Ambient on/off

Join the new world

 

Recenzija par tā saucamo programmu.

Day 1,845, 03:14 Published in Latvia Latvia by Telefons112
Tuvojas partijas ''eLatvija'' prezidenta vēlēšanas un uz šo posteni reāli pretendē divi kandidāti (visu cieņu pārējiem kandidātiem) - opozīcijas līderis Telefons112 un Soulcraft. Līdz šim opozīcijas līdera Telefons112 priekšvēlēšanas programma ir izdiskutēta plaši un partijas biedru interese par to ir bijusi milzīga. Bet otra reālākā kandidāta Soulcraft tā saucamā programma ir kritusi aizmirstībā un par to maz kas ir zināms, tāpēc, lai palīdzētu biedriem izdarīt izvēli, opozīcijas pārstāvis iepazinās ar viņa piedāvājumu un sniedza savu vērtējumu.

Opozīcijas pārstāvja recenzija par tā saucamo programmu (http://www.erepublik.com/en/article/elatvijas-partija--2168005/1/20), ko izstrādājis Soulcraft:

Jāsāk ar to, ka programma neatbilst nekādiem priekšrakstiem par to, kādai ir jābūt programmai. Tas drīzāk izskatās pēc pamatskolas sacerējuma par tēmu "Kad izaugšu liels, es būšu prezidents". Kandidāts piedāvā diezgan nepārskatāmu programmu, kura ir pārblīvēta ar attēliem, šis tomēr nav ilustrēts žurnāls, bet gan oficiāls dokuments.
Bet pievēršoties saturam top skaidrs, ka tiek izvirzīti tikai 3 konkrēti mērķi: ''izvirzīt pareizus kandidātus uz kongresa vēlēšanām'' (kaut gan netiek definēts, kas būs šie ''pareizie'' un kādi būs viņu mērķi kongresā); ''Spēšu palīdzēt ar PTO ,kuru rīko mūsu baltkrievu draugi'' - nav skaidrs, kam un kā Soulcraft domā palīdzēt, varbūt ''draugiem baltkrieviem'' kā viņš to pats raksta? Un vēl viens pasludinātais mērķis ir pabalstu izsniegšana ar dīvaino nosaukumu ''Support kits'', turklāt tas tiks piešķirts tikai līdz 60 dienu veciem spēlētājiem, tāpēc tas skars tikai ļoti mazu biedru daļu. Tas arī ir vienīgais ekonomiskais piedāvājums.
Programma galvenokārt ir balstīta uz skaļiem saukļiem, piemēram, ''Jaunā ēra jums piedāvās lielisku sajūtu ,kad būsi piederīgs kaut kam lielam!''. ''Kaut kas liels'' - jā, tas mums visiem tieši tagad ir vajadzīgs! Acīmredzami Soulcraft ar šādiem patosa pilniem izsaucieniem cenšas notušēt nepilnības, kas ir viņa programmā, tā sakot, atrakstās, lai tikai būtu pieklājīga garuma teksts.
Pie pozitīvā varu pieminēt vien to, ka kandidāts sola rīkoties aktīvi.
Diemžēl šajā dokumentā nav skartas daudzas svarīgas jomas kā, piemēram, kultūra. Mans verdikts ir tāds, ka kopumā programma ir slikti uzrakstīta, nepārskatāma, nav konkrētības un tai trūkst nepieciešamās informācijas, lai vēlētājs varētu saprast kandidāta piedāvājumu.


Paldies ierindas biedram, kurš veltīja savu laiku recenzijas uzrakstīšanai. Ceru, ka pārējiem biedriem būs noderīgs šis raksts, lai atbildīgi izdarītu izvēli gaidāmajās vēlēšanās.

Jūsu padevīgais kalps,
topošais partijas prezidenta kungs Telefons112.

