решив да ја напуштам оваа игра.
Пишав тикет до админите да ми го избришат акаунтот,но пред да ми го избришат акаунтот ке направам поделба за сите македонци.

[img]http://fotografija.com.mk/images/2013/03/[/img]

read more »

Денешните поделби ! [Ден 1956-1957]

24 Day 1,956, 05:20 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) First steps in eRepublik First steps in eRepublikЗдраво еМакедонијо !Во соработка со dia761 се договоривме да направиме и македонски превод на статиите во кои таа … read more »

Денешните поделби ! [Ден 1954-1955]

22 Day 1,954, 12:43 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) First steps in eRepublik First steps in eRepublikЗдраво еМакедонијо !Во соработка со dia761 се договоривме да направиме и македонски превод на статиите во кои таа … read more »

[eMKD]Top20 MUs - Top10 Soldiers

25 Day 1,953, 04:53 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Warfare analysis Warfare analysis


'Top 20 Military Units of MKD - monthly damage'
http://www.egov4you.info/country/units/79

monthly data were counted from 22:00eR day read more »

[ТМОРО]15 дена постоење-450 членови! Биди и ти дел од нас

18 Day 1,951, 04:23 Published in Republic of Macedonia (FYROM) Republic of Macedonia (FYROM) Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Здраво еМакедонијо !

Здраво браќа и сестри !Здружението Т М О Р О денеска прави 15 дена од активно постоење.
Во таа чест ве поканувам сите да станете дел од нас.
За само

read more »