Ambient on/off

Join the new world

 

Priešrinkiminis interviu su kandidatu TcTarget

Day 1,382, 10:19 Published in Lithuania Lithuania by Mykolas O

Antrasis kandidatas TcTarget taip pat sutiko atsakyti į klausimus, papasakoti ką galvoja apie eLietuvos ateitį ir dabartį. Malonaus skaitymo, nepamirškite, jūs turite rankose galią išrinkti ar nuteisti. Dar vieną visiškai kitokia pilietiška daina.
1) Sveiki, artėjant rinkimams noriu jums užduoti jums kelis klausimus, kurie, tikiuosi, padės rinkėjams apsispręsti per rinkimus.Dalyvaujate prezidento rinkimuose sunkiu šaliai metu, ar jau turite priešnuodį priešo ir apatijos apnuodytai šaliai?

TcTarger(TcT): Neturiu.

2) Kokį pažymį parašytumėte prieš tai dabartiniam prezidentui, EgdarSimeone? (dešimtbalėje sistemoje)

TcT: Manau, pažymius teisingiausia būtų rašyti už atskiras kategorijas. Ir jei vertinčiau tik EdgarSimeone, tai nevisiškai teisingai atsispindėtų rezultatas, taigi pridėsiu ir žmogų, kuris neką mažiau bando dirbti eLT labui.

Tarkim:
- Aktyvumas: EdgarSimeone – 9, pokstasq – 9.
- Užsienio politika: EdgarSimeone – 6, pokstasq – 7.
- Vidaus reikalai: EdgarSimeone – 6, pokstasq – 6.
- Karo strategija: EdgarSimeone – 3, pokstasq – 4.

3) Kokie jūsų santykiai su Gliooku II? Ar nesantaika reiškia, kad jam neatsiras vietos dirbti vyriausybėje, kai ateis pažadėtas Gliooko II grįžimas?

TcT: Prieš Gliooka II (tą rimtą, ne trolį) neturiu nieko blogo, netgi esu pakankamai patenkintas jo darbu. Bet ta trolio pusė (pvz.: kariavimas prieš Lietuvą) manęs tikrai nežavi. O, ar Gliookas II dirbs ar ne vyriausybėje – ne man spręsti.

4) Dabar spaudoje intensyviai diskutuojama apie tai ar reikia atlyginti už darbą vyriausybėje, kokia jūsų pozicija?

Tct: Griežtai pasisakau prieš. Daug efektyvesni yra žodžiai „ačiū“, „šaunuolis“ ir pnš. Nei keli nususe LTL, dėl kurių atsiras įvairaus plauko „tarnautojų“ ir kuriems kontroliuoti/audituoti ir t.t. reiks dar tiek pat žmonių.

5) Ar jau buriate komandą, kuri sėkmės atveju dirbs su jumis, kas ją sudarys? Ar dauguma vietų užims Solidarumo partijos nariai?

TcT: Neburiu komandos ir nežadu tai daryti.

6) Ar turite savo LK viziją? Ko imsitės, kad sutvarkytumėte šią vieną iš svarbiausių šalies institucijų?

TcT: Įmonių infrastruktūros turiu netik vizija, bet pats dariau skaičiavimus, ko ir kiek kam reikia. (tiesa tai labai sunkiai įgyvendinama). Kas liečia pačios LK infrastruktūra (vadai, kariai, nurodymai, inf) ir t.t. – taip pat turiu vizija (erep. skriptas), bet tai ne mano jėgoms.

7) Jūsų užsienio politikos prioritetai, ar manote, kad bus perskirstytos jėgos ePasaulyje kuriant naujus aljansus?

TcT: Na per mano e-gyvenimą nuolat keitėsi pusės, iš priešu tampa sajungininkais ir atvirkščiai. Visada aljansai yra skaidomi į apyliges jėgas. Jei viena pusė stipresnė, tai žinok kad lauk perversmu, arba atskils kokia šalis dėl jėgu išlyginimo, arba kursis naujas aljansas. Turbūt nepaslaptis, kad adminai šioje vietoje šiek tiek įkiša savo nagus, nes jei nebus apyligiu jėgų, tai nebus jiems ir euru. Tai nematau priežasties, kodėl ir dabar neturėtu persiskirstyti.

😎 Ilgą laiką buvote ekonomikos ministras, ar įmanomas verslas šiuo metu, kai žaidimo ekonomikos mechanizmas toks „įdomus“?

TcT: Žinoma įmanomas, yra ir be darbuotojo samdymų ne viena verslo sritis, kur galima užsidibti. („work as manager“, spekuliacija valiutomis, sukilimo karai (RW), produkcijos perpardavinėjimas ir pnš.)

9) Jūsų rinkiminė kalba trimis sakiniais.

