Ambient on/off

Join the new world

 

Referendumas dėl aljanso.

Day 1,995, 13:44 Published in Lithuania Republic of Macedonia (FYROM) by Uzsienio reikalu ministerija
Sveiki tautiečiai!

Su jumis šįkart sveikinuosi gan sunkiu momentu, kai vis aštrėja konfliktas tarp mūsų dabartinio aljanso, CoT, ir mūsų gerų draugų iš TWO. Situacijos aprašymas, paremtas Ipsiart komentaru. Papildomos informacijos galite rasti šių trijų straipnsių tekstuose bei komentaruose.

Udros kreipimasis dėl Rusijos.

ZygaLTU atsakymas dėl Rusijos.

Nutzz rinkiminis straipsnis.


Iš esmės konfliktas kyla dėl to, kad abejose pusėse turime daug draugų. Ir mums reikia rinktis tarp konfliktuojančių pusių. Ne, neutraliais išlikti negalėsime - pusę pasirinkti turime, dėl to ir organizuojamas referendumas, kad visi piliečiai galėtų išsakyti savo nuomonę - kuriame aljanse turėtume būti?

Santykių priešistorės su Rusija, o taip pat priežasčių, kodėl jie buvo priimti į CoT bandomąjam laikotarpiui neaprašinėsiu - kam įdomu, pasiskaitykite aukščiau pateiktas nuorodas.

