Ambient on/off

Join the new world

 

Užsienio arenos aktualijos. Viešas atsakymas tiems, kas tanke.

Day 1,988, 14:44 Published in Lithuania Lithuania by ZygaLTU
Sveiki tautiečiai!

Muzikinis fonas populistams, kuriems viskas blogai.


Prieš skaitant šį straipsnį siūlyčiau perskaityti visko priešistorę. Ją rasite Udros straipsnyje.

Per daug nesiplėsiu, tik paaiškinsiu poziciją iš savo perspektyvos. Primenu, kadd neužimu jokios pozicijos valdžioje, tame balsavime dalyvavau paprašytas. Na kam atrodo, kad blogai padariau, kam ne, bet čia pasistengsiu pateikt atsakymus.

CoT vs. TWO?


Na tikiuosi jau paskaitėte Udros straipsnį ir daugmaž suprantate kas ten vyksta. Sudėliojus viską (nepamirškite, kad CoT vadovybė irgi tą pripažįsta) gręsia karas tarp šių dviejų aljansų. Jie yra didžiausi ir stipriausi, neišvengiamai tai bus. Kol aljansai buvo draugiškai mes prisijungėmė prie CoT. Aljansas tikrai įdomus, neturiu nieko prieš vadovybę, tvarkomasi gerai, bet vistik daugiau draugų mes turime TWO aljanse. Lenkija, Vengrija, Britanija, Latvija, Estija - laiko patikrintos sąjungininkės. Na, aišku, neverta pamiršt Makedonijos, Indonezijos esančių CoT. Asmeniškai man artimesni pirmieji, esantys TWO.

Balsavimas:


Kodėl pasikeitė nuomonė? Na, čia paaiškinti nesunku. Per pirmą susirinkimą prieš balsavo dar dvi šalys (prieš mus), tada karo grėsmė nebuvo tokia didelė. Dabar visi supranta, kad tai realiai neišvengiama. Dėl to viskas sprendžiama kuo greičiau, stabdymas niekam nepatinka. Na taip, galėjom vėl vetuot, tai kas? Per kitą susirinkimą vėl būtų tas pats. Galiausiai užknistume visus - kokia to nauda? Dabar gi esame situacijoje, kai padėtį per kitą balsavimą kontroliuosime mes. Jei Rusija išsidirbinės (o jie jau dabar išsidirbinėja su savo “TW” su Švedija) mes galėsime balsuoti prieš ir jie negalės aplikuoti tris mėnesius. Nemanot, kad tai visai naudinga jei liekame CoT? Bandomasis laikotarpis tam ir yra, kad pažiūrėt kaip kas. Mes veto teisės neprarandam ir visada galim ja pasinaudot. Skandalo čia jokio nėra, kad ir kaip kai kurie nori jį čia įžvelgti. Jei mes liekam CoT mum rusai yra būtini kaip sąjunginkai, o jei einam TWO link tai dabar sutrukdydami rusam į CoT eit nieko nebūtume pasiekę - juos labai greit priimtų po mūsų išėjimo.

Tolimesnis kelias:


Na čia jau reikia rinktis. Savo nuomonę išsakiau. Pabandysiu sudėliot kiekvieno pasirinkimo pliusus ir minusus:

TWO:


1) Ilgalaikiai draugai, kurie padeda neprašomi.

2) Atstatomas status quo regione (daugmaž) - mes, LV, EE, Lenkija vs. Assguard ir Rusiją.

3) Keičiant puses visada pažeidžiamas įvaizdis.

4) ACT/TWO norėtų mus matyti savo pusėje.

5) Dominuotume dieną, pralaiminėtume naktį (nieko naujo, a?)

CoT:

1) Išlaikom stabilų kursą

2) Prarandam daugumą sąjungininkų.

3) Išlaikom svarų balsą aljanse.

4) Realiai Assguardai yra proCoT, tai karai su jais nutrūks.

