Ambient on/off

Join the new world

 

Telefons diktators opozīcijā [komiks]

Day 1,901, 12:57 Published in Latvia Latvia by Soulcraft

Kaut kur nezinīšu zeme tālu tālu aiz prāva apverošām vietām ,kādam žurnālistam beidzot izdevās atrast opozīcijas štābu. Viņš ziņo ka pašreiz Opozīcijas HQ (headquarters) jeb štābs ,ikdiena bija gaužām vienkārša.
Pašreizējā un ikdienas situācija opozīcijas štābā!


Lai arī nezināmi ļaudis ātri vien pazuda ,kad vēlējos kādu intervēt. Tomēr sanāca atrast vienu opozīcijas pārstāvi Telefons112 droši metās pat ceļos ,lai viņu intervēju. Prasot kur visi nozuda ,Telefons112 atbild ka tās bija tik hologrammas ,tādi kā boti(mani draugi)! Ā tātad tu te biji viens pats? Nē,ar draugiem 🙂

Žurnālists pēc 10 minūšu pārdomāšanas turpināja interviju. Vai varat lūdzu raksturot ikdienas darbu jūsu opozīcijas štābā?


Katru dienu mēs apsēžamies pie apaļā galda ,nu tādi kā bruņinieki! Un tad domājam ilgi idejas... Apmēram šādi!


Bet kur ir pārējie opozīcijas biedri? Pēkšņi Telefons112 aizskrien un sāk tīrīt grīdu!

Prasu vai mēs varam turpināt interviju! Telefons112 atbild kādu interviju? Es tik esmu apkopējs! Bet jūs esat tas pats cilvēks!! Nē opozīcijas līderis ar citiem tik tikko aizgāja uz pusdienām ,tieši gar mani aizskrēja,nokliedz vēl tūlīt būšot atpakaļ!!

Pēc 15 min gaidīšanas un skatīšanās kā telefons izslauka un izmazgā grīdu ,beidzot viņš devās pārģērbies un ieradās atpakaļ! Vai tā lūdzu varam turpināt? Atbildot jā ,varējām turpināt beidzot. Kā jūs nonākat pie secinājumiem un idejām ko pasniegt no opozīcijas? Telefons112 atbild ,pavisam vienkārši mēs ar kolēģiem sēžam pie šī galda un aprunājam visu!

Bet jūs esat te viens pats! Ko jūs akls esat?? Man pretī ir mans otrs biedrs!

Reportieris apjucis neko nesaka.Pēc 5 min. reportieris uzdot nākamo jautājumu. Kurš ir galvenais ideju domātājs ,tas pamats ,kas visu izdomā? Telefons112 ar muti vaļā smīkņādāms ppfffchchchpfpf ,mūsu līderis Telefons112 ir smadzene visam!


Dosim 2 zelta gabalus un 5 Q7 tankus ,lai visi man piekristu un mani atzītu ,YESSSS master labs plāns atbild tiko aizskrējušais Telefons112(apkopējs gan ar muti vaļā Telefons112 pēc apkopēja pazušanas)

Turpmākās 30 minutes telefons112 turpina ar sevi runāt. Sakot yessss beidzot man būs draugi un pielūdzēji ,es būšu slavens yessss.

Telefona reakcija katru reizi

Kā jūs nesaprotat es zinu un saprotu labāk ,esmu opozīcijas līderis sekojiet man! lūdzu? eu čaļi nu lūdzu sekojiet? es jums iedošu zeltu ar tankiem?
Nu nekas nākošā ideja viņus nogāzīs no kājām,teikšu lietas par kurām nesajēdzu un turpināšu teikt tās pašas lietas yeess!! (PFFFCHCHCOFFPFPFPFCHCH)
Lai slavēti mani elki betons un sniegbaltīte,KnT. R.I.P es ceru ka es jūs padaru lepnus.


 

Comments

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,901, 12:59

voted

TrakaisLacs
TrakaisLacs Day 1,901, 13:35

Nevajag pievērst viņam uzmanību,lai sēž un spriež savā opozīcijā ar galdu,krēslu un telefonu no kura nāk atbalss un liekas ka viņam kāds atbild. Lai gan cilvēkam kurš kandidē nebūtu korekti apsmiet cilvēku un publiski viņu pazemot,vari zaudēt dažus atbalstītājus,bet ja ņem konkrēti tad ir smieklīgi un it īpaši pati pirmā bilde.

Soulcraft
Soulcraft Day 1,901, 13:41

TrakaisLacs nesāc labi ar šitiem visiem jūsu uzticigais un pareizais : D Pārāk viegli ietekmējams esi un baidies pateikt taisnību kā ir. Kur tad biji pirms mēnešiem ar uzticību? : ) ņirdzīgi skatīties kā pēdējās dienās kā sāki kandidēt , pareizos komentārus liec ,bet nu katram savs. Telefons pelnījis varbūt būs kāds fans viņam ,viņš vislabāk zina un visu dara Latvijai.

TrakaisLacs
TrakaisLacs Day 1,901, 13:45

Neko neslēpju,esmu mainījies,un ja eju uz tādu amatu,tad arī ir jāmaina attieksme.

Telefons112
Telefons112 Day 1,901, 13:47

Šitais Tev labi izdevās, malacis!
Reizēm ir jāpaskatās uz nopietnām lietām arī no smieklīgās puses, tas ļauj dzīvi uztvert vieglāk. Jāsaka, ka ikdienas smagais un atbildīgais darbs opozīcijā un arī nevalstiskajā organizācijā ''Mediju atbalsta fonds'' prasa lielu garīgo piepūli, tāpēc šāds atsvaidzinošs raksts no Tavas puses bija tieši laikā. Paldies!

Soulcraft Day 1,901, 13:56

Comment deleted

micasmekerica
micasmekerica Day 1,901, 14:31

ente bente i jebem te

McDaunis
McDaunis Day 1,901, 14:55

Mjāaaaa....? Tā jau domaju ka ar to opozīciju nav tīra lieta. McDaunis

TrakaisLacs
TrakaisLacs Day 1,901, 15:11

prieks par tevi Soulcraft

linardskijs
linardskijs Day 1,902, 09:06

bullz eye!
Ļoti labs personību dalīšanās attēlojums ... o/

Alpha Canis Majoris
Alpha Canis Majoris Day 1,902, 14:26

haha, that's nice 😃
tā jau ir ar tiem "apdalītajiem" vai dabas kļūdām, bet raksts patiešām pozitīvs, smaids uzreiz parādījās 😁

kamikaza2
kamikaza2 Day 1,902, 20:48

" sniegbaltīte,KnT" 😃 tas ir viens un tab pats

Oto von Namberg
Oto von Namberg Day 1,903, 09:33

No veciem telefoniem ir dzirdama atbalss. Ja šim kungam Telefons112 ir divi veci telefoni, kas pēc manas nojautas ir, tad viņš jūtās ļoti slavens vadonis - viņš zvanot sev dzird atbalsis...

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.