Puchar HaxBalla!

Day 1,809, 11:46 Published in Poland Poland by Beafy

Rozpoczynamy pierwszą edycję Pucharu HaxBalla! Chyba nie muszę tłumaczyć o co w tej grze chodzi 😉. Jeśli ta edycja się powiedzie, w drugiej edycji dodamy jeszcze League of Legends!

Jeśli ktoś nie ma drużyny, proszę o pisanie swojego nicka w eRepie na priv.

"Zawodnicy NIE muszą pochodzić z jednej partii / bojówki.

Zmiana terminu zgłoszeń! Zgłoszenia przyjmuję do czwartku, 22.11.2012r.

Pełna i najaktualniejsza wersja regulaminu znajduje się tu: [klik].
Znajdują się tam również odnośniki do terminarza, wyników, zespołów, sponsorów i hostów. W większości, jak na razie (mam nadzieję, że tylko na razie) pusto.

[W przyszłości będzie tu logo]

Przed regulaminem jeszcze podział nagró😛

Polecam wybrać opcję otwórz grafikę w nowej karcie, bo w tej wersji jest ona mało widoczna

I. Organizacja drużyn
1. Każdy zespół musi liczyć od 3 do 6 graczy, spośród nich wybierany jest kapitan i jego zastępca. Zawodnicy nie muszą pochodzić z jednej partii / bojówki, a ich nazwa jest dowolna (bez wulgaryzmów itp.)
2. Wysokość wpisowego wynosi 400 PLN/b]
3. Maksymalnie jeden zawodnik spoza eRepublik może grać w zespole.
4. W razie otrzymania nagrody o podziale kwoty / rzeczy na zawodników decyduje kapitan.
5. Podczas meczu kapitan ma prawo poprosić o pauzę. Jedną na każdą połowę. Sygnalizuje to hostowi wpisując po prostu "1".
6. Aby zmienić kapitana zespołu bądź jego zastępcę należy zgłosić się do organizatora. Wymagania:
- zgoda dotychczasowego i przyszłego kapitana / zastępcy,
- zgoda organizatora.
Nie można zmieniać kapitana / zastępcy w dniu meczu.

II. Zasady
1. Mecze odbywać się będą w systemie 3v3 na boisku “Big”, gdzie host będzie osobą nie grającą (może uczestniczyć w Igrzyskach, ale nie w meczu hostowanym).
2. Rozgrywki odbywają się w systemie mecz (gospodarz) - rewanż (gość).
3. Rozgrywki odbywają się systemem Liga + Puchar; cała drabinka pucharowa oprócz finału jest rozgrywana wraz z rewanżem. Obowiązuje zasada bramek na wyjeździe. W razie rzutów karnych mapa: Penality 1.1. Podczas fazy grupowej: zwycięstwo: 3pkt, remis: 1pkt, porażka 0pkt.
.........................................................................
6. Mecz rozgrywany w formule 2 x 6 minut, zmiana stron oraz krótka przerwa między połowami.
7. ... Termin może zostać przełożony za zgodą obu kapitanów, organizatora, wymaga również zgody przynajmniej jednego z hostów.
10. Każdy mecz zostanie nagrany i wrzucony na HaxBallTube.com bądź YouTube.com.....
12. Istnieje możliwość edytowania bądź dopisywania nowych reguł przed oraz w trakcie trwania turnieju. Jednak w tym drugim przypadku organizator musi otrzymać zgodę przynajmniej połowy kapitanów, oraz zmieniona bądź nowa reguła musi zostać oficjalnie potwierdzona i przekazana wszystkim kapitanom przynajmniej dwa dni przed rozpoczęciem najbliższej kolejki. W przeciwnym wypadku reguła jest ważna dopiero od następnej serii spotkań.

III.Transfery
Dochodzi wypożyczanie i testy zawodników. Więcej w pełnej wersji regulaminu.

IV. Zgłoszenia
Zgłoszenia przyjmuję do czwartku, 22.11.2012r. w postaci spotkania na kanale IRC #IgrzyskaPGB w sieci Quakenet lub wiadomości w eRepublik na priv w której zawarte będą wyraźnie:
- nick kapitana i jego zastępcy
- pełna nazwa zespołu oraz 3-literowy skrót,
- lista graczy wraz z linkami do profili w eRepublik oraz nickami w HaxBall'u.

V. Pomoc
Oczywiście, nie dam rady zrobić wszystkiego sam. Każdy kto zaoferuje pomoc, zostanie nagrodzony nagrodą pieniężną. Na tą chwilę potrzebuję:
- grafika, który wykonałby oprawę gazetki,
- sędziów - hostów - kamerzystów z szybkim łączem, czym więcej hostowanych meczów tym wyższa nagroda.

VI. Sponsoring
Każdą osobę, organizację i inne, która zdecyduje się sponsorować Igrzyska wymieniać będę w każdym artykule, przed każdym meczem oraz w Dokumentach Google razem z terminarzem i wynikami. Będzie miała ona również prawo do losowania grup i drabinek pucharowych.