Ambient on/off

Join the new world

 

Politiškai nekorektiškas nr.8 (Solidarumo PTO)

Day 1,911, 06:44 Published in Lithuania Lithuania by Povilas1989


Sveiki, brangūs draugai ir nedraugai(:

Kažkur prieš metus startavau eŽurnalistikoje su savo kukliu straipsniu ciklu: “Politiškai nekorektiškas“. Per tą laiką buvo aprašyta daug temų: Partijų karai, rinkimai, regionų mainai, tada dar tik startavusi konstitucija ir netgi kaip įmanoma būtu pasidalinti slavų žemes. Tenka pripažinti, kad esu nepastovus žmogus, žaidžiantis savo malonumui ir kai man nusibodo politikos temos – kartu mirė ir politiškai nekorektiško ciklas. Kai gryžau į politinį – partinį gyvenimą, tai užtekdavo man kartais ir komentaruose pasireikšti(: Deja, to jau nebeužtenka. Diskutuoti su kurčiais – aš nemoku(: O ir prasmės tame maža. Taigi visas savo mintis nusprendžiau vėl pateikinėti straipsnio formatu ir atgaivinti politiškai nekorektišką ciklą. Turbūt reiktų iš karto perspėti, kad čia pateikiama mano subjektyvi, politiškai nekorektiška, nekoreguota rašliava. Su niekuo jos nederinau ir į analizę netaikau(: Taigi jeigu neišsigandot, įsipatoginkit ir paskaitykit.Vėl apie Solidarumą, kas gi dabar dedasi?

Šiandien šnekėsiu apie Solidaruma, sakot - vėl, nusibodus tema? Galiu su tuom sutikti, bet bandomos įvesti naujos tendencijos mūsų sąlyginai ramiam politiniame gyvenime yra nekokios ir niekur nuo to nedingsim, apie tai reikia ir yra būtina šnekėti. Kaip matėm, spauda mirga nuo trololo tipo straipsnių, kas seka spaudą/komentarus turėtų pastebėti - viena pusė džiūgauja, viešojoj erdvėj savo oponentus vadina šizofrenikais, prieš bet kokius argumentus užsikemša ausis ir pasakykim taip – “apsimeta šlangom“. Kita vertus, tenka pripažinti, kad kita pusė – senieji solidarumo mohikanai reaguoja, gana nepamatuotai ir emocijos nugali racionalumą. Pastaruosius iš dalies suprantu, bet tai nereiškia, kad pateisinu. Taigi, bet reikia nuo kažko pradėti todėl siūlyčiau į tai pasižiūrėti plačiau, kad pamatytumėm bendrą vaizdą ir gal net įžiūrėtumėme motyvus.Truputis istorijos: Konflikto šaknys, motyvai ir partinės rokiruotės.

