Ambient on/off

Join the new world

 

Urdheri i kalorseve "SHPATA E KASTRIOTIT"

Day 1,902, 02:29 Published in Albania Albania by BubullimaAl

"SHPATA E KASTRIOTIT" ne marshim


kryekomandant Ujku76 dhe zevendesi i tij Nameless99


Nenkomandantet PijaniDado dhe Dardanh


Hajdaraga dhe grupi i tij special


Ushtaraku dhe njesiti "Shqiponja"


Kd22 dhe DritonShala

[img]https://encrypted-tbn0.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcShvNGo1aHHRyCiWe5ESltY1ACnSZZ-yUgjfN48EizHu-abTqF-ow[/img]
Piusargiri dhe Pikachuku


Tubua,Fluse Pula me cizme dhe BigAlboss


Vizita e Lilo1 tek streha e shqiponjes


Ish presidenti Jonkastrioti dhe njerzit e tij tek shtabi i "KASTRIOTVE"


Mustafaxxl dhe Helmial


Alipasha dhe Gjilan1233

Keto ishin disa momente te kapure nga fotoaprati yne ne momente te veshtira dhe te lavdishme te luftrav te fundit ndaj shkjave. Nuk kemi nxjerr asnje sekret sepse fototve ju be skanim dhe jan prishur pjeset qe nuk duhet te duken dhe perbejn shkelje te rregullit ushtarak.
 

Comments

Olsius
Olsius Day 1,902, 02:44

bravo bravo, Kryeveper! Ujku aty, te kellcasiiiii!

jonkastrioti
jonkastrioti Day 1,902, 02:46

nice o7 vote+sub 60

illegal name002
illegal name002 Day 1,902, 02:46

kshyrem be mu me ali pashen um kan lon 😃 1 kg ppeshqi e kemi zon ne bregdet.

Olsius
Olsius Day 1,902, 02:52

hahahah, ca peshku ishte?

BubullimaAl
BubullimaAl Day 1,902, 03:00

hahahaha shiko na zer ca te tjere o gjilan

EFALB
EFALB Day 1,902, 04:41

Haha Vote

BubullimaAl
BubullimaAl Day 1,902, 04:43

pikachuku ishe dhe ti me ariusargirin ne nje fot por sic duket nuk ka kaluar per arsye sigurie hahhaa

ujku76
ujku76 Day 1,902, 04:54

Ec aty...

Me te tille djem s'humb kurre Shqipnia!

Mustafa XXL
Mustafa XXL Day 1,902, 04:57

v

dritonshala
dritonshala Day 1,902, 05:00

Hahaha Vote e madhe

Andiroid
Andiroid Day 1,902, 05:03

Voteeeeeee : D

Arius argiri
Arius argiri Day 1,902, 05:19

une dhe pikachu jemi si shqiponja me dy krena aq sa dikush madje ka dyshuar se jemi i njejti njeri pas dy acc te ndryshem !
Pra mendohuni mire nese guxoni ti dilni perpara veshtrimit te shqiponjes Piakchu -Arius spese zgjatja e jetes suaj qe nga ai moment do te jete thjesht çeshtje kohe!!!!

LiLo1
LiLo1 Day 1,902, 05:23

Allied Force ka nis mua si perfaqesus i tyre ec mer lal i thyjm ne mes te gjith ahahahahaaha voted

BubullimaAl
BubullimaAl Day 1,902, 05:33

normal duhet bashkveprimi te gjithve qe te thyejm armikun ejashtem dhe te brendshm

LioneX aKa MeDzeLi
LioneX aKa MeDzeLi Day 1,902, 05:50

v22 - s64

LEKSENDER
LEKSENDER Day 1,902, 06:32

Vote

Hajdaraga
Hajdaraga Day 1,902, 09:58

hahaha sa i papare qe je....vape e madhe ate dite qe na bene fotot
"SHPATA E KASTRIOTIT" pergjithmone

KD22
KD22 Day 1,902, 10:05

hejjjjjjjjjjjjj nuk jam aq i shendoshe une 😃

BubullimaAl
BubullimaAl Day 1,902, 10:21

hahahhahaha o hajdaraga ashtu ishte qe shum vap,por po me habit kd22 qe na la pa ngren ato dit dhe thot sajm i shndoshe hahhahaa

BubullimaAl
BubullimaAl Day 1,902, 10:29

Hajdaraga mund te besh indetifikim e atyre djemve qe jan me ty? ahahhahaa

LioneX aKa MeDzeLi
LioneX aKa MeDzeLi Day 1,902, 10:30

ahhahahaa ... @pijani dado qa ke bërë o VËLLA : D
si munde ta ofendojsh KD22-n ???
ncncncncn hiqe atë po fute fotografinë e vërtetë të tijë : http://prntscr.com/rg0j6

p.s KD22 mos e merr seriosisht : P

BubullimaAl
BubullimaAl Day 1,902, 10:32

hahhahahahhahaha jo me mire keshtu qe te ngaterrohen armiqte e te mos e gjjn dot se kush eshte kd22 i vertet o lionex hahahahhaha

Hajdaraga
Hajdaraga Day 1,902, 10:38

ai me mjeker jam une,ai djathtas eshte tubua,ai i treti ka rene deshmor dhe spo ja permend emrin per ceshtje etike.Kurse i fundit eshte ariusi qe kontrollon mos kemi vjedhur gje ne repart

KD22
KD22 Day 1,902, 10:38

ahahhaha mother of god sa i pashem qe jam 😃

BubullimaAl
BubullimaAl Day 1,902, 10:40

ahahhahahhahahahahahha sa e madhe o hajdaraga hahahahha

KD22
KD22 Day 1,902, 10:41

heej po une me dritonin laraska po gjuajme aty se spo e dalloj dot? apo po benim foto profili per fb se na keni kap pa mendje

BubullimaAl
BubullimaAl Day 1,902, 10:43

per tu dhe dritonin d0o marrim masa qe ne kohe lufte gjeni kohe per te ber foto hahaha

KD22
KD22 Day 1,902, 10:44

http://blogs.suntimes.com/news/assets_c/2012/11/arm3-thumb-520x831-54876.jpeg mos mashtro popullin po trgo te vertene se ca po benim 😃 po benim ushtrime mengjesi

dritonshala
dritonshala Day 1,902, 10:47

+1 KD22 une edhe ti jem universal soldier nuk dalim shpesh ne luft po kur dalim sigurohem qe me fitu luften 😛

BubullimaAl
BubullimaAl Day 1,902, 10:57

hahahahhahaha por duhete mashtroj dhe armikun mor djema hahhahaa

Hajdaraga
Hajdaraga Day 1,903, 00:49

Ujkun ke bere gabim qe e ke vene me rroba ushtaraku,duhet ta vije me kostum dhe kollare,sepse do behet president dhe sduhet te duket sikur do beje puc shteti dhe ta marre presidencen me arme:P

HELMI AL
HELMI AL Day 1,903, 01:20

hahahhahahahahha e madhe

BubullimaAl
BubullimaAl Day 1,903, 03:54

hahahhahaha o hajdaraga po artikulli ka dal para se te hidhte kandidaturen ai,pastaj kemi dhe nje problem Ujku ska kostum se ter kohen ka bredh maleve me dyfek ne krah hahahahha

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.