Ambient on/off

Join the new world

 

SÕBRAPÄEV TORE PÄEV

Day 1,547, 12:43 Published in Estonia Estonia by Uno Nisu

Kõigepealt pean vabandama, et pole jõudnud teile, kallid eRepubliku-sõbrad, ühte siirast, õrna ning soojusest pulbitsevat sõbrapäeva tervitust sepistada! Sorry!!!

Põhjus on muidugi selles, et olen päevas otsa rakkes olnud, et igasugu sümpaatsete, vähemsümpaatsete kuid rinnakate, lastega kuid siiski kenasti minimaalselt riides, üksikute kuid rikaste ja luksbrändi topitud jne. prouade romantilisi vajadusi täita.
Sealjuures tahakski väga tänada McDonaldsit ja nende drive-in süsteemi, mis on täna võimaldanud prouade ülioptimeeritud jada-töötlust: Proua laadimine romantiliselt kaunistatud pere-sedaani, drive-in'ist romantiline söögi-tellimine, parkimisplatsil romantiline mugimine ning tagaistmel romantiline kägarseks, ja siis proua romantiliselt bussipeatusesse. Jaaaaaa siis uus ring..

 

Comments

Albertti
Albertti Day 1,547, 12:57

Loe seda p**ka, lootuses, et ehk on selles vajalik info peidus......

Kim Bob Traktor
Kim Bob Traktor Day 1,547, 13:32

Albertti, kas sa kunagi midagi peale virisemise ja torisemise ka teed? Nagu mingi 13 aastane väike eit kaagutad siin.

Albertti
Albertti Day 1,547, 13:58

Kle aff, ma tean väga hästi, kui kiire on CP amet, samas ühe asjaliku ja informatiivse artikli tegemise asemel teeb CP sellise ****....

PS! Kas sa suudad kordagi minu kriitikasse erapooletult suhtuda või käid siin kaagutamas nagu valentinipäeval maha jäätud pensionieelik?

Enrii Lindebaum
Enrii Lindebaum Day 1,547, 14:59

No ma ei tea, mingi 4 päeva tagasi tegi Uno alles informatiivse artikli. Artikkel on muidugi pask, aga sellist ettekäänet pole vaja tuua.

Margooni
Margooni Day 1,547, 15:03

Sõbrapäev on tore päev!

Uno Nisu
Uno Nisu Day 1,547, 16:12

Valentinipäeval maha jäätud pensionieelik:)- ma ei olekski osanud paremini sinu kohta öelda, Albretti.
Muide nüüd kus mul on ligipääsu paroolid olemas, hakkab vajalik info ilmuma Riigi Teatajas. Seega sa ei pea enam minu ajalehte tellima.

Holger Von Bear
Holger Von Bear Day 1,548, 01:51

Albertti, ahv oled siiski sina siin. Mis kriitika siin sinu poolt oli? Et kodanik oma ajalehes vabalt valitud teemal kirjutas artikli? Miks sa lammas üldse inimese isiklikust ajalehest mingit infot otsid? Mine otsi seda õigest kohast, nt mõnest riigi ajalehest.

vonMowe
vonMowe Day 1,548, 04:01

Tead Albertti, on olemas sellised kohad, kus saad väikese tasu eest oma mehikesse kummiülikonda riietada ja siis oma ebainimliku fustratsiooni lihtsalt välja lasta! Siin tühja kaagutamine sind su suures n...unäljas ei aita.
Kodanik Holger on vist käinud, viimasel ajal ilusti rahulik ja täitsa asjalikud kommentaarid.

Holger Von Bear
Holger Von Bear Day 1,549, 09:59

Mis mõttes, ma ju ütlesin albertti kohta "lammas". Holger ikka omas solvavas kastmes.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.