RW mūšių su švedais analizė/ prioritetai/ taktika

Day 1,975, 05:00 Published in Lithuania Lithuania by Tautas11




LABAI SVARBUS MŪŠIS
Sveatlandas, Švedija


SVARBUS MŪŠIS
Suomija


Pastebėjimai iš buvusių mūšių:

•RW švedai daro tik Sveatlend‘e.

•RW puolimai visad buvo pradedami iš vakaro prieš miega. Nakties metu, kai lietuviai miega – puola netik švedai, bet ir turi suportą iš argentiniečių ,ir kas mane labiausiai nervina ir iš Čilės žaidėjų. (nors Čilė muša abejuose pusėse tiek mūsų, tiek švedų)

•Suomijos “kažkoks persona” (jau nepamenu kas) pateikė planą, kad bus atliekami 2 RW Suomijoj ir Švedijoj tuo pačiu metu su tikslu, kad lietuviai pasimestų ir muštų padrikai abiejuose mūšiuose. Jis straipsnį teigė, kad lietuviai prastai moka paskirstyti jėgas ir kad tuo jie ir pasinaudos (iš pirmo dvigubo RW matome, kad iš pradžių buvo taip kaip tas suomis ir tikėjosi).

•Iš buvusių RW galima matyti, kad 1, 2, 3 divizionai gali atsilaikyti.

•Iš buvusių RW galima matyti, kad mūšiuose su Švedija: Lietuvos Achilo kulnas – 4 divizionas.

Po šių mūšių galima detaliai išanalizuoti kokios klaidas lietuviai darė ir ką reikėtų keisti, kad situacija būtų geresnė. Visų pirma tai – organizuotumas. Tokia dviejų RW strategija vis bus ir bus ir kartosis cikliškai – bent jau tol kol mes atsilaikysime. Turi būt numatomi varžovo veiksmai ir turi būt atliekama kryptinga, apgalvota gynyba. Tie varžovo veiksmai gana lengvai numatomi - tuo pačiu metu 2 RW: vienas Švedijoj - Sveatlende, kitas - Suomijoj.

Iš buvusių mūšių galime matyti, kad silpnoji Lietuvos vieta karo su Švedijos vieta – 4 divizionas. Prieš kalbėdamas toliau – noriu pabrėžti ir net pabrauksiu, kad tai nėra rašinėlis iš serijos „ajajai, koks 4devizionas blogas ir nuolat pralaimi...“, tai prieš rašant komentarus, kiek daug 4 diviziono žaidėjai žalos daro ir pan. – siūlau įsiskaityti į straipsnio turinį. Nesvarbu ar švedai, suomiai turi stipresnių 4 diviziono žaidėjų ar būtent samdo į 4 divizioną mercenerius , kas jiems labiausiai būtent ir apsimoka, nes tai divizionas, kuriame duodama daugiausiai taškų, net 5; ir nesvarbu, kad ir kaip 4 diviziono žaidėjai stengiasi, aukojasi ir nori nugalėti - faktas yra bendras ir aiškus: 4 divizionas mūšiuose su Švedija: Lietuvos Achilo kulnas.

Dabar, kur slypi problema ir ką galima gerinti? Tai organizuotumas, kurio šiame kare labai pasigendu. Visų pirma gal prieš kelias dienas pasirodė platus, ilgas ir gražiai parašytas straipsnis, tačiau vis dėlto iš KAM pasigendu atnaujinimo prioritetų BATTLE ORDER – „Labai svarbus mūšis“; „Svarbus mūšis“ ir pan. Nereikia pompastiškų straipsnių – tiesiog paminėt prioritetą ką mušti yra svarbiausia. Šiandien galėjome matyt ryškią situacija, kai buvo mušama bele kur. Koks skirtumas, kad abejuose mūšiuose yra įkertama didžiulė žala ir galinis rezultatas būna 49% -51%. O abejuose mūšiuose yra tik vienas rezultatas apvalus 0 ir tiek, o tas 0 bus lygus tik 0, nesvarbu kiek ten abiejuose mūšiuose žalos padaryta. Kas jai vietoj to ta žala nueitų į vietą mūšį ir galbūt, jai pasisektų, leistų jį laimėti, nors ir bus pralaimėtas kitos kovos mušis? Aiq, Švedijoj pvz. BH yra kurkas sudėtingiau gauti nei Suomijoj. Ir galima matyt tarp kai kurių žaidėjų, ypač iš žemesnių divizionų, kad krauna Suomijoj virš 75%, kad tik BH butų, nors tuo metu tas pats divizionas i minusą eina. Taip reikia susitaikyt su tuo, kad kartais organizuotumo vien dėl šios priežasties nebus, tačiau visgi yra nemažai tų, kurie visgi nepasveria prioritetų ir būtent jiems parodymas prioriteto – kelias i sėkmę.

