Ambient on/off

Join the new world

 

Shoutides spämmimine

Day 1,034, 06:41 Published in Estonia Estonia by Renkas

Lihtne küsimus. Kas selline asi on presidendile kohane?


 

Comments

Krist0
Krist0 Day 1,034, 06:46

Kahju vaadata, et kogu shout ära ei mahtunud, aga see selleks. Muidugi pole see Presidendile kohane, samuti pole kohane Presidendil istuda jutukas ja suhelda kõigi inimestega nagu võrdväärsetega. Tuleb tugevalt eraldada inimesi, kellel on mingisugune staatus.

I.See.Wiener
I.See.Wiener Day 1,034, 06:53

...? Pole paha : D
Eks meil kõigil on ettekujutus mida president peaks tegema.
Aga ta on ikkagi inimene.

Holger Von Bear
Holger Von Bear Day 1,034, 07:00

Opositsioon sai kondi hambusse?😃

insightz vol.2
insightz vol.2 Day 1,034, 07:02

Meie president tundub olevat pigem must lammas (parempoolne).

Mida kuradit, Krist0?

TheGrimReaper01
TheGrimReaper01 Day 1,034, 07:09

Juba saatsin ticketi ära, et keegi seda abusima ei hakkaks, kui see "võimalus" mingi bugi tõttu tekkinud.

mustangman
mustangman Day 1,034, 08:04

Krt eemaldasin Krist0 sõbralistist, kuid ikka on see tobe shout alles:(, tänud sulle Krist0.

ituura
ituura Day 1,034, 08:12

Holger Baar: Süüdistad opositsiooni selles?

Tänud Krist0 , saad kohe ka minu sõbralistist eemaldatud...

Holger Von Bear
Holger Von Bear Day 1,034, 08:22

Mind lihtsalt see ei sega absoluutselt.Pole parem kui spammida a la "vali see, vali too, jnejne" x3 päevas.Imo shoutide mõte ongi spämmida:D

Sanderudam_uus
Sanderudam_uus Day 1,034, 08:31

Ei saa midagi öelda, aga Holgeri jutt on puhas tõde.

Teodor Ant
Teodor Ant Day 1,034, 08:39

Renkase ärapanemis soov on nii suur, et ükskõik mis Krist0 teeb, peab tegema artikli, et näitata kui nõme härra president ikka on.
Lihtne küsimus. Kas selline asi on riigikogulasele kohane?
Kasva suureks.

Renkas
Renkas Day 1,034, 09:05

Jah - selline asi on riigikogulasele kohane. Pigem tunnen muret, et miks ülejäänud riigikogulased häält ei tõsta nähes kuidas riik kurisiku äärele liigub.

Kui riik lonkab igast nurgast ning seda normaalseks peetakse siis pean seda lausa oma kohustuseks, et asjale jätkuvalt tähelepanu suunata. Mitte leppida valitsusega kes töötegemise asemel spämmib shoutides või suure häälega avalikult kuulutab, et nad ei kavatsegi tööle hakata.

Kui asjad toimiksid siis ei oleks ka probleemi.

Samas kodanikuna on hetkel praeguse presidendi ja valitsuse üle ääretult häbi. Kuigi sooviks, et riik oleks tugev ja teistele eeskujuks. Õnneks ülejäänud eMaailm ei tea/saa aru mis meie riigis toimub.

Mis puudutab härra Ant'i kommentaari, et iga asja peale mida Krist0 valesti teeb peab artikli tegema siis palun tuletage mulle meelde mitmes artikkel see mul juba on. Tundub, et teate seda paremini kui mina. Mul endal on lugemine sassi läinud. Hetkel olen oma lugemisega numbri üks juures.

Teodor Ant
Teodor Ant Day 1,034, 09:22

Ja seda on üks liiga palju. Täiesti mõtetu artikkel, mille ainus eesmärk on Krist0le ära panna ja teda kaasmängijate ees häbistada.
Ja, kas riigikogulasele on kohane läbustada eEesti meediat?
Tunnistan, et ega see shout nüüd eriti vajalik ja lahe ei olnud, aga sellepärast artikkel teha on äärmine jaburus.
Ja kus on Krist0 öelnud, et ei kavatsegi tööle hakata? Nii, et kas minul on midagi kahe silma vahele jäänud või kujutab Härra Renkas seda endale ette?

Teodor Ant
Teodor Ant Day 1,034, 09:25

P.S võin kihla vedada, et Te olite üks neist, kes selles ( http://www.erepublik.com/en/article/presidendi-arvamus-tagandamiskatsest--1518631/1/20 ) küsitluses trollis ja leidis, et parem on härra presidenti sõimata kui aitata.

Renkas
Renkas Day 1,034, 09:25

Härra Teodor. Palun tutvu e-eesti.eu foorumiga ning seal olevate arutlustega.

Renkas
Renkas Day 1,034, 09:34

Mille peale kihla veame?

Teodor Ant
Teodor Ant Day 1,034, 09:56

Olen väga hästi kursis foorumi ja seal olevate arutlustega, käin seal päevas üle kümne korra, aga õnneks pole näinud Krist0t midagi sellist ütlemas. Seega paluks linki täpselt sellele lehele kus Krist0 ütles sõna-sõnalt, et ei kavatse tööle hakata. Kui Teil linki anda pole, siis palun lõpetada antud teemal valetamine ja omaloomingu korraldamine.

