Ambient on/off

Join the new world

 

TAKIM NË TIRANË

Day 1,878, 06:46 Published in Albania Albania by Last Life

Pershendetje vllezer dhe motra. 🙂


Duke qene se kjo eshte nje loje e bazuar ne komunitetin real, dhe duke pare qe e folura, komunikimi dhe bisedat midis nesh eshte nje nga arsyet qe na frymezon te vazhdojme te luajme kete loje, mendojme te kryejme nje takim/organizim si ai qe kryen vllezerit tane ne Kosove, ne kryeqytetin e Shqiperise, Tirane.

Gjithkush eshte i ftuar nga te gjitha trevat shqiptare, dhe te gjithe ata qe nuk paten mundesi te shkonin ne takimin qe u organizua ne Kosove. Duam qe pjesemarrja ksaj rradhe te jete e madhe me shume deshire 🙂

Vendi dhe data nuk jane percaktuar perderisa ky eshte thjesht nje artikull informues, do ta percaktojme vendin dhe daten ne nje artikull tjeter me me shume detaje dhe do tju mbajme ne komunikim.

Lignja/ALWarrior

o/

 

Comments

A E N E A S
A E N E A S Day 1,878, 06:50

o/ Mua ne daten 2 shkurt me ke ne Tirane 😛 lereni per 2 shkurt pls 😛

Napoleon 54
Napoleon 54 Day 1,878, 06:51

hehehe

Djem ju duam te gjitheve aty

Hacoguz
Hacoguz Day 1,878, 06:53

v

KOSOVA Batoa
KOSOVA Batoa Day 1,878, 06:53

v

Kleantjo The Legend
Kleantjo The Legend Day 1,878, 06:57

vote hajt te mblidhemi te gjith pervete jam 😉

Clorofila
Clorofila Day 1,878, 06:59

with help from my dad, to translate in albanese
Nese do te jetoja afer jush,do te vija tju vizitoja 🙂

Skenerbeuu
Skenerbeuu Day 1,878, 07:05

Clorofila do te bejm rrugen shum te shkurter vetem se a do te na vish 🙂

Voted dhe jemi ne pritje te dates 🙂

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Day 1,878, 07:06

hajdut idesh...tani ta harrosh te te hap deren hahaha 😛

maxXxy666
maxXxy666 Day 1,878, 07:08

heeeeeeeeeeee Banka prap ne Minus na kputet krejt mos i hargjoni krejt Lekt e Bankes haha

Me gjithe qef do te vija....Po medet qe jam larg....

Napoleon 54
Napoleon 54 Day 1,878, 07:10

maxx ti ne krye te tavolines prap 😃

Eros vlla kur te te bjer rruga per ne Tiran,ta dish qe atere kemi me bo feste si per 100 vjetorin e Pavarsise vetem se pa torte

hahahaha

Albanianboy21
Albanianboy21 Day 1,878, 07:35

hahhahaha shiko shiko do u beka mbledhje e madhe ketej nuk mbaheni me 😛.
une dua ftese personale me shkrim nga nino 😛

mcmoox
mcmoox Day 1,878, 07:36

Dolazimo, biće svega : D ...


MCMOOX je bio ovde!!!!

E R M A L
E R M A L Day 1,878, 07:57

o mcmox ta shkyft erosi krejt familin e farefisin ku e ke megjith shqiptaret e tjer te erepublikut

CPAlrepublik
CPAlrepublik Day 1,878, 08:03

U MBLODH NJEREZIA! 😃

KOSOVA PEYONI
KOSOVA PEYONI Day 1,878, 08:19

Lajmrone daten 1 muj perpara do vim dor per dore me erosin 😃

kushtrimzz
kushtrimzz Day 1,878, 08:25

Sigurisht se 1 grup i lojtareve nga Kosova do te jete prezent, vetem se hapni telefonat 😛

btw Krisi e kish porosite 1 der te blindume plus 1 pitbull para dere 😛

Last Life
Last Life Day 1,878, 08:40

GameOverzz hahahahahahahahahahahahaha

A E N E A S
A E N E A S Day 1,878, 08:42

^ roflllll XD

armandshala
armandshala Day 1,878, 08:51

cuna lejeni te shtune ose te diel sepse gjate javes jemi te zene me shkollen...

fabrikashteterore2
fabrikashteterore2 Day 1,878, 09:04

Djem, lene ka fillimi i mujti te ardhshem te vijme te gjithe, se kete muaj, veshtire.

