Ambient on/off

Join the new world

 

Prezidenta uzruna NR.8

Day 1,882, 03:05 Published in Latvia Latvia by Prezidenta kanceleja

Sveiks,
ePilsonis.

Ievads.

Esmu bijis nedaudz pazudis dēļ RL aizņemtības, bet tas nenozīmē ka valsts tika atstāta novārtā! Visas pamatfunkcijas tika pildītas un diemžēl nācās pildīt gan Kara, gan Ekonomikas Ministra funkcijas. Soulcraft, zaudējot prezidenta vēlēšanās, bija atteicies pildīt uzdota Kara Ministra amata funkcijas par ko es uzzināju tikai pēc nedēļas. Bez tam, visur izplatīja nesmuku un negodīgu informāciju, jo izskatās, ka nespēja izturēt zaudējumu. Viss tas lai paliek viņa ziņā.

Un vel kas - nekad neesmu sevi slavējis par lietam vai "piesavinājis" tas, kas notiek vai notiks pašas par sevi vai ko darījuši citi.

MPP.

Alianšu liste tiek atjaunota pēc plāna. Esam apstājušies pie 14 MPP līgumiem. Vairākas valstis, to starpā - Peru, Venecuēla, Slovākija, Dienvidkoreja, ir izteikuši velmi parakstīt jaunus līgumus. Bet diemžēl šobrīd valsts ienākumu pietiek tikai lai nodrošinātu esošus.

Kara darbība.


Turpinās karš ar Zviedriem. Latvija paguva iekārot vairākus zviedru reģionus, bet tie tika atbrīvoti un tagad zviedri jau iet pa Latvijas zemi. Ar ko tas sastīts:

1. Ir beidzies tā saucamais "svētku režīms", kad starp-kauju laiks bija palielināts līdz 72 stundām. Tas ļāva smalkāk un efektīvāk plānot uzbrukumus. No 07.01.2013. starplaiks ir 24 stundas, līdz ar to sabiedroto damage ir ļoti izkliedēts.

2. TWO uzsāka "neveiksmīgu" kampaņu pret Ķīnu un tagad pret Rumaņiem. Visu šo laiku un arī tagad, šīs kaujas bija alianses TOP prioritāte. No alianses HQ ir saņemta informācija, ka pēc kampaņas beigām ar Rumāņiem - viņi pievērsīsies ziemeļiem, kas pedējā laikā ir ļoti stiprinājušies. Bez tam krievi arī liek sevi ļoti manīt kaujās Asgard pusē.

Bija izstrādāts un piedāvāts izskatīšanai plāns, ka lietuvieši varētu pieteikt karu zviedriem un tai pat laikā izvairīties no Vācijas iesaistīšanas. Bet diemžēl, mūsu draugi - lietuvieši noraidīja to, motivējot ka šobrīd nevēlas karu.

Ekonomika


Galvenās nodokļu izmaiņas kopš 2012.g. beigām:

1. Algas nodokļa samazināšana uz 8% (iepriekš 15%), kas nozīme ~50% mazākus ienākumus valstī no šī nodokļa

2. PVN samazināts uz 15% (iepriekš 20%), kas nozīme ~25% mazākus ienākumus valstī no šī nodokļa

3. Ieroču importa nodokļa palielināšana uz 10% (iepriekš 5%), kas ir uz roku spekulantiem, jo mazinās konkurenci tirgū.

Vērtējot nodokļu izmaiņas var secināt, ka ir diezgan ievērojams valsts ienākumu kritums. Pirms nodokļu izmaiņām valsts spēja uzturēt 16-18 MPP līgumus, nedaudz uzkrāt un veikt karavīru apgādes svarīgākās kaujās. Šobrīd vairs ar to lepoties nevaram.
Pozitīvais ir tas, ka ieroču cenas nedaudz samazinājās, bet nepalielināja tirgus noietu vai to palielināja neievērojami. Līdz ar to aicinu ikvienu atbalstīt Latviju un iegadāties preci (pārtika, ieroči, izejvielas) Latvijas tirgū.

