Ambient on/off

Томов: Искам да вдигнем трофея пред Левски

1 Day 144, 15:41 Published in Bulgaria Bulgaria

Президентът на ЦСКА Александър Томов разкри, че в началото на следващата седмица със спортно-техническия щаб ще обсъждат селекцията на отбора за следващия сезон.

Томов бе доволен от поредната победа в първенството с 2:0 над Локомотив Пловдив, коят

read more »

ЦСКА на три крачки от титлата

1 Day 144, 15:40 Published in Bulgaria Bulgaria

Отборът на ЦСКА спечели без особени проблеми двубоя си срещу Локомотив Пд от 24-я кръг в А група. "Армейците" се наложиха с 2:0 с попадения през втората част на Удоджи (57 мин) и на Йордан Тодоров (62 мин). На възпитаниците на Стойчо Младенов са необ

read more »

ЦСКА изхвърли Левски, Марек и Лукойл ще играят пак

1 Day 142, 16:22 Published in Bulgaria Bulgaria

ЦСКА се класира на финал в Суперлигата по волейбол след като надделя над Левски Сиконко с 3:1 победи в полуфиналната серия. В четвъртата среща от серията "червените" спечелиха с 3:1 гейма в зала "Сиконко" и ще участват на финал за първи път след

read more »

Владо Николов: В душите ни няма страх

1 Day 142, 05:13 Published in Bulgaria Bulgaria

Всички в Тренто са много доволни от добрия старт в плейофите, сподели ден след успеха с 3:0 над Модена в първия мач от четвъртфиналите в италианската серия А1 диагоналът Владимир Николов.

"Излязохме напрегнати, отговорността не беше малка - играех

read more »

Скандално съдийство отказа нашите в Атина

1 Day 141, 00:33 Published in Bulgaria Bulgaria

Българската делегация обмисляше тази вечер демонстративно напускане на олимпийския квалификационен турнир по бокс в Атина заради скандално съдийство, каза за БТА по телефона от гръцката столица президентът на Българската федерация по бокс Марин Димит