Ambient on/off

Join the new world

 

Urime Special Power of Albania

Day 1,823, 11:43 Published in Albania Republic of Macedonia (FYROM) by AqifPasha

Ne diten e djeshme Njesia Ushtarake S.P.A eshte renditur e para ne listen e MU-ve eShqiptare ne statistikat e faqes se internetit egov4you.info .Puna e palodhur e komandantit dhe drejtuesve te tjere te kesaj njesie ushtarake e kane cuar ne kete pike.
Urime , urime dhe shpresojme qe te kete koordinim sa me te mire me MU-te e tjera e eShqiptare per te cliruar vendin.

 

Comments

MeDzzeLii
MeDzzeLii Day 1,823, 11:45

V - suksseSee !

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,823, 11:54

v

spiderwii
spiderwii Day 1,823, 12:06

V

Mac RumorSeS
Mac RumorSeS Day 1,823, 12:14

V

ALB FoRcE
ALB FoRcE Day 1,823, 13:09

v

AqifPasha
AqifPasha Day 1,823, 13:43

Nuk kam dash te them emra por te gjithe pjesetaret duhen pergezuar ...

Panch0TheGreat
Panch0TheGreat Day 1,823, 14:34

o7

Crazy Alboz
Crazy Alboz Day 1,823, 14:45

Urime edhe Commander s'eshte gje pa Members, jeni ju qe beni ket MU te madhe! BRAVO ju qofte te gjithve! 😃

ArnoldDjin
ArnoldDjin Day 1,823, 16:32

Big V

x x x ALBANIA x x x
x x x ALBANIA x x x Day 1,824, 06:07

me sa po shoh une eagle arme qenka me e fuqishme
me 9 fighters ka bere gati 19 millione damg.
per kete meriton ne vend te pare.

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Day 1,824, 08:22

urime:D

Crazy Alboz
Crazy Alboz Day 1,824, 10:59

tirane1 ndegjo mua ne jemi te gjith D2 dhe disa D3 dhe nj D4, ato jan shum te fort me strenght dhe eshte normale. por gjisekushi ka mendimin e vet. Ne bejm punen ton jo per fam, kte ta kesh te sigurt.

Fessti
Fessti Day 1,824, 14:31

bravo dhe suksese

Ardit Halili
Ardit Halili Day 1,825, 23:28

ku shikohen keto

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.