Ambient on/off

Join the new world

 

Pranešimas skaitytojams

Day 1,824, 05:18 Published in Lithuania Lithuania by Kursis Kurenas


Gerbiamieji,

Pastaruoju metu Purslo redakcija sulaukė ne vieno pasiūlymo Purslo straipsniuose talpinti apsinuoginusių merginų nuotraukas.

Nors viešojoje erdvėje sklando informacija, kad yra pasikeitusi Purslo valdyba (redakcija to nekomentuoja), noriu patikinti laikraščio skaitytojus, kad Purslas stengsis ir toliau vystyti padorią žurnalistiką.

Laikraščio Purslas idėją galima glaudžiai sieti su noru ir tikslu žiniasklaidą padaryti garbingą, aktualią, įdomią, neutralią. Tokias vertybes atstovauja šis laikraštis, o jo redakcija tikisi, kad būtent dėl jų leidinys yra mėgiamas skaitytojų.

Laikraštis Purslas nepasiduos pigiai, erotika grįstai, komercijai vien tam, kad užsitikrinti didesnį leidinio populiarumą. Praeityje vykdyti projektai ir dabartinės ambicijos neleidžia nuleisti kartelės - ją galima tik kelti. Laikausi pozicijos, kad minėtų nuotraukų publikavimas šią kartelę trauks žemyn moraliniu ir vertybiniu atžvilgiu - vis dėlto, mes rašome e-piliečiams, žmonėms, žaidėjams, o ne gyvuliams.

Tuo pat metu, Purslo redakcija supranta, kad eRepublik, kaip internetinis žaidimas, pritraukia įvairaus amžiaus interneto vartotojus. Jei esate hormonais trykštantis paauglys, arba šiaip nebrendyla, neleiskite savo pustuščiai smegeninei pamiršti, kad Purslas - ne jums. Todėl kitą kartą išvydę šio laikraščio straipsnį, tiesiog nesirinkite tos nuorodos. Nepaisant to ir kad jau šį kartą dar esate su mumis, pirmą ir paskutinį kartą Jums padėsime. Viskas, ko trokštate yra čia: tinyurl.com/PURSLOpagalba.

Pagarbiai,
Purslo redakcija.
 

Comments

Nizam l Cedid
Nizam l Cedid Day 1,824, 05:19

v1

Mykolas O
Mykolas O Day 1,824, 05:27

šmaikštu.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,824, 05:42

vote, nachren tas grazias moteris su beveik apnuogintais D dydzio bumbulais, skaitom teksta ir lavinam savo bevilstiskus smegenus:))

EmuSV
EmuSV Day 1,824, 05:42

užskaitau.

miestiete
miestiete Day 1,824, 06:04

Jau buvau praradus viltį,kad neliko normalių laikraščių...
Ačiū dievui, dar liko.

Lari0x
Lari0x Day 1,824, 08:41

+1

Funnyte
Funnyte Day 1,824, 14:01

Gerbiu.

Akviliutte
Akviliutte Day 1,825, 03:01

iskart uzsiprenumeravau perskaicius vos puse teksto (((:

O..I
O..I Day 1,825, 08:56

Gerulis 🙂 Aš niekad nesupratau, kam į straipsnius deda vieną ar kitą iš tikrųjų dailų "veiduką", kai čia pat, internete, kiekvienas ras galimybių patenkinti savo gurmanišką skonį 😉 Mldc Kuršis.

kamikadze77
kamikadze77 Day 1,825, 09:37

nei silta nei salta.

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,825, 15:54

Gerbiu. x2

Monkey. D. Luffy
Monkey. D. Luffy Day 1,826, 04:51

O kaip paaiškintum tą Massive Media Mogu akciją, kurioje dalyvavo tamstos laikraštis? Man rodos tokie dalykai šiek tiek prasilenkia su garbingos, aktualios, įdomios, neutralios žiniasklaidos vizija.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.