Ambient on/off

Join the new world

 

Statistika iš įvairių MU surašymo į 1-2 divizijoms LK organizuojamas misijas

Day 1,870, 03:20 Published in Lithuania Lithuania by Arius Nesakysiu


Sveiki kariai,

Šiek tiek statistikos iš paskutinio visų MU žaidėjų susirašymo į 1-2 divizijoms LK organizuojamas misijas. Norinčių dalyvauti atsirado nemažai, nors galėjo būti daugiau - vistik beveik mėnesis agitacijos visuose, man pasiekiamuose skype chat'uose ir eRepublik komentarų sienose. Atskirai be raginimo šią informaciją ant savo sienų paskelbė keletas MU vadų - ačiū jiems už tai.Registracija vyko iki 2012-12-31 dienos imtinai. Registruotis galėjo (ir vis dar gali) visi norintys, nesvarbu nei partinė ar karinė priklausomybė. Svarbu, kad klausytų divizijų vado ir pavaduotojo nurodymų, ir kovotų pagal nurodytas sąlygas už Lietuvą, ir jos sąjungininkes.

STATISTIKA

Užsiregistravo 51 žaidėjas iš įvairių MU ir politinių partijų:
Pageidaujamas misjų rengimo laikas nuo 18 iki 20 val.
Visi užsiregistravę misijoms neužilgo sulauks pakvietimo į bendrą misijų rengimo skype kambarį, kuriame bus raktinis žodis "lygiuot" (galite pasidaryti "Conversation -> Notification Settings", kad iššoktų pranešimas vos tik paminėjus raktinį žodį) jį pamačius bus pateikiama nuoroda su registracijos lapu, visi norintys dalyvauti jį užpildys, gaus tankus, pagal nurodymą sukovos nurodytame mūšyje ir surašys padarytą INFL ir KILL.

Pagarbiai,
I ir II divizijų vadas Arius Nesakysiu,
I ir II divizijų vado pavaduotojas tomukas111,
ir visas LK misijų organizavimo vadų štabas

 

Comments

jabaslaja
jabaslaja Day 1,870, 05:05

o7

BlMBA
BlMBA Day 1,870, 05:33

v

Tautis_LT
Tautis_LT Day 1,870, 05:46

voted
mažai pas mane naujokų tarp draugų, bet paplatinsiu (geriau vėliau, nei niekad)

Funnyte
Funnyte Day 1,870, 06:04

Žiūriu ir širdis džiaugiasi, kaip dar visai neseniai pypliukas jau pats naujokus surašinėja.🙂 Juk sakiau, kad nepražūsi.😉 Dėkui už įdomią statistiką ir niekieno nepripaišytą, bet paties apsiimtą darbą LKA. Smagu turėti tokį žmogų. o7

Donatas Munscinskas
Donatas Munscinskas Day 1,870, 07:31

hmm. kažkaip praleidau kada čia reikėjo registruotis

Arius Nesakysiu
Arius Nesakysiu Day 1,870, 08:13

Donatai, registruotis gali ir dabar, ji atvira visada 😉 Tiesiog nuo 2013 simboliškai pradedame naujus kovų metus. Būtinai užsiregistruok, kartu petis į petį sudalyvausime ne viename eLietuvai svarbiame mūšyje 😉

neriustLT
neriustLT Day 1,871, 00:13

vote o7

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,871, 02:19

o7

VilkiukasLTU
VilkiukasLTU Day 1,871, 08:56

Kuris MU geriausias čia? Ir nuo kiek jėgos priima?

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.