Ambient on/off

Join the new world

 

Solidarumas: pokyčių valanda

Day 1,891, 01:02 Published in Lithuania Lithuania by Siggeris

Visi gerieji SOLIDARUMO partijos nariai!

Kiek aš matau, pas jus partijoje prasti dalykėliai dedasi ypač turint omenyje sausio mėnesio įvykius, todėl visus jus kviečiu atsistoti ir kovoti prieš taip vadinama "vadovybe".

Aš, rekomenduojamas draugo, naujai prisijungiau į ši žaidimą ir maniau, kad galiu pradėti savo politini gyvenimą čia, tačiau kaip paaiškėjo - ne, negaliu, nes kažkokios viršūnėlės bijo įsileisti veikliu žmoniu pas save į partija.

Kaip matome kiekvienas naujokas yra traktuojamas kaip "šnipas keliantis grėsmę partijai", kurio tolimesnį likimą apsprendžia "elito ratelis", akivaizdžiai yra bijoma konkurencijos pasirodžius aktyvesniam naujam žmogui.

Matomai šiuo metu SOLIDARUMAS yra Darbo partijos analogas ir visos problemos esančios už kompiuterio ribu persimetė ir čia. Todėl visi gerieji SOLIDARUMO partijos nariai, ateinančiuose PP rinkimuose prašau balsuoti už mane, ar už kažką kas pasisako už partijos išsivalymą iš vidaus...

 

Comments

Funnyte
Funnyte Day 1,891, 01:22

O gal tiesiog eik į kitą partiją? Bando PTO daryt, o paskui dar tikisi, kad jį išskėstomis rankomis priims.

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,891, 01:46

Glušas straiks again! Neįšėjo PTO padaryt, tai per spaudą sudirbinėt bando. Nėra šansu, kad kada nors pasimokys((:

Vaicius
Vaicius Day 1,891, 01:49

Lol, mutli u drunk 🙂]
Gliūkai eik miegučio

TheUnit MoGoM
TheUnit MoGoM Day 1,891, 02:50

Tai kad jis nemultis, turiu jo skype ir daznai pasikalbu

Migasss
Migasss Day 1,891, 02:59

Kaip žmogus, šiame žaidime išbuvęs nepilną mėnesį ir iš vėlyvo vakaro sugeneravęs ~30 balsų Partijos Vadovo rinkimuose, jis kėlė tikrai per daug pagrįstų įtarimų. Vėliau agresyviai norėjo patekti į Solidarumo pokalbių kambarius.
Aš kaip šios Partijos Vadovas, bei mūsų Vadovybė, balsavimu nusprendėme nepriimti šio piliečio į Partiją.

Kaip matau, slaptas, piktavališkas, negarbingas PTO nepavyko, tai dabar bandysi teršti mūsų vardą? Gėdos, gėdos turėtum taip elgtis.

Migasss
Migasss Day 1,891, 03:01

Vienas multis kuris plėšėsi ir žemino Partijos vardą gavo ban'ą (kaip ir jo šeimininkas. Gaila, jog tik laikiną). Kaip matau, kai kas niekaip nepasimoko iš klaidų.

Siggeris
Siggeris Day 1,891, 03:50

Atleisk gerbiamasis Migai, bet aš nebandau niekieno vardo suteršti, o tik parašiau kokia yra reali situacija, tačiau aš nebandžiau kaip tu sakai "agresyviai" patekti į partijos pokalbių kambarį, bet mano kantrybė nebuvo begalinė.
Partijos prezidento rinkimus aš tau jau asmeniškai paaiškinau ir nematau reikalo dabar čia rengti kažkokios raganų medžioklės, nes akivaiždžiai matau jog žmonės mane su kažkuo painioja.
Dabar prašau man išversti savo didelius terminus kaip "PTO" ir "multis".
Kaip jau supratai aš neketinu pasitraukti iš partijos po tokių nesamonių liksiu dabar iš principo.