Apsvarstykim prioritetus – švedų ar suomių RW? Atsakymas paprastas - prioritetas tenka Švedijai, nes laimėjusi ji galėtų atidaryt papildomą frontą paskelbiant NE Lietuvai, netektume bonuso, būtų padalinti mūsų regionai, išaugtų švedų moralė pagaliau laimėjus; kai iš kitos pusės net jai pralaimėtume suomiams - iš jų nieko nereikia, neatidarytume papildomo fronto, užpuolus su sąjungininkais lengvai galima susigrąžint RW metu prarastą regioną. Tad viena aišku, prioritetas – Švedijos mūšis, o kadangi taktika 2 RW vienu metu bus pastovi: Lietuvos atžvilgiu – reikia, kad kiekvienas žaidėjas nesvarbu ar esantis MU ar kaipo pavienis žaidėjas žinotų prioritetus ir planą kaip elgtis.

Iš laiko, kai buvo tik vienas RW galima buvo matyt, kad 4 divizionui buvo sunku, bet jis pajėgė laimėt, iškart po 2 RW – matėme sumaištį ir padriką daužymą abejuose frontuose. Dabar, kai rašau, galiu tikrai džiaugtis – 4 divizionas pradėjo ryškiai aukoti Laplandija! Džiugina rezultatai 4 divizione - Laplandijoj nebe 49%-51% suomių naudai, o 10- 90% suomių naudai. Užtat Sveatlend‘e 4 divizionas atidarė pirmuosius taškus į savo sąskaitą. Tikiu, kad tai ir bus raktas į pergalę, o jai ir ne - dabar žaidžiama maksimaliai protingai – ir tai pergalė betkokiu atveju. eLietuva nelaimės be 4 diviziono – o jie laimėt gali. Būkim labiau organizuoti – žinokim ką daryt, žinokim kaip visiems elgtis vienu ar kitu atveju.

Išskirčiau 2 galimus planus dvigubo RW puolimo atveju, kuriuose bendra yra viena - prioritetas Švedijai.

Pirmas planas – „Visa jėga viename mūšyje ir kito mušio laiko tempimas

Tarkim 2 RW prasideda vienu metu Suomijoj ir Švedijoj. Metama visa įmanoma jėga ant Švedijos, 4 divizionas muša VIEN švedus. Jai 1, 2, 3 divizionų karas būna palankus virš 55% - tokiu atveju reiktų stengtis 1,2, 3 divizione laimėt kažkiek taškų Suomijoje. Mintis būtų tokia - bazuojamasi tik viename mūšyje ir jį stengiamasi užbaigt kuo greičiau. Kadangi 1,2,3 divizionai karts nuo karto laimi ir Suomijoj ten mūšio laikas ilgėja ir reikia daugiau kovų. Visa jėga skyrus vienam mūšiui ir jį laimėjus mest visą jėga ant dar nesibaigusio mūšio Suomijoje.

Kitas planas - „Visa jėga viename mūšyje ir Yo-yo žaidimas“

Šio plano esmė būtų leisti Suomiams turėti vieną regioną neliečiamą mūsų. Turi 1 savo regioną ir dar vienam regione skelbia RW Lietuvai tuo pačiu metu kaip ir švedai. 2 RW mūšyje visą jėga bazuojam ant laimėjimo Švedijoj ir į suomių RW nekreipiam dėmesio – leidžiam suomiams laimėt, vėliau su sąjungininkų puolimų (kuriuose jai pastebėjote sąjungininkai ir be mūsų laimi) atsiimame iš suomių teritoriją. Ir taip pakaitom - RW ir puolimas sąjungininkais – kaip neseniai estam buvo. Šis planas leidžia nualint varžovus, patiems mažinant kastus ir leidžiant susikoncentruoti tik į vieną mušį.