Ambient on/off

Join the new world

 

Politikos veidrodžiai

Day 1,824, 06:05 Published in Lithuania Lithuania by Mykolas O

Tęsiu vidutinybės žaidžiančio erepubliką sunkaus gyvenimo peripetijas.

Žaidimo reklamos rėkia, kad čia galima tapti politiku, valdyti savo šalį lengva ranka, nešti džiaugsmą ir gėrį, žinoti kaip (pakelti mokesčius ir sumažinti algas ar kažkaip ten), kad visi nusipelnė gyventi geriau. Politikos modulis visada šviečia populiarumo saule, būdamas politikoje būsi matomas ir pripažįstamas ar gali kas geriau paglostyti vidinį ego?

Taip kažkada ir mastė ir straipsnio herojus, vidutiniškas vidutinybė. Jis pajautė pašaukimą ir pasirinko sunkią politiko karjerą. Ji tęsėsi neilgai, keli medaliukai už seimą, keli mėnesiai VRM. Bet kai pradėjo aiškėti politikos akivarai eLietuvoje jam pasidarė baisu ir jis pasitraukė į apmirusią partiją, kuriai, pasak legendų, vadovauja žavi mergina. Ko daugiau bereikia ramiam vegetavimui apmirusiame žaidime?

O politikos akivarai atsivėrė tokie:

Pirmasis – čia ne žaidimas, čia gyvenimas. Tai reiškia, kad turi turėti neįmanomai daug laiko, sugebėti sėdėti, kalbėti ir būti aktyvus šimtas viename skypo kambaryje(o kur dar irc). Be to, ten turi šnekėti apie viską, išskyrus apie politiką ar aktualijas.

Turi baisiai susireikšminti, virtualūs titulai tave paverčia dievuku leidžiančiu tau savo nuomonę vartoti vietoj argumento, vietoj debatų siųsti konkurentą į mažą miestelį Pietų Amerikoje. Už tai, kad atstovauji eLietuvą ePasaulyje gali susireikšminti dvigubai. (Kai gauni skambų titulą sunku pamiršti, kad tai tik žaidimas)

Vienas baisiausių akivarų yra pasirinkti tinkamą pusę eLietuvoje. Jos kaip šalys sąjungininkės Orvelo romane „1984“ nuolat keičiasi ir kartais sunku suprasti kas su kuo prieš ką ir kodėl. Bet visada yra keli frontai. Arba myli Gliooką II ir visus jo mulčius, ypač Panterą arba nekenti ir kaltini visomis blogybėmis kurios nutinka eLietuvoje. Tavo politinės pažiūros iš esmės nesvarbu ir reikia tik džiaugtis, kad čia nėra koalicijų, nes būtų dar įdomiau.

Viskas kas tinka Lietuvoje turi tikti ir pritikti eLietuvoje. (Viskas būtų gerai, gražu ir didinga kurti konstitucijas, įstatus, nuostatus, statutus bet kai bet kai nėra aparato, kuris priverstų tave jų laikytis tai viskas praranda žavesį).

Patekti į seimą lengva, tik brangu. Daug pigiau jei esi legenda, tada už tave balsuoja, nes žino, o tu pasikeiti pilietybę ir varai į netolimą šalį daryt verslo, nes 5 goldai nesimėto. Ir visos merginos išėjusios į viešumą susirandą vyrą, nes juk reikia didinti populiaciją.


P.S. Tai sujektyvi nieko nenuveikusio vidutiniško žaidėjo nuomonė, kuriam neįdomu ar tau ji atrodo teisinga.
P.P.S. nepritariu Kuršiui dėl papų, jie, kaip ir kačiukai yra gyvenimo grožis, patinkantys ir kūdikiams ir senukams, o tai rodo autentišką jų vertę.Vidutinybė, Mykolas O.

 

Comments

Migasss
Migasss Day 1,824, 06:18

Dieve brangus, kokia žavi blondinė 🙂

LS HQ
LS HQ Day 1,824, 06:30

o tu bent veida jos matai?😁 ar tik i figura ziuri:))

miestiete
miestiete Day 1,824, 06:35

Giedrius-Wraith
+1

Migasss
Migasss Day 1,824, 06:40

Giedriau, šį kartą figūrą 😁)

Lari0x
Lari0x Day 1,824, 08:57

Geras straipsnis. True story...

Funnyte
Funnyte Day 1,824, 13:58

Patinka rašymo stilius, džiaugiuosi, kad vėl pradedi čia vaidentis. Ir nors tau visiškai neįdomu, pritariu tavo nuomonei.

kleitas
kleitas Day 1,824, 15:23

patiko - gerai, kad ir eLietuvos spaudoj yra kas "užkabina"

malfame
malfame Day 1,825, 04:52

Patiko rašymo stilius, buvo įdomu, V.

Kursis Kurenas
Kursis Kurenas Day 1,825, 05:03

o/

kamikadze77
kamikadze77 Day 1,825, 10:10

teisingas straipsnis))) nuomone galima vartoti vietoi argumentu))) geras.

ps. kruta foto. tau i politika ir nereike nes turi talenta rasyti. nesustok.

BlMBA
BlMBA Day 1,825, 10:51

v+s

Nexrow
Nexrow Day 1,825, 22:34

Tiesos yra. Bet esmė tame, kad patys tokias „taisykles“ sau ir susigalvojam. Pats susireikšminam, patys prisigalvojam visokių papildomų ir iš esmės visai nereikalingų darbų, patys čia sėdim daugiau, negu lauke. Visai laisvai galima be to išsiversti. Tiesiog mes nemokam...

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.