DrMonte
DrMonte Day 1,891, 04:09

Nagi nagi, papasakokit ir man, kaip čia žmogus iš niekur, neparašęs nei vieno straipsnio, komentaro ar shouto surinko virš 30 balsų PP rinkimuose? :+D

Vaicius
Vaicius Day 1,891, 04:11

cha, nežino kas yra PTO ir multis 🙂]]
Vis stebiuosi tavo išradingumu pan glūš

Udra
Udra Day 1,891, 04:41

"Paranoja – persekiojimo iliuzija, manija, kuri nelaikoma atskira liga, o tik tam tikrų psichinių sutrikimų simptomu (neurozė, psichozė, alkohol. delyras).

Pacientas jaučiasi persekiojamas. Paranoidinė asmenybė dažnai tvirtai tiki, kad kiti žmonės bet kokiomis priemonėmis siekia jį apgauti, įžeisti, sužaloti ar netgi užmušti. Žmogus dažnai tokius teiginius paremia „įrodymais“, kurie jam atrodo visiškai įtikinami, nors kitiems asmenims nieko nepasakantys."

Gerbiamieji, siūlau susirūpinti ir kuo greičiau kreiptis į specialistą. Jus dar įmanoma išgelbėti.
Tada gal ir mulčiai visuose kampuose nebesivaidens...

Vaicius
Vaicius Day 1,891, 05:19

Gerbiamasis, žiūrėkis savo sveikatos, o dėl mūsų gali nesijaudinti 🙂

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,891, 05:44

a tai cia dabar visus kitus kandidatuojancius negu, nezinau net kaip cia pavadinti, tarkim gerbiamas mygas, narkomanelis arkangeliukas ir dar ten tas kitas velnias, shakalelis, pradesit mulciais vadinti?😁 esat prisikakokje iki ausu, bet toliau nenorit paleisti valdzios is savo ranku, ir leisti naujiems zmonems pataisyti jusu sugadinto partijos vardo... sauonuoliai, taip ir toliau:)) kita vertus zinant jus ir jusu protinius sugebejimus, nieko tai nestebina:)

Funnyte
Funnyte Day 1,891, 05:50

Udra, labai gražus copy paste'as, tik prieš diagnozuojant reikėtų įsitikinti, ar tai, kas atrodo "kliedesiai", nėra tikra. Nes jei žmogų iš tiesų norės kažkas užmušti, o tu sakysi, kad paranoja, gali blogai baigtis.😕 Be to, matai, pats kopijuoji, kad "įrodymai" kitiems asmenims turi būti nieko nesakantys, o vien šio straipsnio komentaruose penkiems žmonėms taip pat atrodo, kad čia buvo PTO bandymas.😕 Labai aplaidu.😞

Adolf.H
Adolf.H Day 1,891, 06:16

gėėėda fuuuu

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,891, 06:49

Udra ir Pararam neapsimeskit šlangais, abudu buvot PP, turėtumet žinot.
Monte gerai pasakė.
Žmogus iš niekur, neparašęs nei vieno straipsnio, komentaro ar shouto surenka 32 balsus. Žinau iš patirties, kad tokie žmonės nesurenka nedaugiau 4-5 balsų ir tie patys būna, netyčiukai iš 2 clickeriu. Tuo labiau tiems kam nepatiko Migas turėjo alternatyvu - kitus daugiau ar mažiau žinomus žaidėjus - Kalnu Karabachas, MrEvan666, auris0.

Dar, aš, kaip žmogus stebėjas tuos rinkimus galiu pasakyti kad ~22 balsai buvo surinkti labai staigiai. +mano žiniom, bent du balsai buvo nubraukti adminu. Čia rinkimų nakties duomenimis, nes prieš perskaičiavima iš ryto balsu jau nebestebėjau.