Na čia galima ir daugiau prigalvot ties kiekvienu, čia mano galva svarbiausi. Na čia tik mano nuomonė, kaip jau minėjau, neužimu jokių pareigų, teesu patarėjas. Spręsti jums.

P.S. Kalbėta, rašyta, diskutuota apie tai yra nemažai. Tiesiog nekelta į viešumą nenorint nervint sąjungininkų. Na bet jau iškelta, tai lai, pasakysiu ir savo poziciją. Ir ne, nenoriu nieko įžeist ar trolint, tik pasakau savo perspektyvą. O tai, kad glušius&co apsimeta, jog nesupranta kas kaip stebina. Nors ko iš jų norėt, ne pirmas kartas : )


Pagarbiai,

ZygaLTU
 

Comments

kiprastk
kiprastk Day 1,988, 14:53

Taigi,ponai pletkoriai,bandėt nuskalpuot? Next time 😉

Nepastovus
Nepastovus Day 1,988, 15:41

zmogau nesunerk per giliai

Udra Day 1,988, 15:08

Comment deleted

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,988, 15:11

Asguardai visada tokie buvo, nesunku suprast iš CoT HQ logų.

Lai nepuls, MPP su jais neturėsim, o aš visai norėčiu turėt. Dėl pozicijos pats puikiai žinai kas buvo ir kaip pasikeitė, tai nereikia lialia : )

Udra
Udra Day 1,988, 15:11

Grįžtant prie esmės. Tai ką rusai Lietuvai pažadėjo už šį nuomonės pakeitimą? Pagalba kare? Ar čia sąjungininkų neatlaikytas spaudimas buvo?

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,988, 15:23

Su Rusija išvis nekalbėta. Galiu parodyt screenshotus kiek pas mane ko yra, nieko negavau, jei tu čia irgi kažkokius papirkinėjimus įsivaizduoji...

Čia ne sąjungininkų spaudimas, paskaityk dar kartą, kažkaip man rodos,jog būtum tą patį padaręs : )

Udra
Udra Day 1,988, 15:29

Tai jei sąjungininkai nespaudė, tai kodėl? Rusai šiko, rusai šika, o mes juo prisiimam į CoT'ą dėl abejotinos pagalbos. Nuoširdžiai nesuprantu šio veiksmo priežasties iš nacionalistinės vyriausybės.

Lurk
Lurk Day 1,988, 21:24

Buvo priimta BANDMOJAM laikotarpiui, ir palikti visi svertai sekanciam CP daryti taip kaip jis nores:
Nores - vetuos rusus ir pasius juos toli toli nuo COT
Nores- priims rusus i COT iskiestomis rankmis.

Nieko isdaviskisko, kaip jus bandote parodti neivyko, tiesog pasilikta vietos tolimesniems manevrams.

As aisku matau kad CP rinkimai arteja, ir po feilu su jonu reikia kazkoki skandala sukelti, bet gal gana kaltinti vieni kitus ir riektu paziureti i viska realiai kaip yra?

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,989, 05:48

esi melagis ir bandai dangstyti išdavikiškus veiksmus.

ZygaLTU Day 1,989, 06:07

Comment deleted

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,989, 04:26

Udra, ne visi rusai. Jie patys susikaldę. pats mačiau kaip kovojo tiek už švedus tiek už mus (taip, žinau, kad už mus grokai mažiau). Prie ko čia nacionaistinė vyriausybė? Ar tipo nacionalistai visi turi nekęsti Rusijos dėl praeities skriaudų? Na sorry, aš tautos negaliu kaltinti už kelių idiotų darbus. O ir priimam ne dėl abejotinos pagalbos, o dėl to, kad turėtume daugiau svertų bendraudami su jais. Dabar jiems reiks klausyt ir aljanso valdžios, o konfliktai bus sprendžiami viešai, summituose, kur Rusija turės dalyvaut ir atsakyt už savo veiksmus, o ne taip kaip prieš tai - daro ką nori ir jiem **.

