Ambient on/off

Join the new world

 

Wszystko zależy od Ciebie !

Day 1,066, 07:53 Published in Poland Poland by Henryk Kwinto

Witaj w eŚwiecie.

Zapewne zastanawiasz się co tutaj robisz. Odnaleźliśmy Cię zagubionego na plaży i postanowiliśmy się Tobą zaopiekować. Rozumiem Twoją dezorientację i przerażenie. Ten świat jest nieco inny od tego, który znałeś do tej pory. Ale powoli, odpocznij chwilę i rozejrzyj się po obozie. Za chwilę ktoś przyniesie Ci miskę strawy.Widzę, że posiłek postawił Cię na nogi. Teraz mogę powiedzieć Ci co nieco o panujących tutaj zasadach. Jak już pewnie zauważyłeś w eŚwiecie odnajdziesz większość państw znanych Ci ze świata zwanego realem. Jesteś obywatelem jednego z nich, ePolski, kraju silnego, z długą historią. Możesz być z nas dumny – staraliśmy się zawsze dumnie bronić honoru i czci Orła Białego. Swego czasu zajęliśmy eFrancję i eNiemcy, aktualnie posiadamy ziemie w Ameryce Południowej i część terytoriów eRosji. Jeśli chcesz się dowiedzieć więcej – pytaj.

Od razu muszę Cię jednak ostrzec, że na wszystko musieliśmy zapracować, nic nie przyszło nam lekko. Dlatego od kiedy jesteś częścią naszej społeczności, również na Twoje barki spada odpowiedzialność za losy naszego kraju. Nie zmarnuj tej szansy !

Co możesz zrobić żeby jej nie zmarnować ? Najlepiej bądź aktywnym obywatelem. Nie pozostań bierny, przeglądaj prasę, interesuj się życiem społeczności. Najlepiej wejdź na nasz kanał irc #erepublik.pl – tam zawsze uzyskasz szybką pomoc na nurtujące Cię pytania.

Kim możesz zostać w eŚwiecie ? Jest wiele ścieżek rozwoju - możesz być redaktorem gazety, politykiem, szefem dużego koncernu, żołnierzem. Co wybrać ? To zależy tylko od Ciebie, jeśli będziesz chciał będziesz mógł być kim tylko zechcesz. Możesz połączyć wszystkie fachy w jeden, możesz stać się prezydentem ePolski, który ma najlepszą gazetę w kraju i jest jego najbogatszym obywatelem. Otwierają się przed Tobą możliwości, o których nigdy nie śniłeś !Od czego zacząć ? Niedługo osiągniesz 6 lvl i zdobędziesz swój pierwszy gold – nie zmarnuj go. Po osiągnięciu 7 lvl`u będziesz mógł dołączyć do partii. Do której ? Tego Ci nie powiem, musisz sam zdecydować która według Ciebie jest najaktywniejsza i w której będziesz miał największe szanse na wybicie się. Wybierz tą, która stawia na młodych graczy, tą która nie emanuje nienawiścią. To właśnie w partii poznasz ludzi, z którymi warto zostać w eŚwiecie. To właśnie dzięki niej zaczniesz karierę polityka i być może w przyszłości będziesz sprawować władzę nad całą ePolską !

Nie zmarnuj szansy jaką dostałeś ! Zostań z nami – stań się aktywnym członkiem społeczeństwa !


Pozdrawiam
Henryk Kwinto
 

Comments

Leosio
Leosio Day 1,066, 08:18

Vote! Pozdrawiam tych niżej!

Kurt Hawkins
Kurt Hawkins Day 1,066, 08:20

Second! 🙁

Kurt Hawkins
Kurt Hawkins Day 1,066, 08:20

Vote+Sub

Maria Sanchez
Maria Sanchez Day 1,066, 08:22

hola a todos y viva ePolonia!

CoSiu
CoSiu Day 1,066, 08:27

votado

LeonKapelmajster
LeonKapelmajster Day 1,066, 08:44

vote 😉

ronavino
ronavino Day 1,066, 09:21

Sluchajcie Henryka. On dobrze prawi.

tls4
tls4 Day 1,066, 09:38

"aktualnie posiadamy ziemie w Ameryce Południowej" ... Północnej!
mimo to art b. dobry dla młodych. vote

Mercilesspol
Mercilesspol Day 1,066, 09:39

Vote. zapraszamy do gry

Trebius
Trebius Day 1,066, 11:01

Vote!!!

General Strach
General Strach Day 1,066, 11:36

Jeżeli nie chcesz być manipulowany i wykorzystywany ekonomicznie,a chcesz poznać prawdziwą historię świata Erepublik i sekrety najbardziej wpływowych graczy napisz do mnie. Dostarczę Ci najbardziej deficytowany towar w Erepublik - prawdę.

Generał Strach
Dowódca 1.Armii

Widzę, że posiłek postawił Cię na nogi.
Za chwilę ktoś przyniesie Ci miskę strawy. =
"Через минуту кто-то принесет вам миску с едой."
"Я вижу, что вы положили еду на ноги. "
====================================
Они едят из мисок, а не из тарелок... ставят тарелку с едой не на стол, а кладут еду на ноги... Вы там вообще-то люди? или домашних животных приучили играть вслед за домочадцами?

Kalso
Kalso Day 1,066, 12:55

Pelejcie MU !

Mixliarder
Mixliarder Day 1,066, 15:10

tĘ! ;<

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.