Bez tam, ja Jums ir vēlme nomaksāt valstī nenomaksāto PVN, kas radies veicot iepirkumus melnā tirgu, vai veikt ziedojumus - varat iegadāties Q7 tankus pēc likmes 1 tanks = 1 gold vai 350LVL. Piedavājums ir pieejams tirgū!

Sīkāk līkumus var apskatīt Latvijas administrācijas lapā.

Politika.

Drīz notiks partijas prezidentu vēlēšanas. Mums ir viena PTO partija -
Kruta partija ko būtu vēlams pārņemt.
Ka arī lūdzu Jūs pieturēt balsis līdz pēdējām, tas ir līdz rītam - jo tava balss varbūt izšķiroša.

Balsošanas norādes sekos. Ja tomēr nevarat gaidīt, tad balsojiet tikai par zināmiem kandidātiem.

Patiesā cieņā, mongis.

 

Comments

Soulcraft
Soulcraft Day 1,882, 03:19

Es paņēmu brivdienas (uzzināju tik pēc nedēļas,nice nice), TWO kampaņas nav neveiksmīgas tas ir tik sākums,jo izvirzīju citu kampaņu te pat eiropā. Procentos jau izskatās daudz zaudēts ekonomika ,kas ir pavisam aplami ,tieši vairāk ir darba piedāvājumu un tieši strādnieku ,kas strādās ,kas palielina ienākumu : O impeachemntu uzmeta ,izdomāji arī kaut ko izdarīt : D

Mongis
Mongis Day 1,882, 03:29

soul, nodarbojies ar melno piaru citur!

soulcraft Day 1,882, 03:19 jo izvirzīju citu kampaņu te pat eiropā .....

Tu neko neesi izvirzījis un tā kampaņa notiktu un notiks bez tavas līdzdalības! Nepiesavini lietas kur tavs nopelns ir niecīgs.

Ja viss ko rakstu ir aplams - pierādi pretējo nevis tukši muldi!

No impičmenta nebaidos, jo tevi uzskatiju un uzskatu par labu kandidātu.

o7

Soulcraft
Soulcraft Day 1,882, 03:45

lol mongi ,es tur esmu labi iesaistīts ,nu protams ka es tur nevadīšu nekādas kaujas. Bet tu vispār saproti to ka šie bija jau mēnešus uz priekšu salikusi plānus un tur nekas pat nebija minēts par mums ,viss bija par citu valstu un uzbrukšanu viņai ,līdz es iesaistījos iekšā un ielīdu ar savu piedāvāto un informāciju. Sorry bet vienīgais tukšais mūldētājs esi tu ,ar shoutu come help defend regions ,tas ta tiešām neko daudz nedos : )

Mongis
Mongis Day 1,882, 03:55

Soulcraft Day 1,882, 03:45 --- līdz es iesaistījos iekšā un ielīdu ar savu piedāvāto un informāciju.

Vienkārši smiekli nāk.
"SoulcraftDay 1,882, 03:45 ---- Bet tu vispār saproti to ka šie bija jau mēnešus uz priekšu salikusi plānus un tur nekas pat nebija minēts par mums" - Jā , soul saprotu, jo mēs arī nebijām ACT biedri 😉

"SoulcraftDay 1,882, 03:45 ---- līdz es iesaistījos iekšā un ielīdu ar savu piedāvāto un informāciju" - interesanti, ko tad tu biji TWO piedavājis??? Tev pat balss tur nav! Man ka prezidentam - 0.5 balss 😉

Es vismaz šautoju par Latviju (ap 3k draugu liste), nevis ka tu, kad zaudēji vēlēšanās - šautoji par jebko tikai ne par Latvijas kaujām vel oficiāli būdams KM.

Un par "brīvdienām" laikam jau tu vienīgais zināji?