Paskutinėmis savaitėmis susiklostė tokia įvykių raida. Rusija nusprendė, kad jiems reikia treniruočių karo su Švedija. Jo eigoje jie savo gerus draugus švedus atkirto nuo mūsų, nederindami to su savo tariamais draugais - mumis, tiesa informuodami apie tai aljanso vadovybę (pasak aljanso vadovo Stoich, CoT HQ buvo pilnai informuota apie visus Rusijos veiksmus). Tačiau kažkodėl, turėdama šią svarbią informaciją, ja su mumis nepasidalino ne tik Rusija, bet ir aljanso vadovybė. Visas CoT, taip pat ir Rusija, puikiai žino kokie yra mūsų santykiai su Švedija ir kad jau antrą mėnesį kariaujame su Asgardu ir neketinome šio karo baigti todėl, kad Asgardas nenorėjo taikos. Tačiau ne tik Rusija, bet ir aljanso vadovybė nusprendė ignoruoti mūsų interesus ir netikėtai pradėtas treniruočių karas vyksta. Koks to tikslas žinau tiek pat kiek jūs, tačiau iš matomų faktų, o taip pat ir Rusijos diplomatinių veiksmų mūsų atžvilgiu galime aiškiai matyti, kad šis TW nėra atsitiktinis ir organizuotas prieš mūsų interesus, siekiant padėti Švedijai. Nors, matyt, atsiras užsieniečių, kurie tą neigs. Tai, kad informacija nebuvo perduota mumis, kelia didžiulį nusivylimą aljanso vadovybės veikla. Pirma jie prastūmė Rusiją į CoT nares, motyvuodami tuo, kad Rusija įsipareigojo nebepratęsti savo MPP su Asgardu ir daugiau nebeveikti prieš CoT nares (pirmiausia - mus), o kai jau buvome skambiais ir viešais draugystės įsipareigojimais ne tik iš rusų pusės, bet ir aljanso vadovybės paraginti žiūrėti ne tik į praeities skriaudas, bet pirmiausia į ateities perspektyvas ir naudą visam aljansui, kurio dauguma narių nori Rusijos atėjimo, ir nebevetavome Rusijos stojimo į aljansą, Rusija suvarė mums peilį į nugarą atkirsdama Švediją. O po to draugiškai šypsosi ir siūlo pasirašyti MPP, nuomotis 1 regioną iš Švedijos, kurį ir taip galime nesunkiai užimti ir išlaikyti už nerealią kainą ir mes dar už visą tai turime įsipareigoti pulti savo sąjungininkus iš TWO aljanso. Ir negana to, aljanso vadovybė visiškai palaiko tuos siūlymus įtikinėdama mus, esą mūsų karai mums daug kainuoja (tarytum kažkas kitas, o ne mes tą kainą mokėtume), turime atsižvelgti į aljanso interesus (o mes į juos neatsižvelgėme?) ir savo energiją kreipti mums nurodyta kryptimi (o Asgard jau nebe priešai?). Toks įspūdis, kad kažkas labai norėtų mūsų rankomis ne tik galutinai suykelti karą, pats tiesiogiai jo nepradėdamas ir tuo pačiu mus sukiršinti su senais draugais kitame aljanse, nepalikdamas jokios kitos išeities, kaip likti CoT’e visiškai priklausomais nuo rusų ir jų artimiausių sąjungininkų malonės.
Vienas aljanso vadovų, Stoich, komentaruose rašė, jog mes nekovojam ir nepadedam CoT. Tai yra netiesa. Ne vienas mūsų pastaruoju metu kovojo už Bulgariją, Čilę ir kitas sąjungininkes, DO būdavo dedami į jū mūšius, jei tik nereikėdavo kovoti savo mūšiuose ar malšinti RW. Todėl tokie kaltinimai mažų mažiausiai nepagrįsti. Taip, mes padėjome ir TWO šalims - Lenkijai, UK - bet jie mūsų sąjungininkai ir, tikiuosi, tokiais liks. Taip, buvusi vyriausybė turėjo būti aktyvesnė, aktyviau dalyvauti susitikimuose, bet patys žinote kokia buvo situacija. Tačiau CP nėra vienintelis asmuo, su kuriuo aljanso vadovybė panorėjusi galėjo susisiekti -yra pilna žmonių atsakingų už bendravimą su aljansu (URM, KAM, turime savo atstovus prie aljanso karo vadovybės ir Aukščiausiame Teisme) tačiau nė vienas iš jų nebuvo informuotas. Rusijos URM neturėjo problemų kontaktuodamas su mūsų CP, o aljanso atsakingi pareigūnai nesugebėjo to padaryti. Aljanso valdžia puikiai supranta, kad bus karas su TWO ir dėl to bando kuo greičiau “prastūminėti” naujus narius. Nieko stebėtino - tai vyksta abejose barikadų pusėse. Tačiau ignoruoti ir spausti dabartinius narius elgtis taip, kaip naudinga kai kurioms šalims... Juk CoT aljansas buvo kuriamas tuo pagrindu, kad mažos šalys jame turėtų balsą ir būtų atstovaujami jų interesai. Negana to, iš aljanso vadovybės pusės teisinami Rusijos veiksmai, nepaisant mūsų pareikšto nepasitenkinimo ir laiškų aljanso vadovybei, kad tokių veiksmų mes netoleruosime.
Tikėjomės, jog Rusija laikysis aljanso chartijos ir bandys sąžiningai atlikti savo įsipareigojimus bandomuoju laikotarpiu - gal tai buvo naivu iš mūsų pusės, bet esame ramūs ir mūsų sąžinė švari - nepaisydami senų skriaudų ir įtarumo mes atsižvelgėme į aljanso interesą ir suteikėme dar vieną šansą. Ir dabar, nors visi matome, jog iš to nieko neišėjo, kadangi Rusijos ir jos draugai iš Assguard interesai keliami aukščiau už mus, mūsų bent jau niekas negali apkaltinti tuo, kad trukdėme aljansui plėstis, savo interesus iškėlėme aukščiau, nebuvome geranoriški.Rusijos stripnis apie dabartinius įvykius