Brisiaus Galas
Brisiaus Galas Day 1,891, 07:02

Ūdra, paranoja kai jai yra labai rimtas pagrindas atsirasti, yra vadinama ne paranoja, o sveiku protu 🙂

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,891, 07:14

Povilai o ka tu i tai, kad migas surinkes 50 balsu apie 20.00 daugiau iki pat ryto nieko negavo?


kazkokias machinacijas patys daro, nebesuprantu ko jus norit?

DrMonte
DrMonte Day 1,891, 07:29

Tai va kas čia PTO darė. Net ieškot nereikėjo, visi patys prisistatė :+D

Vilkas Pilkas
Vilkas Pilkas Day 1,891, 07:43

Planas toks:

Visi is SOL bekit i LLS nes migas tuoj prades ir savus is partijos metyt.

Vilkas Pilkas
Vilkas Pilkas Day 1,891, 07:44

Susisuko patrijotiskoji-socialistine galvele.

DrMonte
DrMonte Day 1,891, 08:26

Vilkas Pilkas, organizuoja LLS PTO

\o/

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,891, 08:49

nu kaip pas mus irgi nei vienas kuris kandidatavo i pp nerase jokjio straipsnio, o paziurek po kiek balsu surinko kandidatai. Plius palygink zmoniu skaicius, tai gal zmogus asmenines zinutes rase, nezinau, as atsimenu kaip per rinkimus reikdavo balsu, rasydavau. Esme kad jus nezinot o kaltinate vejais. ir dar pto:))) ka jis darytu su ta jusu su... partija?😁 aisku daryti su ja yra ko ir nemazai, tiesiog pradedu vis tie mygtorai zliumbti kaip iprate ir viskas ka darytum butu per niek. zodziu as ta zmogu gerbiu uz drasa, kad jis buvo sugalvojes eiti i pp sitos partijos, na ir kaip matome kad stengesi, kad ir kokiais dalykais ji kaltintumete, vien uz pastangas, kad zmogus nori kazka pakeisti reikia aciu jam pasakyti. o ziurek mygtoras vel pp, ir kas, toliau partija mergi, tik gelbsti butvimas top1 vietoj. tuoj paleis kita menesi vel savo zonder komanda i valdzia ir galesim popcornus pasieme vel cirka ziureti.

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,891, 13:10

LABOUR DAY-JEWISH SOLIDARITY FOREVER....!!!! http://www.youtube.com/watch?v=pCnEAH5wCzo ...Migbliumai ..profsajunga gerai..!..."strike" gerai...!..... bet Tarptautine darbo diena sausio 23?... nu.u as........ nieko pries.... kad jau taip "dievo isrinktieji" norit ..ooo...o su rabinu Rozemnoblu ir Tchaimu Targetfiseriu derinot?......................taiiip, ..nu blyn ir is kur jie veisias .. .....kiek rove-neisrove ,kiek skyne-nenuskyne.... ,...todel kad jais uzsetas..sis geimas lie... tyliu tyliu..tik be reportu.

Rytu aukstaitis
Rytu aukstaitis Day 1,891, 20:35

Sprendžiant iš paskutinių skandalų,susijusių su SOL ir neadekvačia partijos vadovybės reakcija,tikrai reikėtų permainų.Bet permainų,o ne PTO. : ) Talpinkite į karantiną tą naujoką! : )

danisltu
danisltu Day 1,891, 21:37

Nagi nagi, papasakokit ir man, kaip čia žmogus iš niekur, neparašęs nei vieno straipsnio, komentaro ar shouto surinko virš 30 balsų PP rinkimuose? +1

Rytu aukstaitis
Rytu aukstaitis Day 1,892, 01:11

Beje.Maždaug tvarkingai kas antra nosinė neuždėta. : ) Koks vertėjas turi tokių trūkumų?

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,892, 01:34

Čia negali būti lazokratai...

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,892, 03:27

baltarusiai?....

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,892, 08:07

gali buti rusu komunistai -.-, arba bulbasu kgb -.-

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.