SitRep про голосування із приєднання до Phoenix

Day 998, 10:19 Published in Ukraine Ukraine by Olesxander


Дорогі українські громадяни!

Нарешті в Україні з'явився цікавий інформаційний привід. Президент Venta розпочав процедурне голосування з питання вступу країни до військово-політичного блоку Phoenix. В результаті юридичної помилки це голосування не буде нести жодних наслідків, якщо влада поважає закони України. Справа у тому, що за регламентом Конгрессу, процедурні голосування визначають організаційні питання роботи Конгресу і є обов'язковими для модераторів відповідного форуму. Тобто, у разі ухвалення питання, у альянс вступить лише Спікер Oleksandr. Проте можна розпочати нормальне голосування і вирішити питання.

Ось текст звернення до законодавчого органу (мовою оригіналу):
Добрый день, конгрессмены!

У меня к вам сегодня два предложения.

1. Антанта умерла.

Франция выходит из альянса.
Италия предала альянс и вышла
Мексика уничтожена Испанией и практически не существует
Бельгия вышла из альянса и создала свой.
Думаю всем уже очевидна нежизнеспособность этой структуры.

Считаю, что пора и нам поставить точку в этом отношении и покинуть Антанту.

2. Приглашение в Феникс.

После того, как Франция обратилась в очередной раз с просьбой о вступлении в Феникс, на меня вышел генеральный секретарь Феникса с вопросом о присоединении.
Он подробно расписал условия на которых мы будем считаться полноправным членом и заверил в гарантиях целостности нашей страны.
Учитывая наши напряженнейшие отношения с Румынией, понимание того, что подписание МПП уже не столь важно и сила тукликеров вообще не имеет никакого веса,
а также то что нейтральность наглядно показывает свою неэффективность. Прошу Вас высказать свое отношение по этому вопросу.

Кстати, я провел предварительные переговоры с армейскими офицерами и уже заручился их единогласной поддержкой.

Прошу голосовать:



Як можна бачити, вступ до Phoenix передбачає вихід із The Entente. Це природньо, оскільки Україна є засновником останньої і основним членом, і згідно внутрішніх правил альянсу не може брати участь у інших. Можливо вихід має сенс у будь-якому разі, бо блок фактично перестав існувати декілька місяців тому. Ніякої діяльності не велося, а якщо і велося, то це був блок декількох осіб, що щось там собі обговорювали, а громадяни країн-учасниць про це не здогадувались.



Що ж до Phoenix, це один із двох найпотужніших блоків Нового світу, що зараз має у складі 16 членів. З моменту створення вже отримав двох нових членів, але і втратив одного; Латвія вилетіла через неможливість отримати фан у складі, напавши на Естонію. Для України найбільший інтерес викликають через сусідство Росія та Угорщина. Інші наддержави-сусідки, Польща та Румунія, у складі ворожого до Phoenix блоку EDEN. Основною причиною бажання певного прошарку українців приєднатися до Phoenix автор бачить нетерпимість до останньої. Більше року тому Румунія володіла українськими регіонами, що були відібрані у неї попередником блоку, PEACE GC. Пізніше Україна представляла загрозу для румун через набір активованих пактів про взаємний захист. Використавши введення модулю громадянства, Румунія захопила владу і закрила всі війни проти неї. Водначас декларувалася свобода українців у всіх інших питаннях, наприклад, підписання будь-яких ПВЗ. Ще пізніше, вже після еНародження автора, румунами було докладено значних зусиль для нормалізації стосунків, наприклад, дипломатична допомога у поверненні усіх рідних регіонів. Україна отримала територіальну цілісність, повернувши столичний Дніпро та Сіверію, що перебували у складі Угорщини, за запевненнями угорців для можливості свопів і захисту Поділля.

Поступове просування України до EDEN викликало активізацію гравців, що бачили такий розвиток подій неприйнятним. Вже півроку президентами ставали гравці, що підтримають протилежний напрямок, ними проводилася послідовна політика погіршення стосунків із Румунією та Польшою. Після трьох місяців атак Румунія не витримала і відібрала Поділля. Тепер єдиним способом його повернення влада бачить аренду на 3 місяці і вступ до ворожого ВПБ.

У будь-якому разі, буде цікаво спостерігати за подальшим розвитком подій. Нагадаю, що чотири місяці тому проводилося опитування громадської думки щодо блоків. За Phoenix тоді проголосував 21 громадянин, або 7.5% серед тих, хто прийняв участь у ньому згідно власних підрахунків автора. Пропоную також висловити громадську думку щодо згоди із теперішнім курсом уряду.