P.S. Telefons112 priekšvēlēšanu programma joprojām atrodama šeit - http://www.erepublik.com/en/article/4000-z-mju-programma-2167695/1/20

 

Comments

Telefons112
Telefons112 Day 1,845, 03:15

Gaidām Horasss'a atmaskojošos jautājumus Soulcraft'am! Horasss vienmēr ir iestājies par skaidrību un konkrētību visās lietās, tāpēc cerams, ka arī pret savu čomu viņš ievēros šos savus principus.

MrTrakaisLacs
MrTrakaisLacs Day 1,845, 03:25

Nekādu palīdzēšanu Belašiem,tie piderasti te Latvijas partijās taisa sūdus un grib tikt congresā,a mēs viņiem tagad palīdzēsim? Latvieši,domājat ar galvām..

nelabaiz
nelabaiz Day 1,845, 03:29

Jautājums ne gluži par tēmu, taču gribās uzzināt - kuri spēlētāji atrodas eLatvija partijas opozīcijā, neskaitot tevi?

Telefons112
Telefons112 Day 1,845, 03:32

MrTrakaisLacs, piekrītu, Latvijas partijām jāvienojas, lai kopīgiem spēkiem nepieļautu baltkrievu sponsorētās partijas iekļūšanu kongresā. Kopā mēs varam!

Fingelis
Fingelis Day 1,845, 03:34

Lai ari kada butu Soulcraft programma vina tapat bus labaka par tavejo KnT...

Telefons112
Telefons112 Day 1,845, 03:37

Nelabaiz, opozīcija ir izvirzījusi mani par partijas prezidenta kandidātu un līdz ar to es pildu arī publiskā tēla funkciju. Pārējie opozīcijas pārstāvji saprotamu iemeslu dēļ vēlas palikt anonīmi, jo manas neievēlēšanas gadījumā viņiem draud represijas.

MrTrakaisLacs
MrTrakaisLacs Day 1,845, 03:37

Tad lielie dūži ,laiks rīkoties.

Protams Telefons122 ir tikai ziņotājs,šajā ziņā viņa virsū varat nebraukt,bet gan tiem kas pieļauj šo stulbību,un cilvēkiem kas balso nezinādami par Belašu piderastiem!!!

Telefons112
Telefons112 Day 1,845, 03:39

Fingel, visu cieņu Tev, ka Tu esi ar mieru samierināties pilnīgi ar jebko. Savi draugi ir jāaizstāv, pat neskatoties uz to, ka viņiem kādas lietas ne tik labi padodas!

MrTrakaisLacs
MrTrakaisLacs Day 1,845, 03:39

KnT vispār vajag izsūtīt uz sibīriju,viņš ir savārijis vairāk sūdus nekā vajadzētu,vismaz kāds kautko meiģina darīt lietas labā,nevis plātīt tik muti.

Soulcraft
Soulcraft Day 1,845, 03:44

opozīcijas līders telefons un vienīgais biedrs opozīcija telefons.

Fingelis
Fingelis Day 1,845, 04:43

par Soulcraft ari ja vinja plans ir onanet visu menesi un neko nedariit.. Opoziicijas vaditajs Knt atkal kko dirsh 😃

linardskijs
linardskijs Day 1,845, 05:41

Telefon prieks pat tavu degsmi, bet nelec augstāk par savu pakaļu.
Pirms tīkot pēc amata sevi ir jāpierāda un jāstrādā! šeit esmu jau ilgi un kkā neeatminos nevienu gadījumu, kad jauns spēlētājs uzreiz ieņem vadošu amatu partijā. Ja vien neesi KnT aiz telefona maskas, kas tā vien tīko ielaist savus nagus eLV partijas sirdī!

McDaunis
McDaunis Day 1,845, 05:43

Telefons/jezuliņš : turpini tarkšķēt kā telefons ar rippu. Telefona veidolā mazak muļķību, bet vairāk jautrības. Turi buru/klausuli! McDaunis P.S. telezuliņ vienlaicigi vilkt vienlaikus divus hiperd'irseja akkus ir pārak nogurdinoši. Es to no pieredzes zinu, tagat arī tu to saprati.

