Ambient on/off

About my newspaper

Open Wiki page

Everyday, Everywhere, Ecolog!

Ish-gazeta e parë javore në eShqipëri.
Ish-Zyra e Shtypit te Qeverise.

Emrat e meparshem: Gazeta Korrieri & DC's Journal

[UPDATED][DC] Kushtetuta e Republikës së eShqipërisë

58 Day 2,067, 15:22 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis



Pershendetje qytetare te eShqiperise,

Perpara se te filloj, nese nuk keni qejf te lexoni shume, vazhdoni direkt te pjesa e dyte e artikullit

Shpesh kam verrejtur qe disa persona ne
read more »

INFORMACIONE PER LOJTARET E RINJ

15 Day 2,035, 11:57 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik


Pershendetje,

Sapo ka filluar publikimi i lojes nga shume lojtare te eRepublik ne facebook dhe presim qe te vijne shume lojtare te rinj. Ky … read more »

TO SERVIAN GOVERNMENT: Give supplies to your citizens!

21 Day 1,917, 15:34 Published in Albania Albania Financial business Financial business

OPEN LETTER TO SERVIAN GOVERNMENT

Dear Servian Government,

Recently, many Servian citizens have been applying in our supplying program (tinyurl.com/progamiUML ).

Examples:
http://prntscr.com/ta9zb
http://prntscr.com/read more »

[DC] Per Akuzat Drejtuar Qeverise

79 Day 1,912, 11:43 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje,

Po shoh akuzat e shumta qe i behen qeverise, programit UML edhe te gjithe atyre qe mundohen te punojne per te miren e eShqiperise. Shaku kryesor qe me ben te shkruaj kte artikull eshte artikulli i fundit nga festimbeqa. … read more »

[UML] Propozim-Sondazh! VOTONI!

40 Day 1,909, 05:41 Published in Albania Albania Financial business Financial business

✪ ✪ ✪ ✪ ✪ VOTO KETU: http://tinyurl.com/votouml ✪ ✪ ✪ ✪ ✪



Pershendetje te gjitheve,

Kete muaj programi UML ka vendosur qe tju shperndaje ndihma te gjithe lojtareve te eShqiperise (fale donacioneve te Presidentit Ujku76 dhe te … read more »