SitRep про сюрприз або угоду із угорцями

Day 984, 10:58 Published in Ukraine Ukraine by Olesxander


Дорогі українські громадяни!

Автор, разом із урядовцями та конгресменами, мав змогу отримати інформацію про план “визволення” Поділля дещо раніше, але пам'ятаючи про необхідність зберігати державну таємницю, не міг виразити публічно свого ставлення до цїєї угоди. Незважаючи на те, що це стратегічна гра і всім громадянам хочеться приймати участь у прийнятті рішень, лунали заклики до публікації подробиць переговорів, я завжди дотримувався думки, що деякі речі повинні уникати відкритих джерел до певного часу, щоб не потрапити до третіх рук, що можуть зашкодити впровадженню задуманого. Звичайно ви можете заперечити, адже у штабах блоків знаходяться люди, що постійно розробляють плани та розгадують чужі. І що скласти Австрію на наших кордонах, свіжий ПВЗ із Угорщиною, атаку першою другої для відкриття війни з нами явно дорівнює створенню мосту для угорців до Поділля вони так само здатні, як і будь-який громадянин, що цікавиться військовим аспектом еРеп. Проте це не означає, що ми повинні полегшувати їм життя. Тим більше, особисте відношення до того чи іншого питання у посадовця може бути невірне, а його навіть не обирали, а призначили.



Але сьогодні, в результаті початку реалізації цього плану, ви змогли нарешті дізнатися частину подробиць щодо переговорів із Угорщиною. Завтра Президент пообіцяв опублікувати повний текст, а пізніше і мотиви дій. Тож ми будемо користуватися відкритими джерелами, адже і цього досить як на мене:
* Поділля буде угорським 3 місяці;
* Україна, в теорії, зможе викупити регіон;
* Угорщина підтримає вступ України до Phoenix (і Австрії паровозом).

Читач, що не мріє про вступ до цього блоку, може запитати: а де ж профіт?! А критично налаштований про-Фенікс читач, може зауважити, що є і інші країни, що можуть заблокувати вступ, хоча б тому, щоб не перетворювати блок на PEACE, який розпався саме через надмірну кількість дрібних членів. То ви ще повної версії не бачили 😉

Щодо можливостей викупу достроково власного регіону, мало того, що це неподобство, так ще слід пам'ятати про відсутність його, золотоносного Поділля, у нашій економіці. А протягом цих місяців нам потрібно буде друкувати гривню, підписувати ПВЗ, виділяти золото армії, один із кандидатів хоче відкривати фірми на Волині. Скоріше доведеться скидатися на операцію повернення через три місяці і ще невідомо, скільки буде мешканців у той час у регіоні і скільки це буде коштувати.



Окреме питання це проведення самого голосування. Хоч це не суперечить регламенту, розпочавшись воно після закінчення робочого дня, а закінчилося ранком, через 15 годин. Звичайне голосування триває 36 годин, але дозволено проводити термінові, за не менш ніж 12 годин. Наче все вірно, проте у тільки у попередньому випуску SitRep згадував про ще одне важливе голосування, що не було прийняте лише через невизначеність необхідної кількості голосів для прийняття та його статус. При підрахунку допущенні помилки, спікер оголосив про результат 15 “За” на 8 “Проти”. Хоча насправді результат 14 на 10. Тобто в теорії, опозиція могла б змінити результат, якби всі її представники встигли у відведений проміжок часу, але він міг бути і подовжений у такому разі. Імена конгресменів відомі із коментарів до вищезгаданої статті Президента. Ось результати пофракційно:
* За — 10 Ukrainian Democratic Party, 3 United Ukraine та Президент;
* Проти — 6 Independent Ukraine, 2 URP-OYH, 1 Anime Party та 1 United Ukraine.





І, нарешті, до предмету статті — моєї позиції по питанню. Вона незмінна з часу проведення круглого столу. Я вважаю абсолютно неприйнятним запропонований варіант. Думаю цілком вірно буде те, що для повернення нашого регіону у прийнятні строки можливий лише дипломатичний варіант через слабкість країни у військовому плані. Хоча я б не назвав 4 місяці, і ще не відомо скільки, прийнятними строками. Але це повинні бути чесні умови. Тобто якщо Румунія не хоче щоб Угорщина отримала залізо, а це може статися і без нашої згоди (теоретично, бо як бачимо, згоду вона отримала) — вона повинна це визнати і пропонувати або погоджуватися на адекватні умови. Якщо угорці не хочуть власного заліза у румун — вони зобов'язані поводитися аналогічно. Проте якщо жодна із цих країн не здатна на це, ми можемо прекрасно провести час у війнах по всьому Новому Світу проти загарбника. А за цей квартал його труп може і проплисти по Дніпру через протистояння блоків. Саме цього здається ми чекали, саме це нам обіцяли, за нашими спинами місяць проводивши переговори. Ми знову отримуємо болото, але вже без Поділля, автор впевнений, що тут щось не так. І не тільки SitRep поділяє цю думку, цей найневигідніший шлях навіює меланхолію навіть на тих, кого можна назвати провладними гравцями.



Наближаються президентські вибори. Поки ми маємо кандидата від UDP, тобто тих сил, що колись за будь-якого приводу критикували владу, а діставши її, за 4 місяці не упоралися із керуванням і позбавили країну серця економіки і промисловості. І ще місяць намагалися зробити як було, але доки так і не упоралися і ще мінімум 3 місяці не упораються. Є кандидат від фальшивої, заТОшеної OYH із досить кумедною клоунівською статтею. А ось опозиція схоже ще не визначилася із кандидатом, що зможе перемогти і знову зібрати Україну докупи. Але хто б це не був, я буду голосувати за нього, бо раз вже опікся, віддавши голос за провладного кандидата.

Оновлено: Партія Independent Ukraine виставила кандидата на посаду Президента. Ним став Babenko, із його передвиборчою статтею можна ознайомитися тут. Я цілком підтримую його кандидатуру і довіряю. Ми разом працюємо, він займає посаду мого заступника у Міністерстві Освіти та Оператора Welfare Economics Institute - відділення МінОсвіти, що виробляє хліб та годує новачків, які потребують допомоги.