Lutikis
Lutikis Day 1,845, 05:50

Telefons murgo, laiks nest uz servisu atrādīt speciālistiem. Tiem kas stāv telefona vada galā arī laiks pie speciālistiem baltos halātos.Soulcraft sevi ir pierādījis, no telefona dzirdu tik bezjēdzīgu muldēšanu un neadekvātas skaņas. Salūzis...

Horasss
Horasss Day 1,845, 07:32

Beidzot vismaz daļa no Tava teikuma bija pareiza - "... uz šo posteni reāli pretendē divi kandidāti..." Soulcraft un Lexss..

Smieklīgi skatīties kā mēģini nomelnot Soulcraft pārfrāzējot viņa teikto. Bet nu, šis jau ir par zemu, SC ir bijis viens no veiksmīgākajiem eLV prezidentiem un ja Tu viņam mēģini piešūt palīdzēšanu PTO, tad ir divi varianti. Vai nu Tev patiešām nedaudz trūkt smadzenes vai arī esi izmisumā, jo beidzot esi sapratis, ka vairāk par 6 balsīm tāpat Tev nedabūt (bez botiem)

Horasss
Horasss Day 1,845, 07:34

Mani jautājumi Tev nebija atmaskojoši. Domāju, ka ja es Tev uzdošu jautājumus varbūt Tu pats sapratīsi, ka esi izvirzījis mērķus, kurus nav reāli sasniegt, un beigsi visu laiku malt populistiskus, nesakarīgus saukļus!!

Bet nu.. 😃

Horasss
Horasss Day 1,845, 07:37

"MrTrakaisLacs, piekrītu, Latvijas partijām jāvienojas, lai kopīgiem spēkiem nepieļautu baltkrievu sponsorētās partijas iekļūšanu kongresā. Kopā mēs varam!"
Bet tajā pašā laikā viens no Taviem galvenajiem uzdevumiem ir kļūt par lielāko partiju eLV! 😃

Lieki teikt, ka MrTrakaisLacs ļoti, ļoti izskatās pēc Telefona112 atdzīvināta bota! 😃

MrTrakaisLacs
MrTrakaisLacs Day 1,845, 09:06

Es bots? Horasss nerunā ja nezini,uzaicini skype un es tev visu savu storiju pastāstīšu..

Horasss
Horasss Day 1,845, 10:47

"Nekādu palīdzēšanu Belašiem,tie piderasti te Latvijas partijās taisa sūdus un grib tikt congresā,a mēs viņiem tagad palīdzēsim? Latvieši,domājat ar galvām.." Tā spriedu dēļ šī komentāra, jo izlasot SC rakstu bija skaidri saprotams kā viņš to domāja, bet Telefons112 viņa vārdus ir pavērtis tā, kā nevajag.
chill.

Telefons112
Telefons112 Day 1,845, 11:03

Horasss, opozīcijas pārstāvis savā rakstā diezgan skarbi ir izteicies par Soulcraft'u, es gan pats personīgi nebūtu tik negatīvi noskaņots. Manuprāt, Soulcraft ir tikai neveiksmīgi izteicies par atbalstu baltkrievu partijai nevis to domājis nopietni. Bet diemžēl vārdus ''Spēšu palīdzēt ar PTO ,kuru rīko mūsu baltkrievu draugi.'' var viegli pārprast. Novēlu viņam turpmāk izteikties skaidrāk!

Telefons112
Telefons112 Day 1,845, 11:04

Un, kad beidzas argumenti, tad vienmēr var pieķerties botu tēmai. Tev, Horasss, tas laikam tā ir pierasts - apvainot bez jebkādiem faktiem?

Telefons112
Telefons112 Day 1,845, 11:08

Kalvis3, centīšos ieklausīties Tavos norādījumos. Domāju, ka esmu jau nedaudz sevi pierādījis šajā priekšvēlēšanu laikā, daudzas lietas jau ir paveiktas. Bet, protams, pie tā apstāties nevar.

