Ambient on/off

Join the new world

 

Prezidenta uzruna NR.7

Day 1,871, 23:27 Published in Latvia Latvia by Prezidenta kanceleja

Sveiks,
ePilsonis.

Vispirms novēlu visiem daudz medaļu, jauku un interesantu spēlēšanu 2013.gadā!

MPP.

Alianšu liste tiek atjaunota pēc plāna. Šobrīd ir parakstīti 15 līgumi. Ir plānots samazināt līgumu skaitu līdz 14, tas ir, atteikties no līguma ar Dienvidkoreju. Tas ir valsts izdevumu optimizēšanas pasākums, kas neietekmēs mūsu pozīcijas.

Kara darbība.


Lietuva parakstīja miera līgumu ar Vāciju un Zviedriju.

Izskatās, ka zviedriem ir atkal par maz un viņi kārtējo reizi piesaka NE mums. Līdz ar to karš ar Asgard turpināsies divās frontēs: Igaunija - Somija un Latvija - Zviedrija.

Ir dzirdēts, ka Asgardam pievienojas Īrija un Norvēģija, kas stiprinās šīs alianses pozīcijas ziemeļos un iespējams sagadās mums lielākas nepatikšanas!

Ekonomika


Par svarīgāko ir jāatzīmē, ka tika samazināts ienākuma nodoklis no 15% uz 10% un samazināts PVN ieročiem kas protams labvēlīgi ietekmes spēlētājus un cerams neveidos lielus caurumus valsts budžetā un tirgū. Tai pat laikā ir palielināts importa nodoklis ieročiem, kas ir uz roku spekulantiem, jo mazinās konkurenci tirgū. Pašreiz tiek sekots vai izmaiņās nevis kādus augļus.

Sīkāk līkumus var apskatīt Latvijas administrācijas lapā.

Aicinu ikvienu atbalstīt Latviju un iegadāties preci (pārtika, ieroči, izejvielas) Latvijas tirgū. Nodokļu nauda ir nepieciešama lai pilnā mērā parakstīt līgumus ar sabiedroto valstīm. Ikmēneša izdevumi šādam pasākumam - 140.000 LVL!

Politika.

Esam kļuvuši par ACT (Associated Countries of TWO) biedriem. Es domāju, ka visi ir pamanījuši TWO alianses atbalstu kaujās. Tika daudz strādāts pie ciešāko attiecību veidošanās ar TWO un ACT valstīm.

Kongresā ir tikuši veseli 9 PTO aktivisti - no Kruta partija:
1 darsdm
2 A. Vozhik
3 RisaIje
4 Bliz
5 TheFall88
6 Ksyu
7 N0sferatuz
8 BoogeMan
9 ks .lv
Uzmanāmies no šo spēlētāju likumprojektiem!

Par ministru un administrācijas darbu decembrī nav izmaksu izņemot Kara Ministram – Soulcraft. Viņam decembrī tika piešķirti 200Q7 tanki ka atalgojums.

Patiesā cieņā, mongis.

 

Comments

Visvaldis II
Visvaldis II Day 1,871, 02:02

200Q7? nice. Tie ir aptuveni 3000LVL = 10goldi? Vienīgi nu jā, kārtīgam karotājam tie 200 nesanāk pat uz nedēļu.
voted

xTripleXx
xTripleXx Day 1,871, 10:17

Izlabošu kļūdu : )
"Uzmanāmies no šo spēlētāju likumprojektiem!" ( Uzmanāmies = NORAIDAM!!!)

Kaspars09
Kaspars09 Day 1,872, 00:24

krisdoli.. ar 200 tankiem nedēļai pietiek atliektiem galiem.. 25x7=175 + vēl 25 tanki paliek rezervītei.. tā kā ir ok..

villijs1
villijs1 Day 1,872, 12:14

voted

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.