Ambient on/off

Join the new world

 

Seisukord riigis.

Day 1,948, 10:02 Published in Estonia Estonia by Presidendi kantselei

Tere.
eEesti majanduslik olukord ei ole kiita. Riigi varasalves on peale Poola MPP-d vaid 600 eeku. Kuid Poola Mpp ei ole ainus mis vajaks uuendamist, ka kaks teist Mpp-d aeguvad homme kuid nende jaoks riigil raha ei jätku. Seega pöördub valitsus rahva poole. Kõigil kes on võimelised annetama raha MPP-de jaoks tuleks see kanda Presidendi kontole. Kuid on ka muid riigi toetamisvõimalusi. Kes soovib toetada meie võitlejaid sellel raskel sõja ajal võib jagada tanke #kaitsevagi kanalis.

Valige oma viis võimaluste ja soovide järgi. Andkem Põtradele valu.

 

Comments

Viskaja
Viskaja Day 1,948, 10:38

Rääkimata sellest, et HM pole suutnud teha ülevaadet viimasest uuendusest.

OliverMasin
OliverMasin Day 1,948, 12:09

Annetasin 1000.-

Margooni
Margooni Day 1,948, 13:56

Ei tea jah... Ei ole kuidagi väga veenev see jutt... Ega MPP-d üksi sõdu ei võida ja eEestit edasi ei vii, ikka asjalikku valitsust vaja. Praegune aga ei kutsu endasse eriti investeerima : ( Ei suudeta võita RW lahinguid, kus soome võidab Div3 TOTAL damagega 2.2M, Div2 võidab Soome TOTAL damagega 560K jne. Lohken, vaata näiteks http://battle-watcher.com/campaigns/campaign/39569 tulemusi - mis kuradi MPP-sid sa tahad, et rahvas kinni maksaks?

OliverMasin
OliverMasin Day 1,948, 15:22

margonn, millega sa enne rahul oled olnud, peale seda, kui su lahedad sõppad erepist lahkusid?

Margooni
Margooni Day 1,948, 15:35

Sinu mõttelõnga edasi kandes võib ju öelda, et peale seda polegi ju enam millegagi rahul olla ; ) Kas sina oled Lohkeni tegevuse(tuse)ga rahul? Mina ei ole. Kui oleks põhjust olla, oleks ka abistajaid rohkem...

Lohken
Lohken Day 1,949, 03:44

Margooni ja mille ma täpsemaalt tegematta olen jätnud?

Dodo Moron
Dodo Moron Day 1,949, 05:42

Tegemata? Äkki oleks ikka pidanud koolis käima...

Dodo Moron
Dodo Moron Day 1,949, 05:45

Ja parem räägi sellest, mida sa oled teinud. Kedagi ei huvita see, millest sa pole mõelnudki.

Viskaja
Viskaja Day 1,949, 06:55

Viskaja Day 1,948, 10:38
Rääkimata sellest, et HM pole suutnud teha ülevaadet viimasest uuendusest.

Presidendi töö on valitsus toimima panna.

martMustmartMust
martMustmartMust Day 1,948, 14:10

lohken on üx kuradi lohh,,,,,,,,,,

martMustmartMust
martMustmartMust Day 1,948, 14:10

ei saa kopikatki see valitsus minult!!!! otse ma mõtlen

OliverMasin Day 1,948, 15:21

Comment deleted

Gta4pk
Gta4pk Day 1,948, 17:50

Mul on lihtsalt üks väike küsimus. Kuidas President selle raha riigi kontole paneb?

Joonas Uss
Joonas Uss Day 1,948, 21:46

Nii nagu Erksos

Viskaja
Viskaja Day 1,949, 02:31

Annetasin otse riigile, nii on vähe kiirem : )

Teeme nüüd selle Ungari/Sloveenia MPP ära.

pohhuist
pohhuist Day 1,949, 07:30

Ma siin oma pisikese div1 võitleja ja algaja mängija ajuga mõtlesin sedasi, et kuna eEesti on pisike ja teiste riikidega võitlemine on niigi keeruline, siis tuleks seda asja efektiivsemalt teha. Esiteks - mina seda mängumootorit ei tea ja ega ka seda raha kogunemist riigi kontole, aga see, et raha ja MPP-d otsa lõppevad oli ju juba ennem sõja alustamist näha, ehk sellega oleks saanud arvestada. Teiseks, sõdimine võtab ressurssi ja võitlejatelt ressursi ära võtmine (raha annetamine riigile) vähendab otseselt meie võitlusvõimet. Kolmandaks - organiseerimine peaks olema läbimõeldud, hetkel sipleme ühest vallutusest kohe uude RW-sse, suutmata ühtegi territooriumi enda käes hoida. Eile (või oli see üleeile) oli pikalt DO vallutamise peal, ja paratamatult suunduvad kõik seda täitma, RW jäi hooletusse, DO-d tuleks hoida RW-de peal, et need vähesedki võitlejad suunaksid oma jõu sinna - vallutamisel aitavad liitlased niigi.