Taigi, kur yra šio konflikto šaknys? Visgi, manau galime žiūrėti plačiau ir sakyti kad konfliktas slypi sename LLS ir LNP konflikte, dėl ko jis prasidėjo ir kaip viskas vyko esu ir aš, ir kiti rašę ne vieną kartą, nebesikartosiu. Turbūt vieša paslaptis, kad paskutinius metus SOL palaiko gerus ryšius su LNP ir yra savotiškoje neoficialioje koalicijoje, suprantama, kad tai pagimdė ir savotišką, neracionalią, neapykantą, tokių politikos veikėjų kaip gliookas ir jie dėl savo kažkokių problemų pradėjo kaltinti ir SOL partiją. O kaip moderatai nukeliavo į glėbį LLS? Manau, kad viskas prasidėjo nuo senų nesutarimų dėl mokesčių sistemos, kai tuo metu dar paprastas LMS narys pararam bandė keisti valstybės mokesčių sistemą pagal liberalias tendencijas, bet neatsižvelgdamas i realią žaidimo mechaniką. Suprantama, kad tuo metu Seime buvusi SOL ir LNP dauguma nuogastavo dėl valstybės surenkamo biudžeto ir kai kurie moderatų nariai liko nieko nepešę. Bet tai pagimde gniūžtės efektą ir dėl į moderatų valdžia atėjusios konfliktiškos pararam asmenybės, kuo toliau, tuo labiau viskas ėjosi tik blogiau ir bedugnę tarp partijų atsivėrė: LMS nukeliavo tiesiai pas LLS lyderį gliooką. Aš prisimenu, kokie buvo moderatai ir prisimenu jų vizijas, deja praeities vizijos su dabartimi kuo toliau, tuo mažiau turi ką bendro. Moderatų tikrai nebegalim vadinti nei liberalia, nei centro partiją - nesiveliančia į partijų karus, politinis vakuumas ilgai neišsilaiko, čia LMS savo pozicijas užleido palyginti nesenai įsikūrusiai LTS partijai. Dėl to vis dažniau tenka girdėti apgailestavimus ir iš senesnių moderatų narių, kad pararamo dėka LMS tapo LLS filialu. Važiuojam toliau... Tam pačiam pararam atėjus į partijos valdžia, LMS pradėjo, gan popsišką naujų narių rinkimo programą. Buvo rašomos asmeninės žinutės SOL partijos nariam, kviečiant juos perstoti į LMS. SOL gan greit išleido emocionalų atsišaukimą su grasinimais LMS. Pararamas irgi greitai perėjo į kontraataką viešaisiais ryšiais ir taip atsirado lygi tol dar nematytas, naujas partijų karas, SOL vs LMS. Na, bet tai vėl ilga istorija. Peršokim iškart prie nesenų įvykių, Lietuvos ePrezidentu tapus pararam, kai buvo vykdoma reforma dėl orgų ir gan greit ir radikaliai iš SOL buvo atimta antra orga. Atrodo, kad SOL HQ priėmė tai kaip LMS politizuotą kerštą ir deja, tenka pripažinti - eilinį kartą sureagavo nepamatuotai ir emocionaliai - buvo bandomas nušalinti tas pats pararamas. Na, kas turi motyvus PTOtinti Solidarumą visiškai nesunku suprasti, Ar ne?  Nemanau, kad čia konkrečiai kažkurių partijų įnicijuotas PTO projektas, nes tikiu, kad kiekvienoj partijoj yra gerų ir sažiningų žmonių. Manau čia greičiausiai motyvuota asmenų grupė, turinti atskira chatą tam reikalui. Iš komentarų spaudoje nesunkiai galime matyti suinteresuotus žmones;)


Iliustracija: partijų karai.Taigi kas įvyko per praėjusius partijos prezidento rinkimus? Ar tai tikrai buvo PTO?

Čia ginklus sukryžiavo daugkartinis partijos prezidentas, ryškiausia Solidarumo asmenybė – Migass(50 balsų) ir visiškai nežinomas, palyginti šviežiai užsiregistraves SiggerNlayer(32 balsai). PTO? Tiek mano asmenine, tiek Solidarumo lyderio nuomone čia vyko tikras politinio perversmo bandymas. Iš asmeninės patirties žinau, kad niekur nepasižymėję, visiški naujokai per PP rinkimus surenka maksimum 2-5balsus. O čia Solidarumo 32 balsai yra visiškai nerealu. Tuo labiau kad 22 iš jų buvo surinkti per labai trumpą laiką, taipogi reikia pastebėti, kad po TcT orgo skandalo Solidarumo narių skaičius mažėjo. O prieš pat PP rinkimus gal ir nelabai žymiai, bet šoktelėjo į viršų(: Visgi, kaip parodė šis skandalas, Solidarumo nariai sugeba nubalsuoti už savo lyderį ir be didesnių agitacijų ir sukliudyti PTOteriams, bet ar ilgam? Po rinkimų SiggerNlayer pasikeitė slapyvardį į Siggeris ir padėdamas kitų asmenų perėjo į aktyvią viešujų ryšių kampaniją -
žadėdamas pokyčius Solidarume. Sutinku, pokyčių reik ir pokyčių reik ne vien Solidarumui, bet visiškai netikiu Siggerio nuoširdumu ir už jo nugaros galime matyti suinteresuotą asmenų grupę. Pats Siggeris pripažino, kad čia atsirado dėka savo draugo, žinomo LLS trolio – VilkoPilko.
Taigi tikslas tikrai nėra padėti Solidarumui pasikeisti, tikslas yra sunaikinti Solidaruma, tuo labiau kad solidarumui nelieka nieko kito kaip prieš PTO vėl kelti savo žinomiausio atstovo Migo kandidatūrą. Taip realiai PTOterių grupė užkerta kelią į Solidarumo PP patekti gal mažiau žinomiems, bet jau senai tyliai dirbantiems kandidatams. O tokių žmonių SOL manau tikrai turi ir jie su naujomis įdėjomis turėtu pakeisti senajį pirmininką. Tikrai, kad į tokias pareigas negalime rinkti nuli patirties turinti ir piktybiškai nusiteikusį žmogų. Isivaizduokit, jūs realiame gyvenime esate kompanijos valdyba ir skiriate prezidentą, ar į tokį postą priimtumėt darbo patirties neturintį ir jokiu mokslų nebaigusį žmogų? Tuo labiau jeigu jis dar tavo konkurentų giminaitis. Manau atsakymas aiškus – tikrai ne;) Deja, žaidimo mechanika neleidžia išmesti narių iš partijos, ir čia veikia šiokie tokie demokratiniai viešųjų ryšių žaidimai. Tik siūlau neapsigauti ir patiems atsirinkti, kas yra kas;)