Udra
Udra Day 1,989, 06:00

Malonu, kad po ilgos diskusijos pagaliau išspaudei priežastį. Tiek ir tenorėjau - jus suprast.
Nacionalistai - ne tie kur nekenčia, o tie kurie šlovina savo valstybę. Duok die, kad šis veiksmas atneštų naudą ir sėkmę mums.

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,989, 06:08

Na čia tik viena iš priežaščių, negi tos kitos priežastys visiškai niekinės? Nes man tai jos gan svarbios irgi atrodo. Bet šiaip džiugu, kad kiek aiškiau : )

Lari0x
Lari0x Day 1,990, 03:06

Nesuprantu, kodėl visi "lakstymu" po aljansus vadina išėjimo iš CoT variantą. Tai aljansas, kurį pasirinkom dėl jo pro_TWO krypties. Kryptis dingo, dingstam ir mes. Savo tą trumpą laiką CoT mes atbuvom garbingai ir padėjom žymiai daugiau negu jie padėjo mums. O geriausi Lietuvos draugai visada buvo ir dabar yra Lenkija, Serbija, UK, Vengrija, Estija, Latvija. Mes negalim ant jų spjauti vien dėl kažkokio popierinio priklausymo CoT. Susimąstykit kas yra tas "lakstymas" po aljansus!

Lari0x
Lari0x Day 1,990, 03:06

Nesuprantu, kodėl visi "lakstymu" po aljansus vadina išėjimo iš CoT variantą. Tai aljansas, kurį pasirinkom dėl jo pro_TWO krypties. Kryptis dingo, dingstam ir mes. Savo tą trumpą laiką CoT mes atbuvom garbingai ir padėjom žymiai daugiau negu jie padėjo mums. O geriausi Lietuvos draugai visada buvo ir dabar yra Lenkija, Serbija, UK, Vengrija, Estija, Latvija. Mes negalim ant jų spjauti vien dėl kažkokio popierinio priklausymo CoT. Susimąstykit kas yra tas "lakstymas" po aljansus!

Tautas11
Tautas11 Day 1,988, 15:10

'3) Keičiant puses visada pažeidžiamas įvaizdis.'

Kad tas ivaizdis maziau nukentetu reikia is anksto but pasiruosus labai gerai apgalvota priezasti kodel ta darom - pateikt mus kaip nukentejusia puse, o isdavikus atvirksciai - kitoj barikadoj. (o is esmes taip ir yra) Reikia ryskios priezasties, kuri suktus apie rusus, musu balso nepaisyma. Jai butu labai gerai suformoluota ir paskleista - netgi atvirksciai gali buti: kristi pacio alianco, o ne musu ivaizdis.

(Kaip pvz mums palankiai susikloscius situacija, kai pati Suomija uzpuole ir taip ji pati tapo agresore)


Vienas faktas turetu but aiskus: musu kaimynai Baltarusija, Lenkija ir broliai latviai konflikto atveju butu vienoj pusej, o priespriesoj Rusija ir skandinavija. Bet jai jau lenkai butu musu priesai - garantuoju Lietuvos zemelapi nerastume.

Nepastovus Day 1,988, 15:33

Comment deleted

Nepastovus
Nepastovus Day 1,988, 15:34

Tai tu manai, jog gali sprest uz visa bendruomene? tautos balsas tau visiskai nerupi?

Nepastovus
Nepastovus Day 1,988, 15:39

ir dar kai zmogus neuzimantis jokiu pareigu gali sprest tokius dalykus?kam tuomet reikalingas prezidentas? jo komanda?

Tautas11
Tautas11 Day 1,988, 15:46

(cia tik tarp kitko - visgi jai paziuresi i eLietuvos duomenis - pamatysi, kad visgi ZygaLTU pareigas uzima ir yra ministras pirmininkas...)

Nepastovus
Nepastovus Day 1,988, 15:55

jis geriau zino,jei taip raso, gal buvo irasytas i tas pareigas tik del kitu asmenu balsu per rinkimus, nemanyciau, kad toks iskalbus zmogus taip apsigautu

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,989, 04:27

Tokių pareigų kaipo ministras pirmininkas pas mus nėra. Aš atstovavau kaip patarėjas, prieš tai poziciją su CP suderinęs. Iš kur jūs ištraukėt, kad aš vienas nusprendžiau tai man mistika.