Асгард

Исторически сложилось, что у нас отличные отношения со всеми странами Асгарда. У некоторых из них мы арендуем регионы, со всеми у нас взаимопонимание и военная координация. Но к апрельским выборам в конгресс все страны Асгарда оказались выпилены, кроме Норвегии, которой мы специально под выборы освободили изолированный от других соседей регион. И что самое печальное, две из них - Швеция и Финляндия оказались выпилены при участии члена СоТ - Литвы. В условиях надвигающейся мировой войны такое распыление сил для СоТ весьма вредно, тем более что Асгард вполне положительно настроен к СоТ. Соответственно, нашей задачей было остановить войну и сблизить позиции Асгарда и СоТ. Был разработан план, учитывающий военные и экономические интересы всех сторон, он был в целом одобрен всеми заинтересованными странами и руководством двух альянсов. Войну между союзными нам странами удалось остановить. Дальнейшее уже зависит от новых президентов. Надеюсь, они справятся с этой задачей


Kas nesuprantat, pagrindinė mintis yra "rusai matydami kad Asgardas kuris yra "nepriešiškas" CoTui yra ištrintas, sukūrė karinių veiksmų planą, kuris tenkina " visų pusių interesus, jis buvo palaimintas iš aukščiau ir abiejų aljansų valdžios".Pasibaigus mūsų ir Suomijos karui buvęs prezidentas, Magnus Dux, parašė tiek Stoich, tiek Rusijos prezidentui. Rusijos prezidentas išvis neatsakė, o Stoich užtruko dvi paras, kad pateiktų atsakymą. Ar tai normalu? Mūsų nuomone, mūsų aljanso atsakingi pareigūnai, kuriuos išrenkame ir išlaikome mokėdami nario mokesčius, turėtų reaguoti greičiau..Jei pereitume į TWO, tai tikrai nereikštų, jog atsiskiriame nuo tokių ilgalaikių savo draugų kaip Indonezija, Makedonija. CoT ir TWO vis dar turi nemažai simpatijų, ypač dvišaliuose santykiuose. Tiek būdami TWO, tiek CoT, stengsimės išlaikyti kuo artimesnius ryšius su savo draugais. Tačiau dabar yra tas laikas, kai mums reikia apsispręsti kur einame.Taigi, pagrindinis konflikto taškas, manau, yra matomas. Kadangi pliusai ir minusai realiai nepasikeitė, pasinaudosime anksčiau išdėstytais argumentais tuo klausimu:

TWO:

1) Ilgalaikiai draugai, kurie padeda neprašomi.

2) Atstatomas status quo regione (daugmaž) - mes, LV, EE, Lenkija vs. Assguard ir Rusiją.

3) Keičiant puses visada pažeidžiamas įvaizdis.

4) ACT/TWO norėtų mus matyti savo pusėje.

5) Dominuotume dieną, pralaiminėtume naktį (nieko naujo, a?)


CoT:

1) Išlaikom stabilų kursą

2) Prarandam daugumą sąjungininkų.

3) Išlaikom svarų balsą aljanse.

4) Realiai Asgardai yra proCoT, tai karai su jais nutrūks.

5) Galim vetuoti Rusijos narystę aljanse.


Tikimės, kad situacija aiški. Dabar belieka sulaukti jūsų sprendimo. Referendume gali dalyvauti visi 20 lygį pasiekę piliečiai (net jei turite užsienio pilietybę, bet esate lietuvis - balsuoti galite). Balsuodami parašykite ar norite likti CoT, ar pereiti į TWO. Balsavimas truks 48 valandas. Balsai, kuriuose nesuformuluota ar norite likti CoT, ar pereiti į TWO nebus skaičiuojami.

Pagarbiai,

eLietuvos Vyriausybė
 

Comments

Nutzz
Nutzz Day 1,995, 13:47

Pereiti į TWO.

vejderr
vejderr Day 1,995, 14:51

Poland is with you o7

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,995, 13:47

Vienareikšmiškai, TWO.

kriste ir darius
kriste ir darius Day 1,996, 11:58

Pardon .. pasislink Zygievic...verslas.. Vauuu !!! kiek nelegalu greit bus .. ...Добродошли у Србију! .. Потребно.! Стриптизета, чистачи, радници на фарми! ... остале професије .. Питајте у Пољску.....he he http://www.youtube.com/watch?v=WBuyFyplaQ0.....Dziękuję bardzo Zygievic Zuka

Adolf.H
Adolf.H Day 1,995, 13:49

komentarų nereikia http://www.youtube.com/watch?v=e_MyNjrAF0o

axemas
axemas Day 1,995, 13:49

TWO

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,995, 13:50

two

Lari0x
Lari0x Day 1,995, 13:50

TWO

Mindziuss
Mindziuss Day 1,995, 13:52

Apart to, kad labai šališkas straipsnis..