TcT: Prašau NEBALSUOTI už mane. Noriu užimti II vietą. Kandidatuoju tik tam, kad apdrausti Lietuvą nuo negerumo, kuris gali ištikti jei EdgarSimeone susirgtu/netektu interneto/gautu ban., ar būtų kaip kitaip paveiktas „force majeure“.

10) Ar pergalė eLietuvos prezidento rinkimuose suteiks pasitikėjimo kadanors siekti Lietuvos prezidento posto?

TcT: Ne.

Dėkoju už atsakymus TcTarget ir linkiu jam sėkmės (ar nesėkmės) rinkimuose.Mykolas O

 

Comments

gliookas II
gliookas II Day 1,382, 10:27

interviu IŠ, o ne SU.

O as, pasirodo, sizofrenikas, dvi asmenybes turiu

Lari0x
Lari0x Day 1,382, 10:30

ale tu, gliookai, kalbininkas žiūriu ; )

Asirgitawe
Asirgitawe Day 1,382, 10:54

Gliookai, galima ir su naudoti, tai nėra tokia didelė klaida 🙂 Šeip įdomiai, kad nori, jog 2 numeriu patekti, tad jeigu tikrai kažkas atsitiktų netikėto ir iškart seimas perinktų tave į CP būtų gaila, jei negautum medalio 😃

gliookas II
gliookas II Day 1,382, 11:42

ne "šeip" o šiaip... Ir "su" naudoti negalima, nes imi is kazko, o ne su kazkuo kartu ta interviu imi...is kazko. ir del kalbininko, cia net ne juokas, as filologijos studijas uzbaiges

pokstasq
pokstasq Day 1,382, 11:43

"- Aktyvumas: EdgarSimeone – 9, pokstasq – 9."

jei mano aktyvumas 9 - tai nesuprantu kaip kiti pažymiai tokie prasti, nes aš savo aktyvumui net 5 neparašyčiau...

Be to, pažymius rašyti už tai, kur pats nesitvarkai, nė nežinai kas dedasi ar nesi ekspertas yra mažų mažiausia absurdiška.

Na o ta apdraudimo fikcija gal ir nieko idėja, bet jei TcT žada nieko nedaryt - tai tas apdraudimas nėra apdraudimas...

Jogaila
Jogaila Day 1,382, 11:47

O kiek ivetintum GLiooka II 69 ???

Mykolas O
Mykolas O Day 1,382, 11:54

Gliookai lietuvių kalbos taisyklės kartais absurdiškos ir kaip filologas turėtum su tuo sutikti. Pavyzdžiui pasikalbėjimas yra "su", o ne "iš". O aš naudoju sinonimiškai, todėl pagal logiką klaidos būti neturėtų. Pasikalbėjimas su x, Pasikalbėjimas lygu interviu. Interviu su x. O filologai faini tik jei gražios ir burna naudoja pagal paskirtį, kaip paminėjai straipsnyje prieš tai.

TcTarget
TcTarget Day 1,382, 13:18

pokstasq, kas liečia pažymius, tai mano asmeninė nuomonė iš to kiek matau tiesiogiai ir netiesiogiai. Kad pats nesu vyriausybėje, ar bet kur kitur, nereiškia, kad nežinau kas vyksta.
Apdraudimo fikcija yra su idėją, kad geriau nelabai aktyvus CP, nei joks. Jei norėčiau kalnus nuverst, tai manau stengčiausi būti nr.1, o ne nr.2.
Beje kažin kaip čia bus su tuo kandidatavimu, kai nebeturim savų regionų, pagal idėja jau ryt po "day change" turėtu nebelikti partijų ir neįvyktu net rinkimai. O, tai reiškia kad antrai kadencijai liks ES.

konas
konas Day 1,382, 13:47

TcT: Prašau NEBALSUOTI už mane. Noriu užimti II vietą. Kandidatuoju tik tam, kad apdrausti Lietuvą nuo negerumo, kuris gali ištikti jei EdgarSimeone susirgtu/netektu interneto/gautu ban., ar būtų kaip kitaip paveiktas „force majeure“.
tai gal reikėtų tiesiai šviesiai TcT: "bb dėjau aš ant jūsų, ir tiek žinių"))

EdgarSimeone
EdgarSimeone Day 1,382, 17:27

Ką tu konai kalbi.... Intelekto tikrai nesužalotas esi 😁))

2219
2219 Day 1,382, 23:48

EdgarSimeone Day 1,382, 17:27
6h 12m ago

Ką tu konai kalbi.... Intelekto tikrai nesužalotas esi )))
________________________________________________

iš CP straipsnio "ateitis":

Šiuo metu jėgos persisverė į kitą pusę, ir mes nebeesame toje, laiminčiųjų, pusėje. Tikiuosi suprasite, ir permastysite tai, prieš rašydami kvailus komentarus.

________________________________________________

manau pirma žmogui kultūros reiktų išmokti, o ne kandidatuoti vėl.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.