DrMonte
DrMonte Day 1,988, 22:53

Tai kaip ir veiksmų planas aiškus.

Tautas11
Tautas11 Day 1,988, 23:49

http://www.erepublik.com/en/main/law/Croatia/126610 Kroatija palieka EDEN

ZIGMANTAS SIERAKAUSKAS
ZIGMANTAS SIERAKAUSKAS Day 1,989, 02:12

Dėkoju už straipsnį. Iš to ką perskaičiau (skaičiau ir Udros straipsni), vieną dalyką supratau aiškiai- rusams visiškai nusispjauti į mūsų nuomonę. Jie taip akiplėšiškai "šika" mums ant galvų, kad nesinori su jais ne tai, kad sąjungininkais būti, bet net ir elementariai bendrauti. Jie visais būdais žlugdo mūsų planus su "ŽUVĖDAIS". Kas gali garantuoti, kad juos priėmus į CoT, jie ir toliau mums nekaišios pagalių į ratus? Manau, kad jie darys viską kas nuo jų priklauso, kad tik mums "ŽUVĖDAI" nebeatitektų. Šiaip prieš priimant tokio svorio sprendimus (dėl Rusijos stojimo į CoT, dėl mūsų buvimo CoT, dėl CoT palikimo ir prisijungimo prie TWO ar kito aljanso), siūlau valdžios vyrams kuo smulkiai informuoti eLietuvos žmones apie esamą situaciją, pasinaudojant spauda. Taip pat nepakenktų pasiklausti visų eLietuvos žmonių nuomonės prieš priimant galutinius sprendimus. Suprantu, kad gyventojai išreiškė savo pasitikėjimą dabartinei valdžiai balsuodami už ją ir valdžia gali priiminėti sprendimus savo galvą, bet apklausa manau nepakenktų.
Iš esmės, iki šiol, nieko baisaus nenutiko. Tad pavojaus sirenų jungti dar nereikia. Mūsų politikai dar turi erdvės manevrams. Kur jie numanevruos pamatysime ateityje. Mano galva, tai reiktų ruoštis visiems variantams. Dabar mums nepakenktu išleisti vieną kitą straipsnį anglų kalba, prieinamą CoT ir TWO nariams, su smulkiu, visų rusų išdaigų, aprašymu, kad jei reiktų palikti CoT'ą ne mes, o CoT būtų blogiukai. Rusus į CoT priimti tik su sąlyga, kad "ŽUVĖDAI" yra mūsų įtakos zonoj.
Komentuodamas nieko nekritikuoju. Žinau, kad politikai geriau jaučia dabartinių įvykių pulsą. Tiesiog pateikiu savo asmeninę nuomonę ir keletą pasiūlymu. Politikams sėkmės ir geriausių sprendimų eLietuvos labui.

Su pagarba,
Zigmantas

Audriucha
Audriucha Day 1,989, 03:22

ZygaRU o kas taves paprase dalyvauti balsavime? Labai noreciau suzinoti kas paprase nubalsuoti, ar prase nubalsuoti uz?
Kazkaip keista, kai zmogus cituoju:" Primenu, kadd neužimu jokios pozicijos valdžioje, tame balsavime dalyvavau paprašytas" neuzimantis jokiu pareigu sprendzia tarptautinius klausimus ir dar netgi balsuoja.
Kazkokia fignia cia.

TheUnit Dzeusas
TheUnit Dzeusas Day 1,989, 03:47

as irgi neikertu...

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,989, 04:28

Summite dalyvavau paprašytas CP, kieno dar. Pozicija su juo buvo suderinta ir balsuot už realiai turėjom ir per pirmą summitą, nubalsuota buvo prieš, nes prieš mus kelios šalys jau buvo vetavusios rusus ir mūsų balsas nieko nelėmė.