Pikk jutt, s.tt jutt, aga hetkel tundub vähe kaootiline ja eesmärgitu siplemisena see Soome vallutamine. Kõik algab ikkagi põhjalikust planeerimisest ja asjade läbimõtlemisest, kui on tõsised kavatsused. Aga kui oligi soov lihtsalt paar nädalat pulli teha, siis olgu nii, teeme.

Margooni
Margooni Day 1,949, 07:56

Pohhuist, su jutt on põhimõtteliselt õige. eEesti probleem on aga see, et ükski valitud president ei viitsi mitte midagi teha. Lohkenil polekski olnud muud vaja kui orgunnida ja kooskõlastada kellegagi meie RW-des sõdimine ja olekski Soome juba vallutatud. Juhin veelkord tähelepanu, et kui ikka "juhtkond" mitte midagi ei tee, ei jookse ka meie endi sõdalased lahingutesse oma sääste tarvutama, rääkimata siis veel mingitest annetustest...

Täpsustaks veel seda ka, et seekord ei rünnanud meie Soomet vaid nemad meid. Meie tahtsime rahu : )

Lohken
Lohken Day 1,949, 08:09

Margonn sa hakkad mulle juba tõsiselt närvidel käima. RW-ds võitlemist kaalusin ma tõsiselt kuid otsustasin pideva vallutamis kasuks sest:

1# RW-d oleks jõud jaotanud ja üks kaks kaotust oleks võinud sõja juba meie pinnale tuua.
2# Pidev vallutamine võtab sommidelt raha, iga RW mille nad algatavad võtab neilt 10k raha.

Kuid kui rahvas soovib võin proovida ka orgunnida Alade hoidmist, kuid selleks läheb jälle resursse vaja.

Gta4pk
Gta4pk Day 1,949, 11:26

Oh, Lohken, 10k kaotus on tõesti suur miinus. Hetkeseisu järgi saaks juba mina algatada üksi 60 RWd. Rääkimata siis ios-test ja muudest tontidest.

Lohken
Lohken Day 1,949, 11:42

ära multi niipalju siis ? kk

Viskaja
Viskaja Day 1,949, 12:21

Gta4pk pole Erksos, ta ei pea raha teenimiseks kasutama ebaausaid võtteid.

Margooni Day 1,949, 07:55

Comment deleted

Margooni
Margooni Day 1,949, 09:50

Noh, nüüd kui sommidel juba kongress kindel, ei ole mõtet enam nende aladega jännata. See on ju fakt, et ega me neid pikalt hoida niikuinii ei jõua.

Siiski juhiks tähelepanu, et su loogika on vigane. Nimelt maksab kull iga RW 10k raha, aga selle võitmise eest saadakse vastu 50 kulda. Ehk siis sa mitte ei võta neilt raha vähemaks vaid jagad kamaluga juurde.

Ja sinu ülimalt nigela presidentuuri taustal peaks sul olema häbi kasutada fraasi "mina otsustasin". Otsustamise moraalne õigus tuleb kõigepealt välja teenida. Hetkel jätab sinu "otsustasin RW-sid mitte kaitsta" TÄPSELT sama mulje nagu "ma ei viitsi millegagi tegeleda".

Ei maksa närvi minna, kui kritiseerijal on õigus. Ma ei mäleta isegi viimase aja olematute tegudega presidentide seast sellist äput, kes isegi 22. kuupäevaks ei ole suutnud üllitada MITTE ÜHTEGI artiklit valitsuse tegemiste, plaanide, riigi elu-olu jms kohta. SEE artikkel siin on ka lihtsalt puhas pask. Seega, anna andeks, aga sa ei ole oma presidendi tiitlit isegi väga minimaalselt välja kandnud.

Enrii Lindebaum
Enrii Lindebaum Day 1,949, 13:23

Olen kritiseeriatega nõus, Lohkem on väga laisalt ja küllalt ebaefektiivselt valitsenud. Küllap keegi saaks paremini. Näiteks tuua vabanduseks, et RW võtab 10k ei ole küll mõttekas, sest see raha ei ole kullaostjate jaoks mitte essugi.

Margooni
Margooni Day 1,949, 13:29

No aga äkki väike impeach ja SandraCass nädalakeseks pulti? Värske veri ilma pikemaajalise surveta teeb äkki ära?

Lohken
Lohken Day 1,949, 14:58

ma juba ootan, läheb kaua veel we?

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.