Iliustracija: Siggeris iškėlė savo kandidatūrą SOL partijoje, o Hyperis Pacas LNP. Ar nebus PTOteriams kaip visiems žinomam Buridano asilui: ''Jei alkanam asilui padėsime du vienodus kuokštus šieno ir vienodu atstumu nuo jo snukio, asilas negalės pasirinkti, kurį ėsti. Todėl jam teks nudvėsti iš bado.''
Pabaigai. Ko galime pasimokyti iš to mes? Ko gali pasimokyti Solidarumas?

Apie tai dar galėčiau rašyti ir rašyti, tik bijau kad po to niekas nebeperskaitys, straipsnis gaunasi per ilgas kaip eRepublikui. Taigi apibendrinkim(: Turim motyvus, turim suinteresuotus žmones, turim per visa tą netrumpą laiką, kai jau žaidžiu, pirmą tikrą PTO. Dėl to abejonių manau niekam nekyla, tiesiog kai kurie žaidžia komentaruose viešaisiais ryšiais. Žinot, negalėčiau dėl to vien kaltinti tų žmonių, kuo toliau tuo labiau su savo atnaujinimais šitas žaidimas grimsta žemyn ir mane čia belaiko socialinis-politinis modulis ir kiek teko girdėti, ne mane vieną. Tik nemanau, kad PTO ir kitų Lietuvos partijų naikinimas yra didelė pramoga ir naudos eLietuvos valstybei tikrai neatneš. Geriau rašykit, stenkitės pakelti savo partiją, galvokit naujus projektus ir pasitelkit fantaziją, o ne griaukit svetimą. Solidarumas irgi neatsirado jau kaip top1 partija, jis dirbo ir to pasiekė.
Na, o Solidarumo nariams irgi palinkėčiau kuo daugiau rašyti ir būti matomiems, gal reiktų pakeisti tą pompastišką retro partijos stilių? Kaip manot? Na nesupykit, aš asmeniškai nedėčiau į vieną straipsnį atsišaukimo, svarbios informacijos ir agitacijos. Na, bet jūsų reikalas:) Tik manau, kad ir SOL nariai ir jų draugai tikrai dės visas pastangas, kad tokie šlykštūs dalykai kaip PTO nepraeitų. Ir aš pats save laikydamas dešiniųjų pažiurų nacionalistu, nesergu meile kairei, bet čia tikrai ne politinės kairės-dešinės konfliktas, šitam žaidime tai išnyko, čia - kova už politinę kultūrą, pasitikėjimą ir sąžinę. Susitiksim prie balsadėžių savo partijose;) Sėkmės;)

Naudotų sutrumpinimų paaiškinimai, naujokui:
*PTO – Politinis valdžios perversmas/užgrobimas.
*HQ – Partijos taryba
*SOL – Solidarumas
*LNP – Lietuvių Nacionalistų Partija
*LMS arba moderatai – Lietuvos Moderatų Sąjunga
*LLS – Lietuvos Laisvės Sąjunga
*LTS – Lietuvos Tėvynės Sąjunga

 

Comments

Rytu aukstaitis
Rytu aukstaitis Day 1,911, 07:06

Normaliai parašyta,neprailgo skaityti.Argumentuota,o ne sapalionės.

