SAIL! A.D. 2013

Day 2,152, 11:19 Published in Poland Poland by Marynarka Wojenna Organization

Ahoj szczury lądowe!Okręt Marynarki Wojennej dryfuje po polskiej zatoce już od ponad 3 lat. Jesteśmy Prywatną Grupą Bojową która od samego początku wiernie służy Polsce i jej sojusznikom. Nieprzerwanie rośniemy w siłę i siejemy coraz większy postrach już nie tylko na morzu, ale i na oceanach całego świata.Mija rok od wydania artykułu SAIL, który był dla nas ważny z kilku powodów. Rok temu byliśmy małą grupą bojową, o połowę mniejszą od czołowych polskich bojówek. Postanowiliśmy sobie za cel wypłynąć na szersze wody, otworzyć się na nowych ludzi, zawalczyć o pozycję na scenie polskich grup bojowych. Wypadaliśmy nieźle, ale chcieliśmy być jeszcze lepsi, by lepiej sprawdzać się podczas zbiórek MON i skuteczniej bronić Polski oraz jej sojuszników. Rok temu naszym marzeniem było dostanie się do top3 polskich grup bojowych. Dziś śmiało możemy powiedzieć, że sukces który odnieśliśmy przerósł nasze najśmielsze oczekiwania.

Marynarka Wojenna na zbiórkach MON we wrześniu 2012 roku:


Marynarka Wojenna na zbiórkach MON we wrześniu 2013 roku:

Marynarka Wojenna MU we wrześniu 2012 roku:

Marynarka Wojenna MU dziś:

Marynarka Wojenna MU dziś w zestawieniu wszystkich MU:

Miniony rok uważamy za sukces Marynarki Wojennej. Dokonaliśmy dwóch fuzji z innymi grupami bojowymi, dzięki którym połączyliśmy nasze siły pod wspólnym sztandarem i znaną marką. Razem z sojusznikami z innych grup bojowych dwa razy stanęliśmy na podium w trakcie Turnieju MU.

Tyle tytułem wstępu, o naszych osiągnięciach w mijającym roku. Takie informacje możecie znaleźć w egovie, w prasie, w podsumowaniu ważnych erepublikowych eventów. W dalszej części artykułu chcielibyśmy Wam przybliżyć jak wygląda życie na naszym statku..Pierwszą i najważniejszą zasadą Marynarki Wojennej była i jest walka w imię Polski i jej sojuszników. Jesteśmy Polską Grupą Bojową i niezależnie od nastrojów politycznych biliśmy i będziemy bić w interesie naszej Ojczyzny. Stoimy na straży granic, pomagamy bronić surowców, by polscy przedsiębiorcy oraz młodzi mieszkańcy naszego kraju mieli zapewnione jak najlepsze warunki do rozwoju.
Nie jesteśmy grupą dla "bohaterów", wbijających medal true patriot w regionach, które ze względów strategicznych musimy oddać. Naszym nadrzędnym celem jest ochrona interesów Polski, a wszelkie odstępstwa od tej reguły są przez dowództwo surowo karane.

Dowództwo Marynarki Wojennej dokłada wszelkich starań, by nasi Marynarze otrzymywali aktualne informacje o sytuacji militarnej w kraju, priorytetowych bitwach, oddawanych regionach.
Dołączając do nas masz gwarancje, że bijesz w interesie Polski.

W Marynarce Wojennej nie tolerujemy wiecznie pijanych marynarzy, którzy tylko sączą rum pod pokładem. Na naszą siłę składa się organizacja oraz dyscyplina. Od naszych Marynarzy wymagamy aktywności, która przejawia się wbijaniem na zbiórkach określonego limitu hitów. Limity są sprawdzane co tydzień, z wyjątkiem okresów wakacyjnych, świątecznych, ważnych eventów w erepublik, kiedy dajemy odetchnąć naszym dzielnym wojownikom. Nasi Marynarze mają możliwość zgłoszenia urlopu, kiedy to surowy bosman przymknie oko na osoby odsypiające weekendową zabawę na lądzie.

Na brak zbiórek nikt nie narzeka. Przez całą dobę bijemy na zbiórkach organizowanych przez Ministerstwo Obrony Narodowej oraz na zbiórkach organizowanych przez dowództwo Marynarki Wojennej. Nie ważne czy logujesz się do gry wcześnie rano, czy późno w nocy: nasze boty na bieżąco przekazują rozkazy z kanału dowództwa. Jednak nie samymi zbiórkami człowiek żyje. Nasi Marynarze ścierają się również podczas wewnętrznych rozgrywek i rywalizują o nagrody oraz status najlepszej drużyny. W wolnym czasie biorą udział w grach i zabawach na ircu.Marynarka Wojenna jest neutralne politycznie i nigdy nie opowiadała się za żadną z partii. Posiadamy w swoich szeregach wielu aktywnych polityków, osoby pełniące funkcje w rządzie. Każda osoba aktywnie działająca jest mile widziana w naszych szeregach, dopóki ta działalność nie ma negatywnego wpływu na interesy MW i Polski.Dla spragnionych rozrywki na ircu również coś się znajdzie. Nasz publiczny kanał #mw dysponuje botem umożliwiającym grę w swego czasu popularne UNO, az, scrabble. Zorganizowaliśmy już dwie edycje potyczek w scrabble, w których Ci najzdolniejsi nagrodzeni zostali tankami. Wewnętrzny kanał bojówki ciągle kipi życiem, niezależnie od godziny zawsze można znaleźć kogoś do pogawędki czy dowódcę gotowego do pomocy. Kolekcjonujemy również tajemniczy rum, który polewamy aktywnym Marynarzom.Marynarka Wojenna dba o swoich Marynarzy, by nikomu nie zabrakło czołgów do bicia czy środków na rozwój postaci.
Marynarze otrzymują podwójne dofinansowania: pieniądze za bicie z MON oraz czołgi q7 od Marynarki Wojennej.- dywizja 4: hit minimum 15000 z broni q7
- dywizja 3: hit minimum 10000 z broni q7
Swojego hita możesz obliczyć np. za pomocą: http://erep.root.se/

Oprócz tego wymagamy codziennego przyrostu siły minimum 30 dziennie oraz wbijania minimum 150 hitów tygodniowo na zbiórkach.
Każdy Marynarz przynależy do naszego MU oraz z dumą nosi spersonalizowany avatar Marynarki Wojennej.

Jesteś młodym graczem w div2 lub div3? Nie spełniasz wymagań naszego hita, ale jesteś ambitny, masz wysoki codzienny przyrost siły (minimum +50 dziennie) i wierzysz, że z naszą pomocą dasz radę nadgonić zaległości w stosunku do Marynarzy? Napisz do nas, a Twój przypadek rozpatrzymy indywidualnie.kanał irc: #mw
forum: http://marynarka.all-up.com/
lub na erepublik: Marynarka Wojenna 13 Military Unit w erepublik

W imieniu dowództwa Marynarki Wojennej,
Marcjanna i sorsha