V.

a le si ander
a le si ander Day 1,878, 09:31

nese vjen SALI vi edhe une!!!

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Day 1,878, 10:14

e lejm per dat dy shkurt. gameoverzz looool

A E N E A S
A E N E A S Day 1,878, 11:32

^ gooooo krisi per ne daten 2 shkurt *-*

Stealth Fighter
Stealth Fighter Day 1,878, 11:57

Data 2 shkurt eshte mire fare 😉

Fessti
Fessti Day 1,878, 11:59

sjam i sigurt nese do te jem prezent mirpo do te ndjeni knaqesi nese takoheni

Andi Sopi
Andi Sopi Day 1,878, 12:05

Besoj se do jem prezent do zoti te jete e shtune mbremje:)

donlaerto
donlaerto Day 1,878, 12:08

pse boni sikur keni takime me 14

General Toshiba
General Toshiba Day 1,878, 12:29

Unde do perpiqem te vi

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Day 1,878, 12:36

2 shkurti esht mir se i bi dhe e shtun per te diele, e njerzit jan pushim e rrin rahat

HELMI AL
HELMI AL Day 1,878, 13:41

ok bejeni me 2 shkurt

ArnoldDjin
ArnoldDjin Day 1,878, 14:45

NTIRON ktu po...

DarDan 81
DarDan 81 Day 1,878, 14:48

Tirona raporton serish 😃 ...kur t doni 😉

BlackMK
BlackMK Day 1,878, 15:47

See you all in Tirana
Im Coming o/

Ulqinaku R
Ulqinaku R Day 1,878, 16:16

E une qe nuk njoh asnje prej jush djema, mund te vij? 😒

Portofoli Humbur
Portofoli Humbur Day 1,878, 16:51

Ulqinaku R , arsyeja pse mbiledi kshtu eshte qe te njoftohemi 😛

Shpresoj qe do te mundem te vi edhe une , pasi qe ne kto 2 takimet ne Prishtine isha prezent 😛

Portofoli Humbur
Portofoli Humbur Day 1,878, 16:51

mbildei = mbildhemi 😛

iCask
iCask Day 1,878, 21:10

o7

KOSOVA Batoa
KOSOVA Batoa Day 1,879, 01:34

2shkurti nese vendoset do tboj cmos me ardhe o/

BubullimaAl
BubullimaAl Day 1,879, 02:57

ateher djema cfare date keni lene
dhe nese sjam ju uroj me te mire dhe te jeni sa me shume (bubullima)

enzq
enzq Day 1,879, 04:24

Bofshi Qejf o/

KomandantiLegjendat
KomandantiLegjendat Day 1,879, 09:40

edhe une de vij ne tirane..seriousisht....dikush add me as friend...

Last Life
Last Life Day 1,879, 10:08

ok KomandantiLegjendar, do ju informojme me artikull tjeter ne vijim

Big.Damage
Big.Damage Day 1,879, 11:20

ku do behet se do vije

Kosova elldino
Kosova elldino Day 1,879, 14:00

a le siander +1 nese seshte Sali bisha aty nuk vijm 😛

baci7
baci7 Day 1,880, 02:13

Shum mir , kshtu me vazhdu qdo her si ne Tiran ,si Prishtin si Shkup kto 3 qendra ma tmdha spaku 1her ne 2-3 muaj te mblidhen lojtar

eShkoder
eShkoder Day 1,884, 12:42

v

KRIMIKO
KRIMIKO Day 1,900, 11:26

djema neser jam pushim, me lajmeroni ku do takohemi: ky eshte nr ime 067 36 82 145 me dergoni nje sms po patet mundesi per vendin e takim. SHnet e Euro per all

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.