BlMBA
BlMBA Day 1,911, 07:07

gerai persiskaitė

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,911, 07:09

grazi sygliuota vela ...pats pynei?

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,911, 07:39

Panašu, kad neturiu aš ką veikti? Čia paprastas Coreldraw įskiepas, gali parsisiųsti;) http://coreldraw.com/media/p/53675.aspx

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,911, 08:03

mhm, tikrai panasu kad neturi ka veikti 😁

Kazlekas TheKlevoLapas
Kazlekas TheKlevoLapas Day 1,912, 23:45

O jus is lnp ziuriu nuo konclageriu temos toli nenueinat

Povilas1989
Povilas1989 Day 1,912, 00:46

Kas ką nori - tas ta mato;) Susimąstykit;)

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,912, 02:19

taikliai poviliuk 😁 kas ka nori tas ta mato 😁)

THE SPIRIT III
THE SPIRIT III Day 1,911, 07:28

o7

DrMonte
DrMonte Day 1,911, 07:41

o7

Karolis Lietuvis
Karolis Lietuvis Day 1,911, 07:44

Šiai dienai man per daug skaitymo, truputį permečiau akimis, bet užteko antraštes paskaityt... Nėra čia ko labai dar kartą gilintis į šią temą, viską pamatysim per PP RINKIMUS, O TADA BUS GALIMA DARYT IŠVADAS.. : )

LS HQ
LS HQ Day 1,911, 07:46

Esu bene vienas seniausiu Solidarumo partijos nariu(be kita ko esu ir LMS partijos narys tp. ironiska tiesa). Galiu pasakyti tiesiai sveisiai SOL partija turi problemu, o didziausia is ju tai nauju aktyviu lyderiu neturejimas ir senuju nesugebejimas keistis. SOL aktyviausiuju branduoli sudaro erepublik dinozaurai senesni net uz mane pati. Didziausia eLT partija is top 5 yra bene neaktyviausia ir labiau merdejanti kaip Senoves Roma, kuri vis dar turi savo didybe ir nieks nedrista tik del to ivaizdzio jos pulti, bet ateis laikas ir Gotai padegs Roma. Panasu, kad tokslaikas arteja. Ir jei SOL HQ nepadarys atitinkamu isvadau, neras ir neuzsiaugins nauju kadru-ji pasmerkta ateityje ristis zemyn.

LS HQ
LS HQ Day 1,911, 07:49

Toliau kalbant jau apie LMS-tai jauna verzli partija. Daug jos nariu yra jaunesni zaidejai ar vidutiniokai pagal erep amziu. Jie vis dar turi energijos ir potencialo. Deja kaip daznai atsitinka jauniems, daug to potencialo yra isvaistoma, ten kur smagu, bet nebutinai naudinga. Taip ir cia. Todel kyla klausimas ar galetu realiai gyvenime sutarti nukarses liutas su jaunu stipriu hienos patinu, tampanciu jam uz uodegos?

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,911, 07:55

Giedriau atsakyk į vieną klausimą. Ar LMS rengia SOL PTO?

LS HQ
LS HQ Day 1,911, 08:04

Mane tik vakar atgal i LMS chat idejot, nepaleidziat manes jus is ten.🙂 Jei kalbet rimtai, bent pries mano akis nebuvo uzsiminti apie joki SOL PTO LMS partijos bendram chate. Tiesa, gal jus manim nepasitikit ir viesai apie sol prie manes nekalbat:))

iPSiArt
iPSiArt Day 1,911, 08:42

Tai, kad apie PTO nekalbama bendrame LMS chate, dar nereiškia kad jis apskritai nerengiamas. Tik tam naudojamas nebūtinai LMS chatas.

Bendrame LMS chate tikriausiai nebuvo tariamasi ir apie tai, kad HP įstos į LNP ir kandidatuos į PP. Bet tai vyksta.

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,911, 08:47

😃 vilnietisai as nesitariu su niekuo kurnors kandidatuojamas:)

gali netiketi bet cia tiesa:)

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,911, 08:48

p.s. kažin kodėl povilas nepaminėjo šito bajerio?
http://prntscr.com/shidc

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,911, 10:49

Ipsiart primink man kaip tave Rolandas isvadino?