Soulcraft
Soulcraft Day 1,882, 04:01

beidz te pīles pūst tukšās ,neesi tu neko tur teicis nu un ka tev kaut kāda 0,5 balss ir? tas vispār vecīt ir prieks HQ vēlēšanām : D. Nja tev jau nemaz neviens nav rādijis TWO HQ logs ,ak dievs mongi ,beidz labāk ,mēs sen jau bijam ACT biedri ,sapūlce notika pirms pāris dienām.

Beidz aprauties ,bez manis tu esi 0 ,to varēja jau redzēt pēdējā nedēļa ,kad aizgāju nestāsti ka biji tik ļoti aizņemts ka pat pirmo rakstu standarta par valdību nevarēji uzrakstīt ,kas prasa 15 min...
Tagad nedirs uz manis ,sen tev teicu noņem man MOD un kas ir ka citu valstu svarīgās kaujas šautoju?

Mongis
Mongis Day 1,882, 04:48

Par impičmentu.
Pats par sevi jau uzliku - YES, jo tiešam tagad daudz laika nevaru veltīt!

"Bez tevis esmu "0"" - tipisks pubertātes, lielummānijas un citu kompleksu iezīmējums.
Vēlu veiksmi atrisināt savas tīņa vecuma problēmas RL.

p.s. vairs nav ko teikt!

Soulcraft
Soulcraft Day 1,882, 04:59

vairs nav ko teikt ,jo beidzot kāds pieprasa arī darbu no tevis ,ja zināji ka nevarēsi ,tad varēji nemaz nejiet : P es vnk atcerējos laikus ,kad mani visi buržuji spieda nost ,bet es pēc tam arī sniedzu darbu ,kas bija gaidāms no manis tādā lielā amatā ,vērtības esam pazaudējuši. Nu neesi neesi tu 0 ,bik aizrāvos. Tipisks pubertātes vecums ,iespējams man tik 20 gadi , joprojām sevi gribās pierādīt un cīnīties par sevi.

Janciss25
Janciss25 Day 1,882, 08:52

"Pебята давайте жить дружно"!

Tikai kopā mēs esam spēks!

driftracer
driftracer Day 1,882, 10:12

Domāju, ka tieši dēļ Tava bērnišķīguma, lielības, varaskāres un karstasinīguma Tevi neievēlēja par eLatvijas prezidentu šajā termiņā.
Pirms tam likies normāls, strādīgs čalis, bet pēdējā termiņa laikā ar saviem komentāriem un šoutiem esi krietni sabojājis savu tēlu.

True story!

Telefons112
Telefons112 Day 1,882, 11:08

Soulcraft atkal parāda sevi no sliktās puses... Saprotu, ka grūti pārdzīvot zaudējumu, bet tomēr saņemies Soulcraft!

Paldies par atrasto risinājumu kā var nomaksāt valstij nenomaksāto PVN. Tā ir ļoti konkrēta rīcība ēnu ekonomikas apkarošanā!

Kaspret
Kaspret Day 1,882, 11:34

Soulcraft = klauns

villijs1
villijs1 Day 1,882, 11:38

vote

Soulcraft
Soulcraft Day 1,882, 12:45

Kaspret = klauns 22x

xTripleXx
xTripleXx Day 1,882, 13:04

Ieteiktu eLV rīkot kādas "labestības dienas" saziedosim tik un tik.... lai mazā Peru var dzīvot : D visiem ziedotājiem varētu pateikt paldies un raksts paliktu vēsturei un sildītu ziedotāju sirdis : )

xTripleXx
xTripleXx Day 1,882, 13:19

Souls bija normāls prezidents savos termiņos...... bet tagad vai nu biški galvā kaut kas nav saslēdzies pareizi, vai vienkārši pēc pjankas piesēdies pie PC (ja tā, tad tā arī rīt pasaki.... piedosim : ) )
bet nevajag apvainot cilvēkus, ja pats tiešām uzvedies kā klauns......

