Ambient on/off

Rruges per n Paris

4 Day 2,882, 12:09 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Per here te pare Shqiperia kualifikohet ne gara te kesaj rendesie
Feste ka sonte ne gjith Shqiptarine

Paris na pret

urime Shqipe ngado qe jeni

read more »

Rugova therret !

15 Day 2,839, 14:18 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis

Pershendetje shqipe !

Po u tregoj nje ngjarje qe me ndodhi sot dhe qe ka te beje me situaten e Shqiperise etnike ne RL

Jam banor i qytetit te Pejes dhe siq e dini keto dite jan disi si shum te trazuara sepse Kta tradhtaret tane e shiten nje

read more »

eShqiperia!

7 Day 2,782, 11:56 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Pershendetje vllazen


Kaloi shume kohe qekurse Kanada na largoi nga gadishulli Arabik dhe ne kemi mbetur te pushtuar dhe pa kongres dhe PA UDHHEQJE!
Eshte e vertete qe kjo loje ka rene dhe nuk luhet por se ather humbim kohe ne kete loje

read more »

Votoni ju lutem ! ti perkrahim Shqiptaret !

14 Day 2,753, 12:08 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Pershendetje vllazen !
Qe jemi te bashkuar si kurre me pare i kem treguar disa here botes ,
Shqiptaret me ndihmen e njeri -tjetrit kan arritur ca suksese si p.sh: Vendi i pare i ekipit nga Kosova Natev ne nje gare te perkrahur nga NASA
,Poashtu

read more »

Situata e eShqiperise ne loje !

28 Day 2,747, 12:46 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Pershendetje vellezr shqiptare.
Qellimi im i vetem kur kam hyre ne kete loje para nje viti e gjysme ishte
qe ta shihja Shqiperine mire ,besoj se ky ka qene qellim i te gjitheve qe kane hyre ne kete loje !

Sot Shqiperia eshte si mos me keq:

read more »