Ambient on/off

Join the new world

 

Un uzvarētājs ir...

Day 1,881, 02:43 Published in Latvia Latvia by Telefons112

7+

Ir noslēdzies nevalstiskās organizācijas ''Mediju atbalsta fonds'' rīkotais konkurss jaunajiem avīžniekiem, kurā ikvienam, kuram pašam vēl nebija sava avīze, bija iespēja tikt pie 2 zeltiem, lai tādu izveidotu. Pieteicās trīs pretendenti, par kuru pieteikumu atbilstību noteikumiem lēma izpilddirektors Telefons112, bet labāko, kurš tika pie 2 zeltiem, izraudzījās valdes priekšsēdētājs Telefons112.

Lūk, visi trīs iesniegtie pieteikumi:

Imauts Day 1,876, 17:09
''+ piesakos uz diviem zeltiem par brīvu, tā kā savā mūžā avīzi neesmu veidojis - tikai izklaidējošu un neregulāru žurnālu
Dzen šurp naudu!
''

Slinkais latvietis Day 1,878, 12:55
''lai nu kā piesakos! vienmēr ir bijis žēl divu goldu avīzei, bet ja tāda iespēja tad labprāt rakstus nerakstītu(nu varbūt kādreiz) bet vairāk izklaidējošu! aņuki, karikatūras, komiksi utt...''

Driftracer Day 1,880, 01:36
''Vēl ir 1880 diena, tātad vēl varu pieteikties!
Avīzes man nav. Labprāt izveidotu!
Nezinu par ko rakstīšu, bet ik pa laikam uznāk vēlme kko uzskribelēt!
''


Imauts tika diskvalificēts par neatbilstību konkursa noteikumiem, jo viņam jau ir izveidota avīze, lai gan viņš nez kāpēc to grib saukt par žurnālu.
Savukārt pretendentu Slinkais latvietis un Driftracer pieteikumi tika akceptēti un nodoti vērtēšanai valdes priekšsēdētājam.

>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>>

Par konkursa uzvarētāju un 2 zeltu (ko var izmantot tikai savas avīzes izveidei) ieguvēju tiek pasludināts Slinkais latvietis!

<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<<

Šādu lēmumu valdes priekšsēdētājs pieņēma, jo pretendenta Slinkais latvietis iesniegums vairāk atbilda projekta noteikumiem, tas bija izvērstāks un plašāks, norādot arī konkrētas tēmas, par ko tiks rakstīts.
Bet Driftracer pieteikumam diemžēl trūka detalizētāka apraksta par jaunizveidojamās avīzes saturu. Vēlam viņam veiksmi citos konkursos.


Nepacietīgi gaidām izklaidējošos rakstus no jaunā galvenā redaktora Slinkais latvietis puses, kas iedvesīs otro elpu mūsu satrunējušajā mediju telpā! Tas ir iespējams tikai pateicoties nevalstiskās organizācijas ''Mediju atbalsta fonds'' sniegtajam atbalstam.


Rakstu sagatavoja:
nevalstiskās organizācijas ''Mediju atbalsta fonds'' preses sekretārs Telefons112.

 

Comments

Slinkais latvietis
Slinkais latvietis Day 1,881, 02:52

paldies! tā kā daudz brīva laika nav, taču nedēļā pa vismaz vienam rakstam ielikšu!

eEds35
eEds35 Day 1,881, 03:10

Un uzvarētājs ir... Telefons, apsveicam uzvarētāju

Soulcraft
Soulcraft Day 1,881, 05:41

Un uzvarētājs ir... Telefons, apsveicam uzvarētāju

McDaunis
McDaunis Day 1,881, 06:02

Urravas uzvarētajam teletamponam!!! Vai drikstam uzzināt kā izlietosi sīvā konkurencē ar minimālu balsu parsvaru izcīnīto balvu? Ar samākslotu cieņas grimasi pa visiem /četriem / vaigiem McDaunis

TheTrugor
TheTrugor Day 1,881, 06:07

klauns

Slinkais latvietis
Slinkais latvietis Day 1,881, 06:37

nu šoreiz gan Jūs braucat telefonam nepamatoti virsū! lai nu kā notika tā uzvarētāju noteikšana, bet balvu saņēmu es, un es neesmu nekāds telefona bots!

dogcow
dogcow Day 1,881, 07:55

Pieteicās trīs pretendenti, par kuru pieteikumu atbilstību noteikumiem lēma izpilddirektors Telefons112, bet labāko, kurš tika pie 2 zeltiem, izraudzījās valdes priekšsēdētājs Telefons112. Un par uzvārētāju tika atzīts Telefons112!

einarslv
einarslv Day 1,882, 23:26

Un uzvarētājs ir... Telefons, apsveicam uzvarētāju

Imauts
Imauts Day 1,882, 15:00

"Imauts tika diskvalificēts par neatbilstību konkursa noteikumiem, jo viņam jau ir izveidota avīze, lai gan viņš nez kāpēc to grib saukt par žurnālu."

Telefons sēž zem balkona kaķu konfektēs, bet nez kāpēc grib sevi saukt par opozīcijas līderi. 😛

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.