TWO.

Adolf.H
Adolf.H Day 1,995, 13:52

TWO

Nacionalistas
Nacionalistas Day 1,995, 13:54

TWO

dimention
dimention Day 1,995, 13:55

Sitas "referendumas" yra negaliojantis pagal konstituciją.

"Referendume gali dalyvauti visi 20 lygį pasiekę piliečiai (net jei turite užsienio pilietybę, bet esate lietuvis - balsuoti galite). Balsuodami parašykite ar norite likti CoT, ar pereiti į TWO. Balsavimas truks 48 valandas. Balsai, kuriuose nesuformuluota ar norite likti CoT, ar pereiti į TWO nebus skaičiuojami." - sitos "taisykles" yra sugalvotos isvis is oro.

Pagal konstitucija sitas referendumas netures jokios teisines galios, nes nera seimo priimto istatymo del referendumo inicijavimo ir tvarkos:
"19. Teisės aktas laikomas priimtu, jei laikantis galiojančios tvarkos..."

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,995, 13:57

Vėl tu su savo sena konstitucija... Nu nebesidaryk gėdos

dimention
dimention Day 1,995, 14:03

as apie tavo taip megstama konstitucija kalbu, o ne apie sena, gal pasiziurek 19 ir 20 punktus

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,995, 14:15

O tu skaityt moki? Ar irgi problemų turi? Nieko ten nėra apie seimą ir kitus žiopliukus : )

dimention
dimention Day 1,995, 14:53

gal pats zlibas, kaip tu gali rengt referenduma, jei nera referendumo tvarkos? is isvis koks cia referendumas jei visam straipsni vien tik kisi savo nuomone, ir sakai kad cia kazkokius faktus destai, kai santykius su CoT pats ir suknisai...

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,995, 14:55

Dar vienas gliukašenkos mokinys... Na gal jau gana interoretuot savaip, trauk negaliojančius teisės aktus ir kitaip išsidirbinėt? : ) Paskaityk įstatymus, po to rėkauk, o tai tik juokini ir tiek...

Pridurkas
Pridurkas Day 1,996, 10:19

Zyga ir jo debilizmo lygis hehehe

dimention
dimention Day 1,995, 15:09

pagal visas (ir galiojancia ir negaliojancias) konstitucijas, sitas referendumas yra briedas, nebuvo pritarimo nei is tautos, nei is seimo, data nebuvo pranesta is anksto. Nors sioj situacijoj pasimate kad ir pati konstitucija yra visiska nesamone, bet ir pagal tokia sitas referendumas negaliojantis....

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,996, 01:19

Pagal galiojančią konstitucija viskas yra tvarkoj. O kišti negaliojančią tai čia tas pats kas taikyt RL konstituciją arba RL taikyti tarpukario įstatyumus. Nesąmonė yra tavo teiginiai, kad negalioja, nes nėra niekur parašyta, kad negali prezidentas/vyriausybė skelbti referendumo.

dimention
dimention Day 1,996, 01:51

TU pries sakydamas negaliojanti paziurek is kur punktai: https://docs.google.com/document/d/1s4iA3xxVaCablRFPUW0B6TQ8spkU5dmpAvpaN-oHp3Q/edit Pagal dabartine konstitucija betkas gali skelbt referenduma, nereikia nei tautos nei seimo pritarimo, salygas referendumo gali susigalvot pats, tai kas cia per referendumas tada? Nera priimta galiojanti referendumo tvarka, todel pagal 19 punkta teises aktas nebus laikomas priimtu...