Soulcraft
Soulcraft Day 1,882, 15:13

pareiz ka es pa pjankām trolļojos : D kā nekā kojinieks : )

Frukts
Frukts Day 1,882, 15:51

Mongi tavi nodokļu apreiķini ir smieklīgi, lūdzu nākamreiz veicot apreiķinus pacenties vairāk, acimredzot neesi ņēmis vērā vispār neko : D

Bet tā vis kārtībā! Ceram biežāk redzēt rakstus, vismaz es : )

lapsinjs
lapsinjs Day 1,882, 15:51

-Saulcraft nav jēgas te bez jēgā rakstīt.. ceri ka ievēlēs tevi nakamreiz un viss būs bumbās..🙂

-Mongis turies..😛

BruzisA
BruzisA Day 1,883, 23:28

Tas, ka ekonomika ir salaista pilnīgā pakaļā ir skaidrs. Solcrafta paziņojums par brīvajām darba vietām ir pilnīgs bulšits. Jo to pabalstu, kas tagad saucas par darba algu vispār nav vērts skaitīt. Principā tas ir kārtējais Dombrovska veiksmes stāsts. Ja kādreiz no manas strādāšanas bija kādā jēga valstij, tagat pat tam vairs nav jēgas.

Kaspars09
Kaspars09 Day 1,883, 00:19

eh ļautiņi.. neesat dzīvojuši vecajos labajos laikos, kad pa algu pat maizes kukuli knapi varēja nopirkt.. tagad maize santīmus maksā.. : D Par ieročiem vispār nerunāsim..

CADelicious
CADelicious Day 1,883, 00:47

Par nodokļiem un nodokļu likmēm manuprāt esmu jau reizesminimums 5 atkārtojis, ka ekonomika ir tik sačakarēta, ka tur vispār nav ko regulēt, minimālo algu 1 LVL, pārejo maximumu vai tuvu tam. Tad vismaz vēl kautkā var elpot. Bet nu tāda sajūtā, ka katrā otraja mēnesī tas tiek atkal mainīts un regulēts, līdz tiek konstatēts, ka ir slikti viss un nav naudas pat MPP.
Varat rādīt arpirkstu manā virzienā cik gribat, bet kamēr biju EM un CBOL vadītājs, nauda vismaz MPP pietika. Un kā stāsta es vēl esot pilnas savas kabatas piebāzis (Kirils etc to zinot). Ja atmiņa neviļ, tad tik maz MPP mums sen nav bijis....

kamikaza2
kamikaza2 Day 1,883, 02:32

@Kaspars09 eh ļautiņi.. neesat dzīvojuši vecajos labajos laikos, kad pa algu pat maizes kukuli knapi varēja nopirkt.
-- Tieši šo domāju katru dienu, ka šeit pīkst cilvēki par naudas lietām 😃

Mongis - visu cieņu. Labs prezidents un ceru, ka pavilksi vēl līdz mēneša beigām.
Sourcraft - cilvēks, kas nemāk zaudēt. skumji 😕

BruzisA
BruzisA Day 1,883, 02:40

Nepiekritīšu gan par tām naudiņām. Es vecos laikos pamanījos uzcelt gan fermas gan rūpnīcas bez goldu pirkšanas. Tagad sakrāt no algas teiksim kaut vai 1000 nav īpaši reāli. Tā kā nav ko brīnīties, ka jauni spēlētāji nenāk, jo tagad kautko izdarīt no 0 ir nereāli.
Protams, ja spēlētājs ir gatavs izlikt reālās naudiņas, tad viss notiek.

Mongis
Mongis Day 1,883, 03:58

draivis wrote 2 minutes ago
Pataupam balsi! Ja nevari taupīties, dodies uz Krutā partija balso par haiducy vai RARA par kalvis3!

Lutikis
Lutikis Day 1,883, 09:41

Vecā labā anekdote. Cilvēks ir kā putns - ja paceļas augstāk tad sāk dirst citiem uz galvas.

Zebete
Zebete Day 1,883, 21:08

Kā saka zvaigznes mēdz krist... Tā vietā, lai duncītī viens otram mugurā bakstītu būtu rēali plānus kaluši, lai no bedres kāptu ārā...

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.