Ambient on/off

Join the new world

 

Prezidenta uzruna NR.6

Day 1,856, 01:13 Published in Latvia Latvia by Prezidenta kanceleja

Sveiks,
ePilsonis.

MPP.

Mūsu alianšu listei beidzot ir pievienota Brazīlija! Veicot diplomātiskas sarunas ar Brazīlijas prezidentu un kongresu izdevās viņus pārliecināt noslēgt ar mums līgumu. Pārējie līgumi tiek atjaunoti pēc plāna.

Kara darbība.

Nekādu treniņkaru šobrīd NAV!
Esam veiksmīgi noslēguši karu ar Somiem, neskatoties uz to ka Asgard pārdomāja un viņu kongress neakceptēja izbeigt karu. Līdz ar to starpvalstu, Latvija-Lietuva-Igaunija-Zviedrija-Somija, konceptuālā vienošanās izbeigt karu - nav spēkā! Igauņi atbrīvo savas zemes un lietuvieši no jauna pieteica NE likumu zviedriem. No Zviedrijas izskanēja piedāvājums, ka viņi izbeigs karadarbību ar Latviju tikai ja mēs atdosim vai izīrēsim Kurzemi. Tāds piedāvājums tika noraidīts pašā sākumā. Karš turpinās!

Ekonomika

eLatvijas ekonomikā izmaiņu nav. Vienīgais ko var minēt - importētāju skaita pieaugums ieroču tirgu, kas labi regulē cenas.

Ka jau minēju vairākkārt, tika atgūtas vairākas valsts organizācijas, kas joprojām nedarbojas. Ja starp Jums ir ieinteresētās personas, varu piešķirt, bezmaksas, Jūsu potenciālai darbībai. Piemēram, darbībai valūtas tirgu vai informatīvai!

Politika.

Svarīgākais eLatvijas notikums pagājušajā nedēļā - Latvijas pievienošanās TWO 2.0 aliansei. Tas ir jau zināmas TWO alianses atvase. Par pievienošanos nobalsoja vairākums kongresmeņu

Provizoriski šajā alianse vel būs Igaunija, Venecuēla un iespējams arī citas valstis. Oficiālā informācija no TWO alianses sekos!

Ar vairākuma kongresmeņu balsīm tika noraidīts Lietuvas reģionu apmaiņas pasākums ar mums. Tas dotu mums +20% pārtikas bonusu, bet nestu papildus izdevumus reģionu turēšanā savā īpašumā. Bez tam, tas nemainītu ekonomisku situāciju valstī. Pie labvēlīgākās situācijas erepublikā mēs atgriezīsimies pie šī jautājuma izskatīšanas.

Ļoti labi aktivizēja spēlētāju un kongresmeņu darbu izglītības ministra - Horasss priekšlikums: "Katram kongresmenim ir pienākums ievietot savu komentāru visos rakstos, kas ir publicēti eLatvijas telpā"
Tika palaists oficiāls kongresmeņu balsojums un rezultāts ir sekojošs:

Tas nozīmē ka priekšlikums nav akceptēts, bet tā ir laba viela pārdomām un radītājs tam, ka kaut ko šajā virzienā jādara.

Veiksmīgi noritēja partijas prezidentu ievēlēšana. Tika pārņemta baltkrievu partija bet tomēr pretvalstiski spēki nav pilnībā iznīcināti. Palikusi vel viena pretvalstiska partija, kas pirms kongresa vēlēšanām aktivizēsies. Esam uzmanīgi!
Ministru kabinets:

Kara ministrs (Minister of Defense) - Soulcraft
Finanšu ministrs (Governor) - Hunterz
Izglitības ministrs (Minister of Education)- Horasss


Patiesā cieņā, mongis.


 

Comments

anteer
anteer Day 1,856, 01:21

paldies. izturību tālāk!

Kaspret
Kaspret Day 1,856, 01:43

Super - skaidri, pārskatāmi un saprotami!
Ierēcu par eZviedru priekšlikumu/ultimātu par kurzemes īri 😃
Piekrītu, ka reģionu apmaiņa ar eLT nav nekam vajadzīga. Ja galīgi nebūtu kur kauties tad varētu vienīgi izmantot kā TW, bet tagad tas nav vajadzīgs un neko nedod.

o7

anteer
anteer Day 1,856, 02:32

turklāt būs jauna alianse. nevajadzētu spēku dalīt kaut kur, bet visu likt vienā virzienā.

draivis
draivis Day 1,856, 03:20

o7

TheZZ
TheZZ Day 1,856, 03:44

Veiksmi turpmākā darbībā! o7

Jesus Allmighty
Jesus Allmighty Day 1,856, 04:11

Turi buru!

Waffenmeister
Waffenmeister Day 1,856, 06:05

(O-O)7

Mr.Calitis
Mr.Calitis Day 1,856, 08:08

o7

archhh
archhh Day 1,856, 11:17

Malacis veiksmi!

arnisar
arnisar Day 1,858, 23:36

labs kopsavilkums paldies!

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.