Ambient on/off

Join the new world

 

Watch Dogs

Day 2,429, 14:46 Published in Poland Poland by Tusk XD
"Everything is connected. Connection is power." - Oficjalne motto gry.

Watch Dogs (Stylizowane WATCH_DOGS) to jest przygodowa gra akcji produkowana przez Ubisoft Montreal.
Gra miała swoją premiere 27 maja 2014 roku.

Fabuła

Akcja toczy się w około 2010 roku w nowoczesnym Chicago w stanie Lllinois w którym wszystko jest połączone specjalną siecią komputerową zwaną ctOS (Central Operating System, pl. Centralny System Operacyjny) która kontroluje miemal każdy element technologii miasta i zawiera informacje o każdym mieszkańcu.
Głównym bohaterem jest Aiden Pearce, haker który włamał się do CtOS'u (dzięki Clari Lile która podarowała mu profiler, smartfon z specjalnym oprogramowaniem dzięki któremu można włamać się do ctOS), siostrzenica Aidena (Lena Pearce) została zamordowana i dlatego Aiden chcę się zemścić na na zabójcach.Rozgrywka

Mechanika rozgrywki polega na hakowaniu i inwigilacji - demo zaprezentowane na konferencji Ubisoftu pokazało że gracz może zakłócać i manipulować użądzeniami elektrycznych (np. kamery, sygnalizacja świetlna) oraz podsłuchiwać rozmowy telefoniczne by gromadzić informacje na temat swojego celu. Gracz ma też dostęp do bazy danych ctOS z informacjami dotyczącymi bohaterów niezależnych takich jak demografia, stan zdrowia oraz prawdopodobieństwo użycia przemocy.
W grze są również licencjonowane marki aut takich jak BMW, Mercedes czy też Porshe.
Producent zapewnia że przeciętnemu graczowi rozgrywka zajmie 35-40 godzin.

Produkcja

Ubisoft Montreal rozpoczęło pracę nad produkcją w 2010 roku.
Gra powstała dzięki współpracy z studiem Ubisoft Reflections.
Gra została oficjalnie zaprezentowana podczas konferencji prasowej Ubisoftu zorganizowanej podczas targów E3 2012. Trailer przedstawiający grę został przez przypadek umieszczony wcześniej na oficjalnym kanale Ubisoftu na YouTube, jednak szybko go usunięto.

Odbiór gry

Demo Watch Dogs zaprezentowane podczas E3 spotkało się z pozytywnym odbiorem ze strony krytyków, którzy chwalili produkcję za wysoki poziom graficzny (mimo że wydana zostanie z myślą o obecnej generacji konsol) oraz unikalną rozgrywkę.

Linki

Watch Dogs Wiki PL
Watch Dogs Wiki ENG
Watch Dogs Polska
Watch Dogs na Gry Online.pl
Watch Dogs Wikipedia PL
Watch Dogs Wikipedia ENG
Strona gry ENG

Część materiałów wziąłem z Watch Dogs Wiki

To mój pierwszy artykuł proszę o wyrozumiałość.
 

Comments

Sarandir
Sarandir Day 2,429, 15:12

Chyba bardzo dużą część z Wiki. W erepie się pisze przede wszystkim o erepie. Niemniej polecam gierkę. 😛

Tusk XD Day 2,431, 06:09

Comment deleted

Tusk XD
Tusk XD Day 2,431, 06:14

Jeszcze trochę się nie znam na pisaniu. (Mgm jdedngsckd ugt)odszyfruj, to się dowiesz dlaczego. http://www.goorsky.info/szyfrator/index.php

Bodzio Chomik
Bodzio Chomik Day 2,429, 16:23

Fenomenem tej gry jest w moim mniemaniu to, że żadnego innego tytułu nie polecało tyle osób które w niego nie grało. Od każdego słyszę "Ej, słyszałeś o Watch Dogs? Super gra!" Pytam więc "A grałeś?" "No jeszcze nie". No i ogólnie masa pozytywnych recenzji przed premierą od osób które nie miały dostępu do wersji rozwojowej. A gdy zapytałem kogoś kto już miał kontakt z tą grą o opinię to dostałem odpowiedź "Fajna, ale oczekiwałem czegoś więcej". W każdym razie promocja przed wydaniem na 6.

WujekRemo
WujekRemo Day 2,430, 02:00

W erepie piszemy o erepie 😉 Ale mam propozycję: spróbuj wysmażyć taką laurko-recenzję o erepie właśnie, a jak mnie przekonasz, to dam suba ;P Powodzenia!

Tusk XD
Tusk XD Day 2,431, 07:02

Jestem tu nowy więc jeszcze trochę się nie znam na erepie.

WujekRemo
WujekRemo Day 2,431, 07:12

Podpuszczam Cię 😉 Pograsz trochę, to przekonasz się, że nie da się z czystym sumieniem zrobić erepowi laurki. Niestety.

Milek7
Milek7 Day 2,430, 03:32

...

VaeV
VaeV Day 2,430, 14:04

ciebie tusku tez mamy nagranego

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.