Ambient on/off

Join the new world

 

Scriptsat e para në eShqipëri për Albanian Eagles [ShqiponjaT]

Day 1,844, 17:16 Published in Albania Republic of Macedonia (FYROM) by MeDzeLi


Përshëndetje të ndëruar QYTETARË eShqipëtarë, posqërisht anëtarë të AlbanianEagles !

Sot para jush do prezantoj SCRIPTIN që kam krijuar për MU-në AlbanianEagles : http://prntscr.com/llrl3 (punë e lodh’shme, por në fund ja arrita 😛)

Si ta instalojmë këtë ?
- * Pika e parë është që ta downloadoni Mozila FiroXin

- ** Pastaj pasi ta keni instaluar MOZILAN, atëherë instalo : GreasMonkey (vini re instalojeni nga FIROXI)

- ***Dhe në funtë klikoni tek ky linku për ta shkarkuar Scriptin: http://userscripts.org/scripts/show/153692 (nqse ju kërkon që të regjistroheni, atëherë më mirë bëjeni linkun COPY, hap një dritare të re dhe kliko PASTE dhe ENTER)

- **** Klikoni INSTAL, dhe prisni disa sekonda , dhe shtypeni ikonën (IX) pra hiqeni FIROXIN dhe hapeni përsëri në eRepublik dhe tek kryefaqja mund të vëreni ndryshime 😃

VINI RE : Prioritetet e betejës ndrrohen dy herë në ditë !


Gjithashtu EDHE linkun e NDIHMAVE e gjeni tek SCRIPT'SAT, pra kjo është shumë e rëndëshishme që ta isstaloni

Mos hezito, por : http://www.erepublik.com/en/article/scriptsat-e-para-n-euml-eshqip-euml-ri-p-euml-r-albanian-eagles-shqiponjat--2171352/1/20
😃 VOTE + SHOUT 😃

Ju faleminderit
have a nice day !
 

Comments

Fatlum Berisha
Fatlum Berisha Day 1,844, 18:09

V - S - SHOUT

Tiger Ramadani
Tiger Ramadani Day 1,844, 19:23

V

ChrisEmma111
ChrisEmma111 Day 1,845, 01:06

V
S

Erlindi
Erlindi Day 1,845, 03:30

v+s

Lapraksi
Lapraksi Day 1,845, 05:57

Kush tha se jane scriptat e para ne eShqiperi? 😛
po nejse, V

mbret pirro
mbret pirro Day 1,845, 06:26

e vendosa por nuk e kam kuptuar se per cfar duhet, po patet mundesi ta shjegoni do jua dija per nder, faleminderit

MeDzeLi
MeDzeLi Day 1,845, 06:32

@ mbret pirro @ me u kordinu ma lehtë, me ditë se cilat janë betejat më të rëndësishme e më tejë 😛
Por atyre që sjan pjesë të ALBANIAN EAGLES nuk ju duhet gjë 😛 , !

MeDzeLi
MeDzeLi Day 1,845, 11:37

@LMatadorR@ bro... mendova per eRebubliken, se kuptohet qe shqiptaret kan kriju 😛

Ajdin Ajdini
Ajdin Ajdini Day 1,845, 12:13

si behesh albanian eagles dhe qfar detyra kan kto

MeDzeLi
MeDzeLi Day 1,845, 13:46

Ajdin ; Join US, do të kontaktoj pasi të hysh tek EAGLES 😛

I am back for you ALBANIA
I am back for you ALBANIA Day 1,845, 14:17

v+s

IsSaBoletini
IsSaBoletini Day 1,846, 02:06

V+s+sh o7 😉

Lucifer aka Biuy
Lucifer aka Biuy Day 1,846, 04:24

Good Job 😉

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.