Ambient on/off

Join the new world

 

Ujku76 per President,qe shteti te funksionoj perfekt

Day 1,903, 00:14 Published in Albania Albania by BubullimaAl

Ne radhe te pare i pershendes te dy djemte edhe Peyonin edhe Ujkun,gare me te bukur sdo te kete me ne eAlbania.
Ateher perse Ujku per President?
Te gjithe pa perjashtim ne eAlabania e njohin se kush eshte Ujku76 dhe vecanerisht djemte e MU "Shpata e Kastriotit" qe dine fare mire se si eshte e organizuar MU-ja jone,gjithcka aty shkon ne menure perfekte qe nga shperndarja e supples tek DO-t dhe gjithcka,kjo pune ka mbi tre muaj qe vazhdon,dhe e gjith kjo fale organizimit dhe sponcorizimit te UJKU76.Pra nje MU qe eshte gjithmon ose e para ose e dyta sipas egov.
Pra nese doni qe shteti te funksionoj ne menyr perfekte ta bejm UJKUN president,nje njeri me karakter nje njeri patriot nje njeri i rralle qe nuk do i vije me eAlbanias.
UJKU76 PER PRESIDENT,QE SHTETI TE FUNKSIONOJ NE MENYRE PERFEKTE
Suksese Kryekomandant

Hail Albania

 

Comments

LiLo1
LiLo1 Day 1,903, 00:38

V artikull i bukur vlla

BubullimaAl
BubullimaAl Day 1,903, 00:40

Flm Lilo

Elvis Lako
Elvis Lako Day 1,903, 00:49

Big V

ujku76
ujku76 Day 1,903, 00:57

Rrofsh pijani. Me vjen mire dhe ndjehem i mikluar nga fjalet e tua. Mos me lavderoni shume se me rriten veshet.

Ne fakt nese do kete sukses qeveria ime nuk do jete pse do jem une President por sepse do perpiqem te gjej njerezit me te afte per te bere punet sic duhen ne Shqiperi.

Filozofia ime eshte ti gjesh punes njeriun, dhe jo njeriut pune. Kjo eshte arsyeja pse Shpata ka sukses. Nuk jam une ai qe i meriton levdatat. Jane Kapitenet dhe lojtaret e MU-se qe e kane dhene dhe i japin cdo dite lojes kenaqesi te vecante.

Eshte mirekuptimi dhe besimi tek njeri-tjetri, tek vlerat tona arsyeja e vertete e Shpates.

Kete dua ta shtrije me tej per Shqiperine tone te dashur. Dua te jap nje mesazh bashkepunimi e organizimi midis njerezish te ndryshem nga pikepamjet e nga bindjet por te perbashket nga ideali dhe nga qellimi, qe eshte te berit e Shqiperise nje Zonje te vertete.

o7

BubullimaAl
BubullimaAl Day 1,903, 03:44

Ste le njeri qe te rriten veshet jo,se kemi dhe gersher ne hahahahhahahah

EFALB
EFALB Day 1,903, 04:53

Vote

LiLo1
LiLo1 Day 1,903, 04:54

ujku76 te uroj fitore edhe pse Tradhtarovskin e kam shok por kete radh do kisha qef te fitoje ti sepse kam shum rrespekt per ty gjithsesi fitofte me i miri

KD22
KD22 Day 1,903, 10:06

ujku per cp qe te marr une ndonje koncension minerar ose energjitik 😃

BubullimaAl
BubullimaAl Day 1,904, 23:55

hahahaha tio kd22 do te japim industrin e peshkimit hahhaa

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.