Kelias
Kelias Day 1,989, 03:57

O tai referendumo nenorit kelt? Nemanau, kad dėl vienos nuomonės turėtume keist ally ir spekuliuot kas bus ir ko nebus...

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,989, 05:02

gedinga sutartis!!!

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,989, 05:03

ech kaip dar visai galima sakyti neseniai taip sukavot bambalai, tik ten situacija visai kitokia buvo, tada reikejo sikna traukti is priesu apsupties, bet kur juk tada buvot lnp, dabar kai tik elempe esat tai jau pasirose sunerti i sikna ruskiams iki peciu, o gal ir tuos dar sugrusit...

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,989, 06:10

Paramparam grįžo! Paskaityk komentarus bent prieš rėkdamas. Tą patarčiau visiems, kuriems dar neaišku.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,989, 06:26

ka cia skaityti, kaip pudrinat smegenus? agurkikai jus, aplinka tipo kalta?😁 faktas yra kad sulindot i sikna rusams, net nepasiklause nepasitare. aplamai su situo impotentu cp toli einat, ir dar cia su savo lurkais ir kitais barachlo bandot glaistyti situacija, tik tas glaistymas idomus, rekt komentaruose ant visu oponentu... kiek butumete slepe kazin jeigu butu Udra neatkases jusu situ velniavu?😁 aktyvu cp jie matai pastate, net nesugeba aljanso susirinikime sudalyvauti... beje, klausimas jam, irc bent jau turi jis?

Lurk
Lurk Day 1,989, 11:32

ir vel izeidinejimai ir pasakos? ir neastibosta tau : )

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,989, 12:21

na va, ir vel mano pasakos, o jusu tiesa:)) taigi jau akivaizdziai cia prigavo jus, o jus toliau paksai savo, nieko nebuvo, aplinka kalta:))

Shmuel97
Shmuel97 Day 1,989, 12:03

prie minusu gali rasyti .. lenkija greitai istrina mus arba latvija su lenku pagalba...
karu nebeturim savu : nes bijom lenku kliudyti .. jei latvius ar bulbas puolam lenkais uzpuola ir vel mes istrinti

Shmuel97
Shmuel97 Day 1,989, 12:04

vienu zodziu zopa mums 😃

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,989, 12:37

Nemanau, kad taip greit pultų, su laiku nebent

Shmuel97
Shmuel97 Day 1,989, 12:44

koks skirtums kada tas laikas pribrestu

Rytu aukstaitis
Rytu aukstaitis Day 1,989, 22:22

CoT patvarumas ir lygiateisiškumas išsilaikė tik iki JAV priėmimo.O čia dar meška žmogėdra laužiasi į aljansą.Yra kaip yra,bet dabar tai galima daryti double-click'o baby boom'ą,nes artimiausiu metu vyks tai,kas nuo mūsų visiškai nepriklausys.O pabudę po kelių mėnesių sustiprėję galvosim į kokį aljansą išeiti. : )
Tiesa,per tą laiką galime vis tiek mesti iššūkį AssGuard užkariaudami Islandiją ir Grenlandiją.Buvo Lietuvos Rusia kažkada,bus ir Lietuvos Šiaurė čia. : )

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,990, 00:35

atmetus visus šūdų malūnus, tai kodėl straipsnis rašytas žmogaus, kuris neužima jokių pozicijų valdžioje (nors šiaip political titles uždėta prime minister). Kodėl straipsnis rašomas PO TO, kai piliečiai iš visiškos info nebuvimo ima savarankiškai ieškoti kas kur ir kodėl. Kodėl didysis dux`as (a.k.a Magnus Dux, mūsų (ne)gerbiamas CP) savo straipsnyje "kas kur kada"(koks ironiškas pavadinimas) nė žodžiu apie šituos reikalus neužsimina? Ką veikia URM`as? Čia lyg ir šios ministerijos kiemas.
Iš mano pusės pyktis yra būtent dėl neinformavimo. Sprendimų priėmimas čia jau kiekvienos vyriausybės teisė ir pareiga (bei atsakomybė). Tiesa kyla pagrįsta abejonė ar toks neįgalus CP sugebės išvis kažką prisiimt, kai realūs darbai pasireiškia nebent "attack" mygtuko paspaudimu.

