Ambient on/off

Ne jemi vellezer

5 Day 1,823, 04:42 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Une gjithmon e kam ne
zemer popullin tem shqiptar.
Shum luti Zotin qi Paqja
e tij te vijn nė zemrat
tona, nė gjith familjet
tona, nė gjith boten.
Lutem shum pėr fukarat
e mij - dhe pėr mua
dhe motrat e mija.
Une lutem per juve.
[

read more »

FC Barcelona "Page"

1 Day 1,822, 11:34 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Une po kerkoj nje fans te barcelones dhe nje qe ka deshir per faqe ne fb.
Dua tju them se kam nje faqe te messit qe dua ta shes por ka disa rregudha.


read more »

Artikulli i Pare!!!

3 Day 1,822, 04:21 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik

Ky eshte artikulli im i pare me kete acc pasi kam pasur edhe nje tjeter acc 😃 kshtu qe po ju them se do ju informoj me te gjitha info qe do te marr ne te gjith ditet ne fillim por me te rendesishme jan sa me shum v+s aq me shum info per SHQIPERINE ;

read more »