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,996, 03:23

Tai, kad nėra priimtos referendumo tvarkos atskirame įstatyme nereiškia, kad jos nėra visiškai. LTB statute yra kalbama apie referendumą, taip pat naudojamasi buvusiais referendumais.

Iš dabartinės K yra vienas punktas tik. Ir ten rašoma, kad įgalioti asmenys gali priimti sprendimus. Sprendimas buvo daryt referendumą, jį padarė CP - tą daryti jis gali.

pantera7
pantera7 Day 1,996, 11:34

na tai kad paprasčiau būtų įsivaizduok kad čia gyventojų apklausa o ne joks referendumas... čia juk tik nuomonę nori sužinoti ką piliečiai galvoja... (:

Karolis Lietuvis
Karolis Lietuvis Day 1,995, 13:56

Pereiti į TWO. Labai būtų gaila palikt indoneziečius, galbūt ir makedonus, bet galvokim realiai: 1) Mūsų ištikimiausi draugai yra TWO aljanse: lenkai, latviai, vengrai, latviai, estai, serbai, ispanai. mes visada buvom draugai, jie padėjo mums kritiškiausiais momentais, kad ir kare prieš čigonus. 2) CoT ( Circle of Trust) nepateisino savo vardo savo paskutiniais poelgiais- kadangi esam daug mažesni nei rusai, likom durniaus vietoj CoT aljanse. CoT labiau nori daugiau damage iš Rusijos nei mūsų. Taip galima suprast iš paskutinių veiksmų ir realijų. 3) Turim išsaugot savo savigarbą- mus "išdurė" CoT dėl rusų- mes renkamės senus ir užtikrintus draugus. Aš už TWO.

danisltu
danisltu Day 1,995, 21:31

Reikia kokio tarptautinio straipsnio, kad parodyt visa tai. Anksciau Bulgarijos VETO nepaise EDEN, o dabar jie ta pati daro su mumis

Mixliarder
Mixliarder Day 1,995, 13:58

Regards from brothers from Estonia! ♥

hail Lithuania,
hail Estonia,
hail Latvia!

Soulcraft
Soulcraft Day 1,995, 13:58

TWO TWO TWO
we with you bro's : )

GregoryG
GregoryG Day 1,995, 14:00

I send you the best regards from TWO o7

Minino.
Minino. Day 1,995, 14:01

TWO, Indeed ^^ You guys are great

o7

Etmonas Radvilas
Etmonas Radvilas Day 1,995, 14:07

As uz TWO.

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Day 1,995, 14:09

TWO, siulau isversti staipsni i anglu kalba ir paviesinti su daug vote

Balbazauras
Balbazauras Day 1,996, 04:42

Reiktų. Galima, kad ir nevisą, bet esmę tik ir, kad visi shoutintų. Nereiktų nei pirkti vote 🙂

314CIRCLE
314CIRCLE Day 1,995, 14:09

TWO

Udra
Udra Day 1,995, 14:17

Pasiliekam CoT.

Pasitikėjimo Ratas (Circle of Trust). Nors dabar ir esam ignoruojami ir nuvetinami ar taip mes turime reaguoti ir elgtis? Tai jei TWO kas nepatiks irgi trenksim durim ir išeisim?
Mes esam pilnavertė šio aljanso narė ir mus palaiko ne tik aljanso chartija, bet ir kaikurios mūsų aljanso narės. Jei jau patys įsileidom rusus į savo kiemą nebėkim kaip mergaitės iš jo. Kovokim, kaip per amžius Lietuviai tai darė. Jei HQ (kurį visgi mes patys išsirenkam ir galim vetuoti) mūsų nepalaiko ar nesupranta, čia mes irgi galime stengtis paaiškinti, o jei nesupranta imtis ir atitinkamų priemonių. Aljansą valdo ne vienas žmogus ar viena šalis. MES ESAM AUKŠČIAU RUSŲ. MES esam pilnavertė šalis, o Rusija tik bandomoji (ir tai tik todėl, kad kai kas pasidavė spaudimui). Todėl siūlau ginti savo interesus ir toliau bendrauti su MŪSŲ aljanso narėmis ir aiškiai pasakyti ko mes norime.
O TWO lengvia ar kitaip nebus. Nors ir tos šalys mūsų senos draugės, tačiau tarp jų mes būsime ne kas kitas, kas dabar esame prieš bulgarus ir rusus. Realaus žodžio neturėsime ir sprendimams įtakos neturėsime.