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,911, 07:52

Nejuokinkit skraidančių kiaulių... ©

gliookas II
gliookas II Day 1,911, 08:12

Прочитал исключительно один абзац. Протом мне это говно просто надоело. Репорт за спам, Повилас. Стыд и срам

TheUnit H. Pacas Day 1,911, 08:19

Comment deleted

Rytu aukstaitis
Rytu aukstaitis Day 1,911, 13:18

Gliukanemojumi pasidarei? Kas čia per kvadratukai?

gliookas II
gliookas II Day 1,911, 15:08

Не ломайся, скотинка, говори по-нашему

iPSiArt
iPSiArt Day 1,911, 08:36

Straipsnis patiko, visi faktai sudėlioti.

Kita vertus, manau kad SOL yra užtektinai narių, reikia tik jų potencialą išnaudoti įtraukiant juos į aktyvą ir palaipsniui perduodant jiems valdymą. Na bet čia SOL reikalas yra spręsti ką ir kaip daryti.

Bet kuriuo atveju, tik SOL reikalas yra persitvarkyti ar numirti. Tvarka negali būti įvesta visokių mulčių, kurių kilmę Povilas labai tiksliai įvardino pagalba, nes tai nebus SOL tvarka - tai bus vienos iš partijų kopija ar filialas, nesvarbu kaip pavadinsi.

Ar to reikia? Ar nuo to politinė-socialinė žaidimo dalis bus įdomesnė jei iš 4 likusių partijų liks 3, po to - 2, ir galiausiai - viena partija, viena tiesa, vienas vadas?

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,911, 09:08

mygai cia tu? vilnietis mygo multis? ar atvirksciai???

iPSiArt
iPSiArt Day 1,911, 10:22

pararamai, skirtingai nuo kai kurių, nemultinu. Negaunu banų. Pikta?

Dėl to kad gold perku? Ne. Todėl, kad žaist pagal taisykles sunkiau, bet įdomiau. Pabandyk kada, jei manai kad esi kažko vertas ir ieškai iššūkių savo jėgoms. Ar visuose žaidimuose ieškai silpnų vietų ir esi cheater'is?

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,911, 10:35

tai ne tik multini bet ir golda perki?😁 kazkaip nelogisk, na bet zinant tave, nieko nuostabaus

Ex Nihilo Day 1,911, 10:05

Comment deleted

TcTarget
TcTarget Day 1,911, 08:44

Dėkui už nešališka straipsnį.

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,911, 08:50

Nejuokinkit skraidančių kiaulių... ©

Kur tas nešališkumas didysis vagie?

gliookas II
gliookas II Day 1,911, 09:52

a tu juokauji, boruze tu septintaske? nesaliska. nesaliskas esi tik tu kai vagi

TcTarget
TcTarget Day 1,911, 10:19

Jūs gal šiek tiek raminkitės, netgi jums kaip troliams tokie šmeižimai apkaltinant vagiu yra virš visko. Patys pavogėt orgą ir dar drįstat mane vagim vadinti.

TheUnit H. Pacas
TheUnit H. Pacas Day 1,911, 12:07

Kokia orga as pavogiau?

gliookas II
gliookas II Day 1,911, 15:09

Targetulis, a kokia as orga pavogiau? O vat tu tai buvai valstybine pasisavines. Is valstybes vogti negrazu, targetulis, uoj negrazu. Boruze buvai, tik ant delnu sikt ir temoki

Zmogus Antis
Zmogus Antis Day 1,911, 08:50

Ačiū, Povilai, už tavo gerumą, tavo sugebėjimą supažindinti su situacija. Kaip kitaip aš žinočiau, kad vykdau PTO, dar pražiopsojąs būčiau... Kaip aš tau galėčiau atsilyginti?

