Ambient on/off

Pershendetje

17 Day 3,258, 10:11 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis


Pershendetje Shqiptar
U be nje koh e gjat qe un sshkruaj artikull dhe desha te shkruaj nje artikull reth gjendjes ton … read more »

1 noob need help

2 Day 2,914, 22:06 Published in Albania Albania Financial business Financial business

Pershendetje vllezer e motra shqiptare .
Eshte ber nje koh e gjat qe e kam len ket loj edhe vendosa me u kthy perseri ne loj nese do te kishit mundesi te me ndihmoni ti bej perseri upgrade training center .
[IMG]http://i68.tinypic.com/2mez6m9.[/img]

read more »

The Time Has Come

38 Day 2,533, 08:18 Published in Albania Albania First steps in eRepublik First steps in eRepublik


Hi everyone,

I had very great time here for some years. I met lots of new friends and enjoyed every moment.We had big ups and downs in the way which was extremely fun. it was a great pleasure to … read more »

Referndum Per Aleancen RooT

21 Day 2,497, 17:10 Published in Albania Albania Political debates and analysis Political debates and analysis


Pershendetje miq, motra e vellezer eShqiptar!

Keto muajt e fundit , ne kemi qene duke kerkuar per nje aleance qe do te na mirepriste ne.
Pas nje referndumi dhe propozimit te … read more »

[TroyannForc] #babybucketchallange

10 Day 2,481, 08:00 Published in Albania Albania Social interactions and entertainment Social interactions and entertainment

Hi
I accept your challange Pasok


http://prntscr.com/4jwub1
http://prntscr.com/4jwugm
http://prntscr.com/4jwul6

And I nominate the next 3 players:

[url=http://www.erepublik.com/en/read more »