Nieko prieš vyriausybę asmeniško neturiu, bet susidaro toks požiūris, kad patys apsišikot savo sprendimais ir dabar nešat mieles. Ar gal tokia čia intencija ir buvo? (Retorinis, atsakyt nereikia)

O straipsnis labai šališkas ir neobjektyvus. Galėjote pasistengti labiau.

Overall, dėkoju už pastangas ir bandymą bendraut su tauta.

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,995, 14:23

Udra, aš tau paprastai atsakysiu - pats žinai kur mūsų draugai, to pasakot nereikia. Nori būt exEDEN? Kariaut prieš savo draugus? Nes aš tai ne...

TWO balsą turi latviai, estai, mes už juos stipresni, o ir patys aljanso nariai mūsų nori. Supraščiau čia būtų random, nesutarus su TWO. Dabar man rodos pasirinkimas aiškus.


Dėl šališkumo - na ne man straipsnius rašyt, ne man, sutinku.

Udra
Udra Day 1,995, 14:34

Kariaut niekas neliepia. Aš pirma siūlau išsiaiškint santykius savam kieme prieš trenkiant durim ir išeinant.
O visur gerai, kur mūsų nėra. Labai abejoju ar ten (TWO) bus taip gerai, kaip kad žadat ir kaip kad norėtūsi kad būtų. Būsim lenkų pašonėj ir nelabai ką mes ten paaišknsim jiem - čia faktas.

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,995, 14:36

Mes net būdami ABC jiem svarbūs buvom... Net kai jau aišku buvo Cot ir TWO karas, jų CoD buvo už mus. Geri jie draugai, kaip ir mes jiems. Nereikia to nuvertinti ir sakyt, kad nekreips į mus dėmesio. Pažiūrėk į latvius, estus. Nes komentuoji lyg iš medžio nukritęs.

Udra
Udra Day 1,995, 14:45

Nesakau, kad mes jiem būsim visiškai neįdomus, tačiau kai ten pasitaikys tokia situacija kaip dabar - garantuoju kad dėmesio ir mūsų nuomonei laiko skirta bus žymiai mažiau.

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,995, 14:30

Yra aljansas kuris parodė, kad mes jam nereikalingi ir yra aljansas, kuris mūsų laukia išskiestom rankom. Bet tipo pagal tavo logika reik likti ir daryti zapadlo kol jie sugalvos kaip mus apeiti ir tuo tarpu ir su vienais ir su kitais susipyksim? Žinai kaip tokius žmones vadina? aš tokiu būt nenoriu...

Udra
Udra Day 1,995, 14:36

Aš žinau kokias mes teises turim ir kokias jas pažeidžia. Ir dar žinau, kad savo nuomonės reikia laikytis. O ar Tu žinai?
Jei su kažkuo nesusikalbėjot nereiškia, kad čia pasaulio galas ir dabar reikia išeit. Tai reiškia, kad bendraut nemokat.

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,995, 14:58

Udra ar tu pats tiki tuom ką sakai? Pats žinai draugystes istorija tarp Bulgarijos, Rusijos, Čilės. Jin senesnė už tą visa cot`a. Tai koks tavo veiksmu planas? Stebuklingai priverčiam aljanso galiūnus to išsižadėt? Na ger. Tarkim įvyksta tai kuom aš netikiu - Rusai ir Cot`as išsižada asgardo ir kas tada? Mes liekam priešu apsuptį, vienintelė šalis kuri turėtu būt mūsų drauge lieka Rusija kuria mes prieš tai apstumiame... ? Aš nesuprantu kam tu šlanga apsimeti. Siūlau pradėt lošt šachmatais;) Pradėsi matyt daugiau nei viena ėjimą į prieki.