Kihla vedamise koht oli mõeldud kõnekujundina. Mul on väga hea meel, et sain sellega Teie ärapanemise mõnu suurendada. Pole tänu väärt!

Renkas
Renkas Day 1,034, 10:03

Teema on täiesti olemas: http://foorum.e-eesti.eu/viewtopic.php?p=21754#p21754
Nagu näha siis isegi antud asja kohta presidendilt aru pärides ei vastanud president, et hakkab tööle - sellega ainult kinnitades viidatud postituses tõstatatud väidet.

Ja arusaamatuks jääb mis ärapanemisest nüüd järsku juttu on? Ma olin nõus kihlveo vastu võtma. Milleks nüüd siis alt ära hüpata ja hakata mulle "ära panema"?

Marg00ni
Marg00ni Day 1,034, 10:07

Teodor Ant: Teemas http://foorum.e-eesti.eu/viewtopic.php?f=10&t=2483 oli lõpus küsimus, mida Krist0 kavatseb edasi tegema. Variant a) oli:
a) lõpuks ometi tööle hakata ja nõuda sama ka oma valitsuselt

Krist0 vastus sellele küsimusele:
"Iroonitsemiseks pole siin põhjust, et vastamiseks läheb nädalaid. Probleemide korral olen alati vastanud. Samas ei vali ma ühtegi neist variantidest. Ei a, b, ega c."

Ehk siis - president on konkreetselt ja veel uhkusega vastanud, et EI, ta ei kavatse tööle hakata ega seda ka oma valitsuselt nõuda.

Tehtud! (Loe: Pandud!) : )

ilakott
ilakott Day 1,034, 10:12

Renkas: Miks Sa ise presidendiks ei kandideeri?

Renkas
Renkas Day 1,034, 10:23

ilakott - ma leian, et ma ei ole õige inimene sellele ametikohale.

Ma ei hakka trügima ametipostidele kus ma ei ole kindel, et saan asjaga piisavalt hästi hakkama ning suudan kõigile asjaosalistele (antud juhul riik ja kodanikud) kasulik olla.

Krist0
Krist0 Day 1,034, 11:35

marg00ni....lihtsalt see lõpuks omati tööle hakata on vale!

Me ei ole niisama istunud, millal see sulle selgeks saab!

Teodor Ant
Teodor Ant Day 1,034, 11:35

@härrad Renkas ja Margooni
Jah, ta tõesti ei valinud varianti a) (ilmselt seetõttu, et ta polnud nõus punkti esimese poolega), aga samas ta ei valinud ka punkti . Seda pisiasja Te muidugi ei märganud. Ja kui Te veel aru ei saanud, siis mitte valides punkti ütles ta, et EI kavatse koos oma valitsusega sama mõttetult edasi vegeteerida. Nii palju siis selle vastuse tõlgendamisest.
Seega ootan siiani linki sellest, kus Krist0 ütles, et Ta ei kavatse enam presidendi töökohustusi täita, kui te seda taaskord tuua ei suuda, siis palun lõpetada laimamine, sest sellega kannatab kogu eEesti.

@LP Renkas mul on väga kahju, et Te väljendit "võin kihla vedada" pole oma teises tähenduses kuulnud, aga kui see teid rahustab, siis võin ju õiguse peale kihla vedada. Seega kui te tõestate, et Te ei kirjutanud antud küsitlusse mitte sõnagi, siis tunnistan avalikult et Teil oli õigus ja minul mitte (see kus ma seda teatan jääb juba teie valida). Olete nõus?

Tehtud! (Margooni loe: Pandud!)

Marg00ni
Marg00ni Day 1,034, 11:55

Olgem ausad - asi on veidi kontrolli alt väljunud. Tunnistan üles, et selline küsimuste esitamine oligi otseselt intrigeeriv. Neid vastuseid võib igatepidi tõlgendada, kes aga trollida tahab. Näiteks "EI" vastust b-le võib võtta ka nii, et ta kavatseb VEEL MÕTTETUMALT edasi vegeteerida : )

Aga see selleks. Tuleb tunnistada, et mina olen osaliselt kogu selle pasarahe vallandumises süüdi. Katsun selle ise ära ka lõpetada, ent ilmselgelt on kommentaariumis selleks liiga vähe ruumi...

Lõppude lõpuks on kogu selles "jamas" süüdi katk, mis kulutulena rahvast nakatas... Aga kõigest sellest ja muustki veel juba varsti...

Teodor Ant
Teodor Ant Day 1,034, 11:55

Ja Renkas miks Te ei teinud teist artiklit Jantsa kohta, kes tegeles samasuguse spämmiga või on valitsuse liikmel selline tegevus lubatud, aga presidendil mitte. Palun valgustage mind selles osas, sest antud juhul jääb mulje nagu peate Te mingit vimma kodanik Krist0 vastu.

Supinoks
Supinoks Day 1,035, 11:42

Näägutada oskavad kõik, aga eks tule siis võimule ja tee paremini, dumbasses.

mustangman
mustangman Day 1,036, 01:12

tule ansip appi!

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.