Polish Armed Forces rekrutuje!

Day 1,897, 06:38 Published in Poland Poland by Dupcent

Dla wojsk lądowych walka nie jest błogim rejsem ani przelotnym obrazem widzianym z okna kokpitu, lecz miejscem docelowym – burzliwym epizodem wymagającym ogromnego poświęcenia, z którego do domu wiodą tylko dwie drogi: jedna o nazwie ”zwycięstwo”, druga – ”porażka”. Można wrócić z tarczą bądź na tarczy.

Polish Armed Forces to zdecydowanie ta grupa, która bez przerwy kroczy pierwszą drogą. Historia tego oddziału sięga sierpnia 2009 roku, kiedy to Sadix powołał do życia grupę o nazwie ”Rabbits”, która blisko współpracowała z Polish Operation Group. Kiedy ich drogi się rozeszły, ówcześni dowódcy postanowili zmienić nazwę i avatar grupy, aby podkreślić zachodzące zmiany. Tak właśnie powstała grupa bojowa PAF, a naszym znakiem rozpoznawczym stała się tarcza z gryfem.Dowództwo Polish Armed Forces ogłasza nabór nowych członków! U nas każdy znajdzie swoje miejsce - zarówno młody, niedoświadczony żołnierz, jak i weteran pragnący spróbować czegoś nowego.

Zdajemy sobie sprawę, że wielu młodych graczy niechętnie przystępuje do grup bojowych z powodu obawy, że taka decyzja wiąże się z przeznaczeniem większej ilości czasu na częste zbiórki czy przesiadywanie na IRC. My jednak szanujemy życie prywatne naszych członków i nie wymagamy, by stawiali się codziennie na kilka zbiórek. Istotne jest, żeby każdy raz na jakiś czas zaznaczał swą aktywność.Polish Armed Forces charakteryzuje się czteropoziomową strukturą członkostwa, zróżnicowaną ze względu na prawa, wymagania i obowiązki. Są to:

- dowódcy/ex-dowódcy
- zwykli członkowie, o pełnych prawach, z określonymi wymaganiami
- członkowie akademii Young Griffins
- pozostali, bez żadnych wymagań rekrutacyjnych, z ograniczonymi prawami

Jesteś ciekaw, czym dokładnie poszczególne frakcje się różnią i do której z nich mógłbyś się dostać? Czytaj dalej.


- wymagamy hita z broni q0 = 1250 jako warunku przyjęcia na zwykłego członka
- otworzyliśmy akademię Young Griffins dla ambitnych, młodych graczy o hicie q0 < 1250 (dużym atutem jest posiadanie ulepszonych treningów); ilość miejsc ograniczona
- przyjmujemy wszystkich pozostałych, którzy nie łapią się do dwóch wyżej wymienionych grup - bez większych przywilejów, ale bez szczególnych wymagań
- od zwykłych członków, a także członków pododdziału Young Griffins oczekujemy aktywności na zbiórkach i na IRC na miarę swoich możliwości
- każdy członek powinien nosić odpowiedni avatar/ramkę

avatary i ramki w kolejności: (ex-)dowódcy, zwykli członkowie, Young Griffins, pozostaliCo oferujemy? Przede wszystkim:

- zbiórki
Możliwość częstego uczestniczenia w zbiórkach organizowanych przez Ministerstwo Obrony narodowej. O zbiórkach powiadamiamy na różne sposoby: shoutem, komunikatem na Gadu-gadu, sms-em, kontem na facebooku, czy slapem na IRC.

- dofinansowania MON
Pełnoprawni członkowie oraz Young Griffins dostają zwrot 100% zużytych broni q7. Za bicie z broni o mniejszym q również dostaniesz zwrot w broniach q7 (choć niższy).

- dodatkowe, prywatne dofinansowania
Nowi gracze, w szczególności członkowie Young Griffins oraz osoby bez prawa do dofa z MON (“niebiescy”), którzy wykażą się aktywnością, mogą liczyć na pomoc materialną ze strony starszych członków - w postaci chlebków, tanków czy plnów.

- konkursy
Od czasu do czasu organizujemy konkursy, które są okazją do zdobycia dodatkowych broni, chleba czy kasy.

- pomoc od starszych graczy
Starsi gracze zawsze służą radą młodszym, nowych wprowadzą we wszelkie tajniki eRepublik, pomogą w podejmowaniu najlepszych decyzji.

- inne formy zabawy
Wśród naszych członków można znaleźć osoby chętne do zagrania w takie gry jak League of Legends, World of Tanks, Haxball, Warlight czy Diablo III. Nasz oddział posiada również własny server teamspeaka.
- strona internetowa
Na naszej skromnej stronie internetowej znajdują się m.in. komunikaty i informacje z życia PAF-u, ranking z podstawowymi informacjami dot. naszych członków czy aktualne informacje o formie i wysokości dofinansowania.


Przede wszystkim warto odwiedzić nasz kanał #paf w sieci Quakenet (webchat), gdzie poinformujemy o wszelkich szczegółach.
Warto od razu wypełnić formularz rekrutacyjny i zgłosić się do któregoś z dowódców.Dowódcy
- NetWred
- Docent
- Jw_23
- Kolejowy Tom
- Sebaci
- Konhradek

Dołącz do nas!