Udra
Udra Day 1,995, 15:14

Povilai, tavo žiniai, šachmatais žaidžiu gan gerai 😉
Aš tiesiog nesuprantu, kodėl iš tokio vos ne mūsų pačių failo ir nesusikalbėjimo su vadovybe reikia išpūsti tokį burbulą ir lėkt iš aljanso, kai dauguma aplinkybių yra mūsų pusėje. Patys priėmėm rusus ir dabar norim išeit. Yra ir žymiai paprastesnių variantų.

Udra
Udra Day 1,995, 14:44

http://prntscr.com/13vs5r 😉

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,995, 14:52

Mokais iš glušiaus apsimest durneliu? Tas profas buvo... Dabar matyt perėmiai jo nesąmones... O dar gerbiau tave : )

Udra
Udra Day 1,995, 14:58

Zyga, rimtai?.. Nebeturi argumentu?..

iPSiArt
iPSiArt Day 1,995, 15:09

Ar tik dabar ten susirūpino kad mums kažkas nepatinka, kai pradėjome organizuoti referendumą per kelias dienas taip ir nesulaukę CoT HQ reakcijos kurios prašėme...?

Sorry, traukinys pajudėjo... Tau, Udra, kuris pirmas puolė prieš gerą savaitę piktintis CoT veiksmais, vis dėlto irgi palinkėčiau aposispręsti - tai ar tu piktiniesi CoT veiksmais, ar bandai juos teisinti?

Ar CoT veiksmai ir pastarųjų savaičių situacija yra tik dėkinga proga išlįsti ir pasirodyti opozicijai, ieškančiai progos įgelti?

Linkiu prisiminti ir įvertinti tai, kad pozicija ar opozicija trunka mėnesį. Po to, gal ir jūs paveldėsite šalį, jei tik nepramiegosite CP rinkimų, kaip šį kartą. Ir jei liksime tame pačiame CoT'e ir niekas nepasikeis - tik į CoT'ą atėjus Asgardui aplamai nebeliks su kuo kariauti, nenustebkit kad po poros mėnesių eLt gyventojų skaičius bus triženklis. O ant jūsų tas pats CoT bus ir toliau skersą padėjęs, ir dar labiau padėjęs dėl pastarojo fakto - sumažėjusio gyventojų skaičius.

Udra
Udra Day 1,995, 15:22

Ipsi, 2 dienos ne mėnuo. Visgi čia žaidimas. Ir ir HQ sudaro ne vienas asmuo į kurį galima kreiptis. O ar summit'e tai buvo aptarta?..

Neteisinu nei HQ veiksmų, nei vyriausybės. Tiesiog stebiuosi jais. Dabar, kai kai jau sėdim ramūs be karų savaitė nieko nekeičia. Tai kam reikia priimti skubotus veiksmus ?

Nenoriu niekam įgelt, kad ir kas būtų valdžioje. Aš tik noriu tinkamo sprendimo ir gerovės Lietuvai.

Į CoT'ą atėjus Asgardui ? Whaaa? Rusus įsileidom tai ir visą chebrą susileisim ? Jei kas nemoka pasakyti NE/NO galiu asmenines pamokėles organizuoti.
O CoT turi šalių ir su žymiai mažesniais gyventojų skaičiais už mus, tačiau į jas atsižvelgiama. Rimtai susidaro nuomonė, kad nesusikalbat su žmonėm.

iPSiArt
iPSiArt Day 1,995, 15:40

Pamokėlių, Udra mums nereikia. Verčiau įdėmiai persiskaityk nuorodą į rusų CP straipsnį - ir padaryk tą įdėmiai, please.