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,911, 09:07

tai cia as tipo organizatorius?😁) nu poviliuk, sito tai nesitikejau:)) ziurek toki pati s... parasau keliais zodziais: http://prntscr.com/shidc
Povilas su ipsiu organizuoja pto LMS partijoje, gelbekit nuo niekshu situ, beje sitas straipsnis tik demesiui nukreipti nuo to
Del sol, tai nesiparinkit, jau senai padaryta ten pto, mygas mano multis. tik jau atsibodo, dabar darysiu pto mano muclio vadovaujamai partijai:)))

ZygaLTU
ZygaLTU Day 1,911, 09:18

Šauniai kaip visada, jau buvau pasiilgęs tavo straipsnių, Povilai : )

gliookas II
gliookas II Day 1,911, 09:53

Siandien netycia uzmaciau idomu screenshota

http://prntscr.com/shrxr

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,911, 10:36

beje dekui visiems apie toki partijos ivertinima, na ir asmeniskai musu ivertinima. dziugu kai taves bijo, nes kaip sakoma, jeigu bijo vadinasi gerbia. aciu uz pagarba varguoliai

Lurk
Lurk Day 1,911, 11:19

niekas taves nebijo pararam,mum tiesiog gaila jusu ( :

gliookas II
gliookas II Day 1,911, 21:02

Taip gaila, kad net dreba spauda nuo jusu kolektyvinio bliovimo apie PTO 😃

Funnyte
Funnyte Day 1,911, 13:47

Asmeniškai visada patiko politiškai nekorektiškas straipsnių ciklas, smagu, kad jis grįžta. Kalbant apie išsakytas mintis, man jau seniai įdomu, kada LMSai pagaliau suvoks, kad patys yra nuPTOtinti, graudu žiūrėt, kokie LLS pakalikai iš jų beliko. Suprantu, kad visas šitas bajeris su SOL PTO kelia daug teigiamų emocijų tame dalyvaujantiems asmenims - tą nesunku matyti iš komentarų spaudoje, visgi kartu ir labai gaila, kad šiame žaidime politiką ėmėme tapatinti su tokiais nešvariais žaidimais.

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,911, 13:58

lurkai bijot, va net jus cia pradejot ginti nuo kazkokiu velniu persekiojanciu jusu sugulovus komunistus:)) funyte mes turbut vienintele partija kuriai visiskai dzin ant belekokios, kad ir kokia bebutu jusu ar kitu nuomones. ir tai yra gerai zinok:) pabandykit, patiks:) siaip tai gaila, bet galiu oficialiai pareiksti kad esu dalyvaves viena karta pto veikloje, tai buvo pilipinu kazkoks ten pto, kuris nepavyko, ir tuom viskas baigesi, taip kad solidarumietes ir lnpietes, mergaites atsikviepkite, pararam jusu neskriaus:))

Lurk
Lurk Day 1,911, 22:21

"kuriai visiskai dzin ant belekokios, kad ir kokia bebutu jusu ar kitu nuomones"

labai jau daug komentuoji, kaip zmogus kuriam yra viskas dzin 😉

TheUnit pararam
TheUnit pararam Day 1,912, 07:24

na jo, zinau neiprasta pas jus reiksti laisva nuomone, bet jusu istatymai man negalioja, kad ir kaip tau tai skaudu bebutu:)) taip kad nestresuok

EmuSV
EmuSV Day 1,911, 14:19

Šiaip lengvai persiskaitė viskas, tik kilo abejonių dėl kai kurių faktų, kaip LMS ir LLS santykių, tad cituoju Igno žodžius: "įdomu, kai radikalūs kairieji ir radikalūs dešinieji flirtuoja vieni su kitais. Na o LLS ir LMS/LLD/LLP visada palaikė normalius santykius."
Dėl Vilko Pilko - jis kaip ir nebe LLS bet gal ir liko jų troliu tebūnie...
Ir žinome jeigu jau prasidėjo tokie žaidimai, tai ir mes turime Adolf.H, kuris svečiuojasi mūsų partijoje ir kandidatuoja į PP postą.Bet paranoja dėl to nesergam, o kaip jau ir sakiau LMS turi ką veikti be pto organizavimų. Hyperis su mumis savo veiksmų nederino.
Belieka pridėti, kad atomazga jau greit. Linkiu ramaus miego visiems.

Ex Nihilo
Ex Nihilo Day 1,911, 14:29

"įdomu, kai radikalūs kairieji ir radikalūs dešinieji flirtuoja vieni su kitais" --nieko čia keisto netgi sakyčiau labai normalu 😁))

gliookas II
gliookas II Day 1,911, 15:13

MIGASSS!!! PO KIEK BLIUZKES???

Adolf.H
Adolf.H Day 1,911, 16:16

taip atomazga jau ryt ((: dėkui už pasitikėjimą angelėli 😘

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.