McDaunis
McDaunis Day 1,845, 12:01

Telefons tarkšķ, tad jezuliņš klusē. Divos veidolos grūti turēt buru/klausuli! McDaunis

Horasss
Horasss Day 1,845, 15:49

"Pārējie opozīcijas pārstāvji saprotamu iemeslu dēļ vēlas palikt anonīmi, jo manas neievēlēšanas gadījumā viņiem draud represijas."

Viens pazīstams spēlētājs,kurš pašsaprotamu iemeslu dēl gribēja palikt anonīms, teica šādi : "Tas telefons112 gan ir baigais daunis" - es gan, protams,tik skarbi nekad neteiktu 😉

Horasss
Horasss Day 1,845, 15:52

Lūdzu - kaut viens darbs, ko esi paveicis?

Telefons112
Telefons112 Day 1,846, 01:42

Horasss, paldies, ka pajautāji, ko es jau esmu paveicis. Pašlaik tieši top raksts, kurā es detalizēti atskaitīšos par jau izdarītajiem darbiem, kaut gan es vēl pat neesmu partijas prezidents! Tātad nedaudz pacietības. Plus vēl būs rakstīts arī par jaunām reformām, kuras būs jāīsteno. Opozīcijas domubiedri strādā 24/7!

Latvian Soldier
Latvian Soldier Day 1,846, 07:05

Pizģ*ts, kāpēc jūs vispār reagējat uz šo personu??

Te-fons!!! Nevienas sakarīgas atbildes neesmu redzējis no tavas puses!!!

Es domāju tas vienkārši Karli ardās!!!! Neņiemiet viņu vsp galvā!!!

Tu var isaprast, loģiski Tevi neviens neklausīs , pateikšu kāpēc:

.

Latvian Soldier
Latvian Soldier Day 1,846, 07:08

1.Es tevi pamanīju pēc Tava pirma raksta 8 dienas atpakaļ!!!
2.Tu grib uzreiz augsu amatu.
3.Tava programa - pilnīgs bezsakars!
4.Tavi opozicijas biedri - paliek enā, bet tautai tas vienmēr nepatīk, kad kandidāti tā uzvedās slēpjot kko.
5.Tu uzbrauci exPrezidentam kurš bija viens no labākājiem, ja pat ne labākais!
6.No Tevis dzirdams tikai runas, nekādas darīšanas neesmu ieraudzījis!!

Soulcraft
Soulcraft Day 1,846, 08:19

5.Tu uzbrauci exPrezidentam kurš bija viens no labākājiem, ja pat ne labākais!

oi paldies tev.

MrTrakaisLacs
MrTrakaisLacs Day 1,846, 08:39

@Telefons112
Būs tas,būs šitais , nu kur tad ir? Tik pļurksti un gudri runā,bet kā nav tad nav , un ja nespēj izdarīt tad nesoli.Apnikuši šitie krītiņi kas sēdēs partijā un kasīs kuli neko nedarot,sākumā gudras runas,pēc tam kad amats rokā - sēž un domā jaunas programmas kuras atkal ievedīs Latviju jaunā bez sakara stāvoklī.

@Soulcraft/@Kursants Ivancovs
Kursantam + , es neesmu dzirdējis neko sliktu par Soulcraftu , tādēļ domāju ka cilvēkam arī ir galva uz pleciem un ir domāt spējīgs.

Telefons112
Telefons112 Day 1,846, 11:50

Kursant Ivancov, paldies par argumentēto viedokli, viss smuki un kārtīgi salikts pa punktiem, man pat vairs nav ko piebilst. Patīkami arī tas, ka Tu seko manām gaitām jau no paša sākuma.

Telefons112
Telefons112 Day 1,846, 11:56

MrTrakaisLacs, loģiski, ka lielākā daļa reformu tiks paveiktas pēc prezidenta vēlēšanām, bet šis tas jau ir izdarīts tagad. Drīz sekos raksts par paveiktajām lietām, tā kā arī Tu varēsi to uzzināt! Saprotu arī Tavu skepsi, ļoti precīzi izteicies par tiem krītiņiem un viņu kulēm, tā patiešām līdz šim tas ir bijis. Tāpēc ir laiks pārmaiņām!

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.