Ar matai kas jame parašyta rusiškai ant balto? Ten parašyta, kad Asgardas rusų ir CoT akimis yra draugiškas aljansas, ir tgodėl Lietuvos kaip CoT narės karas prieš Asgardą buvo tikras nesusipratimas, kurį rusai pasistengė išspręsti suderinę tai su CoT HQ, t.y. mums už nugaros. Nes CoT'ui ereikia naujų narių, todėl jam nusišvilpt ant mūsų interesų ir ant to, kad mes neturėsim su kuo kariauti. Skaitei tą ką anksčiau rašiau, su kuo mums rusai pasiūlė kariaut - su UK. Nes nei bulgarai, nei rusai patys tiesiogiai nenori karo pradėti - nori traukti iš ugnies kaštonus svetimomis rankomis.

Ir žinai kas tada atsitiks jei mes tam pasirašysim. Labai paprasta - galim atsisveikinti su draugais anglais, lenkais, vengrais, ispanais. Nes jie šito puolimo nepakes. O aš net ir mirtinai girtas būdamas prieš ilgamečius draugus nekovosiu. Jei jums patinka - kaukitės. Aš draugų neparduodu, neišduodu ir nekeičiu.

O žinai kas bus jei vetuosim Rusijos tikrąją narystę CoT ir Asgardo narystę? Ilgas ir nuobodus vegetavimas. Nes rusai laikys Scania be proto ilgai, trukdydami mums kariaut ir karo neturėsime. Galėsime kautis nebent su latviais (mano reakcija tokia pati kaip ir dėl anglų) arba su belarusais, kuriuos remia lenkai. Abiem atvejais finalas liūdnas - mes gal ir galim laimėt mūšius, bet prarasim ilgamečius draugus.

O LLS ir TU pozicijos kaip nesupratau taip ir nesuprasiu. Prieš gerą savaitę čia buvo masinis strakaliojimas ir plyšavimas pilna gerkle "Išdavikai" "už kiek pardavėt Rusijai Lietuvą ir etc.". Kada parodoma, dėl kokių priežasčių vyko šie įvykiai ir siūlomi sprendimai - kur jūs tada? Kur jūs, atsiprašant didieji patriotai ir Lietuvos interesų mylėtojai?

ar jau po kelių dienų viskas nebe taip blogai ar net malonu? BDSM patinka?

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,996, 01:25

Udra, argumentų aš turiu, bet tai kad kartoji tą patį per tą patį... Ar manai kad mūsų draugai yra CoT ar TWO? Dauguma kur? Nes man gan akivaizdu kur jų dauguma. Nori pasakyt, kad jie yra CoT? Nu jau nereikia. CoT patampa TEDEN ir tiek. Tuo metu būtum ėjęs pas juos? Bet juk dabar siūlai likt tokiam aljanse, kurio narės kala prieš mus. Dėl Rusijos jau sakiau - prašė šansą jiems suteikti, suteikėm. Toliau išsidirbinėja (kartu su aljanso valdžia, beje), tai ką, mum vieniem rėkt ant viso aljanso, kad mūsų neklauso? Jie paskubom plečia narių gretas, nieko keisto, kad priima šalis taip lengvai. Tarp jų ir Rusiją, kuri po to nenustoja išsidirbinėt. Kalbėt galima, bet tai ką tuo pasieksi? Rusijos draugelių pilna CoT, o vieninteliai priešiškai nusiteikę esam mes. Kaip manai, ką jie pasirinks? Rusiją + Assguard ar mus? Man pasirinkimas aiškus. Kaip ir tai, ką reiktų mum rinktis - Latviją, Estiją, Lenkiją, Vengriją, UK, Ispaniją, Serbiją. Ar tu nori prieš juos kalt ir kovot vienoj pusėj su Rusija, Asguard, JAV ir kitais?

Udra
Udra Day 1,996, 01:49

Žodžiu, matau kad normaliai diskutuot ir bendraut nesugebat (ką visgi ir HQ išsakė) tai čia ir baikim mūsų diskusiją. Taip, aš nusileisiu, vienas lauke ne karys, o Jūs, gerbiamieji, puikiai sužaidėt. Bravo! Tikiuosi jūsų planas pasiseks ir po vėl kokio nevykusio sprendimo nereiks bėgt.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.