Ambient on/off

Join the new world

 

Trešais raksts

Day 1,927, 22:24 Published in Latvia Latvia by edits

Seicināti dārgie tautieši. Sākšu jau ar to, ka man skumji noskatīties un to, kas notiek pašmāju politikā un ekonomikā. Bet labās ziņas, ka Latvija no nacionalā kopskata pacēlās no 45 un 42 vietu. Arī apsveicu visus ar to ka beidzot ir beidzies karš un var sākties iekšējo lietu sakārtošana, par ko tik daudz esam jau lasījuši rakstos.
Kaut kas interesant noticis arī ar Kolumbiju, kā varbūt daži ievērojuši jau tā spēlētāju skaita ziņā ir apsteiguši Brazīliju, un nu Kolumbijā mitinās aptuveni 23 tūkstoši spēlētāju - tiesa gan vairākums pagaidām nav sasnieguši 25 līmeni, kas nozīmē, ka tikai 1.divīzija uzvar, bet nākotnē situācija varētu mainīties.

Jau mēnešus kādus 4 ASV dzīvojas pa Ķīnas Republikas - Taivānas orģinālteritoriju, kas piespiedit Taivānu pamest savu valsti un doties uz Ziemeļ un Dienvidkoreju - šīs valstis ir praktiski okupētas, vienīgi 1 Dienvidkorejas nostūrītis šad un tad izcība brīvības kaujas, bet tas nav arī kavējis Taivānu doties talāk un iebrukt Japānā.

Un vēl viena vieta šai evidē, kur cilvēki mieru pagaidām nepazīst ir Tuvie austrumi, kur mūsu sabiedrotie - Maķedonija, vispirms izgāja cauri visai Grieķijai un Turcijai un tagad kopīgi ar mūsu lielo kaimiņu Krieviju iebrukuši Irānā un neilgu brīdi atpakaļ bija visu okupējuši līdz pat Pakistānai.

Joprojām ir pilnībā okupētas mums it neīpaši draudzīgas valstik kā Zviedrija un Kanāda, bet ar Somiju, tā mazliet grūtāk - bieži vien pretojas un izcīna brīvību vienā vai divos reģionos.


Ar cerību uz labāku nākotni!
ĀRLIETU MINISTRS /edits/

 

Comments

jaannis
jaannis Day 1,928, 00:56

Paldies par informāciju, tikai prasījās arī, lai raksts tiktu pārlasīts no paša autora puses, pirms tas tiek publicēts, un tiktu izlabotas drukas kļūdas. Galu galā, kvalitāte rakstos ir svarīgs rādītājs.

edits
edits Day 1,928, 12:09

Atvainojos par kļūdām, centīšos nēkotnē vairāk, ,bet savas kļūdas grūti pieraudzīt!

Telefons112
Telefons112 Day 1,928, 02:59

Labs raksts, sirsnīgs paldies Tev par to!

homelessman
homelessman Day 1,928, 10:40

Miers nekam neder... vajag karot un karot...!!! njemot vera to cik smirdigs ir ekanomikas modulis, tam arii shii spele ir domata!

villijs1
villijs1 Day 1,928, 11:55

voted

Anete Zepa
Anete Zepa Day 1,928, 12:58

Labs raksts, tā tik turpināt. 🙂

linardskijs
linardskijs Day 1,928, 13:58

Paldies, baudāms izklāsts par situāciju ārzemēs.

draivis
draivis Day 1,929, 00:47

voted o7

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.