Specialiai išėjau iš visų bent kiek svarbesnių skaipės čatų, kad pasijaust paprasto piliečio kailyje. Graudu. Viena blogesnių kadencijų informatyvumo ir tarimosi su tauta prasme. Na bent ne daug liko, pakentėkime, bičiuliai. Ir iškelkite pagaliau tinkamus žmones į CP! gan jau tų "gelbėtojų"

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,990, 03:23

Tauti, o nuo kada pas mus ministrai pirmininkai yra? Pasakiau, kad padėsiu kuo galėsiu, aš to titulo net nemačiau tiesa sakant : ) Tai ir bandau padėt, kiek laiko turiu.

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,990, 05:57

Žyga, tai apie tai juk ir kalbu - kodėl paaiškinimas eina iš tavęs, o ne iš magnuso ar dariuko? gerai, kad padedi, nes jei ne tu, žiūrėk summite net nebūtų kas LT atstovautų. Čia tau normali situacija atrodo?

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,990, 08:11

na aš suprantu, kad turėtų jie, bet jei negali bandau aš. tiesą sakant dėl to, kad jie nerašė ir parašiau, kai pamačiau kad čia skandalas keliamas.

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,990, 06:00

Lietuvos (tipo)nacionalistai iškėlė tinkamą(xD) kandidatą, dabartinį URM - Nutzz.... Joa... Turėjom neaktyvų cp ir urm kurio niekas nematė, turėsim cp kurio niekas nematė ir katę maiše XD

gliookas II
gliookas II Day 1,991, 14:01

ot ir ne. lai visokie dariukai tesia savo garbinga politika ir toliau.

kamikadze77
kamikadze77 Day 1,990, 06:48

sveiki. mano nuomone musu padetis tokia. mes sedime dabar cot ateina rusai ir isstume i kitaa aliansa. kas mes pastumdeliai ar kaip?..

reikia laikytis savo pozicijos as vistiek nemanau kad tai buvo lb geras sprendimas kad lietuva pabalsavo uz rusu priemima bet tai jau praeitis, pirmai galimybei pasitaikius reikia naudoti veto teisia pries rusus manau tam priezasciu netruksta, ir rusai liks ant ledo,

dabar two aliansas : svarbiause su lenkais islaikyti draugiskus ar neautralius santykius. cia butu preoritetas liekant cot.
APIBENDRINIMAS: nemanau kad butu protinga iseiti is COT vien del to kad rusai nori ateiti pas juos jei cot mus del rusu isspirtu tada jau kita kalba, o prarasti naktini palaikyma butu nemazi nuostokiai musiuose. ir po velniu einat i valdzia kaikurie persiplesti galetu del jos tai davai PARODYKIT DIPLOMATIJOS MENA ISLAVIRUOKIT TARP COT IR TWO. O PASISLEPTI UZ LENKU PECIU SPESIM VISADA. O JEI MATOT GERIAUSE VARIANTA TIK SPRUKIMA IS COT NULEISTA UODEGA TAI GAL REIKE UZLEISTI VIETA KITIEM KAS MATO BISKI DAUGIAU VARIANTU. IR NEBIJO ISSUKIU IR SIEK TIEK PASIDARBUOTI O NE ISSIRINKTI LENGVIAUSIO IR PAPRASCIAUSIO VARIANTO.

DrMonte
DrMonte Day 1,990, 06:59

Bijau, kad nestovi eilė norinčių mus gelbėti nuo LNP CP pareigose.

kamikadze77 Day 1,990, 07:07

Comment deleted

kamikadze77
kamikadze77 Day 1,990, 07:10

visu pirma reikia nustoti prasivarziuoti vieni ant kitu ir suvokti kad esame maza salis, ir musu stiprybe musu vienybeje, geriau destiti savo pasiulimus graziai kas zino gal tada juos isgirs.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.