Ambient on/off

Join the new world

 

Pirmoji diena eRepublik

Day 1,660, 11:29 Published in Lithuania Albania by Shmuel97


Sveikas!

Šiandien paliksiu labai smagų straipsnį, kuris tikiuosi padės tau šiame visiškai nesuprantamame ePasaulyje pačią svarbiausią PIRMĄJĄ DIENĄ! Ką daryti iškart, kai prisiregistruoji? Ką spausti? Kokias misijas vykdyti? Pabandysiu paaiškinti labai akivaizdžiai.PIRMOJI DIENA

Jei prisijungęs radai šitą straipsnį dar nieko nedaręs. Tai va matai kairėje pusėje tutorialJis padės žengti pirmus žingsnius paspaudus ant kurio nors jis tiesiai nuvedė kur tai padaryti. Bet neskubėkit daryti tai. Juk dar yra misijos tai kartu su jomis ir padarysim.Taigi, pirmoji misija, kurią tau reikia pabandyti įvykdyti – Training Day. Kad pavyktų, reikia įvykdyti šį reikalavimą:
- Pasitreniruoti ( Eik į MY PLACES ->Training grounds->pažymėti žmogeliuką bei spausti Train )Jei jau pasitreniravai tai bėk spausti ant misijos ženkliuko ir pasimti apdovanojimą. Dar gauni +5 jegos ir +2 q6 tankus.

Antroji misija – First Steps in Battle.

Kurioje tau reiks padaryti:
- Gauti pirmą karinį laipsnį Private
- Atsistatyti 100 gyvybių

Tai va, kad be reikalo nešvaistytume gyvybių bei tankų, tai pirma užduotis - įstoti į Karinį dalinį. (eikit Community -> Military Unit)


Ten atsidarys tokia lentelė

Išsirinkite kurį nors dalinį, bet šiaip tau siūlyčiau rinktis Lietuvos Karo Akademiją arba -COBRA-. Bei pasijungus prie kurio nors dalinio reiks užpildyti anketą. Jei pasijungei prie LKA užpildyk šitą http://tinyurl.com/akadnew anketą , o jei prie cobros pasijungei , šitą http://tinyurl.com/MUCOBRA bei palauk, kol su jumis susisieks. Kad pasijungtum į karinį dalinį reiks įvykdyti Recruit’s orders

Tavo užduotis dabar bus gauti Private laipsnį bei nukauti 10 priešų, tai bus tavo pirmas karas, tai spaudžiam GO to campaigns arba viršuje Wars bei reikia išsirinkti už ką kovosim. Patarimas būtų rinkti kaip paveikslelį matysit geltonam fone pavaizduotą mūšį nes šitame mūšyje tuo paciu vykdysite plius Daily Order kurį pamatysit pabaigę recruit’s orders vykdyti.

Tai Spaudžiame Fight mygtuką

Šituose paveiksliukuose pirmame matote koks langas atsidaro , antrame matome kai nukalam pirmą priešą, dar kai nukalams priešą yra kamputyje langelis Don’t show this again jei norite kad nemėtytų vis nukalus priešą šitos lentelės pažymėkit varnele. Ir bekovojant kelis priešus nukalus gaunat pirma savo laipsnį Private ir kaip apdovanojimą vieną Energetinį batonėlį ( kuris atstato 100gyvybių). Bei +5% Bonuso prie atakos .

Tuo pačiu turėjote pakelti pirmą savo levelį . Bei gauti 1 Gold (aukso) kurį gausi vis pakeldamas savo lvl.


Tikriausiai tau pasibaigė gyvybės ir beto tau dar reik misijai atsistatyti 100gyvybių. Tai spaudžiame Eat Food.

Turejote jau įvykdyti savo misiją bei gauti +1 energy bar ir +10 q5 maisto.

Štai atsirado dar viena misija A Future Hero kurioje tau reikia nukalti 5 priešus . Beje mums ir sekasi nes kaip tik mums reikia dar priešų nukalti dėl recruit’s orders. Taigi vėl einam į mūšių puslapį ir kaip anksčiau jau sakiau - išsirenkam mūšį ir toliau kovojam.
Toliau kovodamas Gauni aukštesnį karinį laipsnį Private* ir nukalęs 5 priešus einam pasimti apdovanojimo. Ką gi gauname +2 q6 tankus ir +2 patirties taškus . Su šita misija turėjai pakelti lygį taigi sveikinu - pasiekei 3 lygį.


Ivykdžius šitą misiją gaunate naują misiją First Paycheck kurioje jums reiks įvykdyti:
- Susirasti darbą
- Padirbti
Tai va einame My places ->spaudžiame Get a job-> Atsidaro darbų pasiūlymai bei išsirenkam kas siūlo didžiausią algą ir spaudžiame APPLY -> ir padirbam

Tai ir padarėme dar vieną misiją, uz kurią gaunate +100 LT valiutos ir +2 patirties taškus
Tuo pačiu įvykdėte Daily task kurioje kas dieną reikia pasitreniruoti bei padirbti už kurią gauni +1patirties tašką ir +1 jėgos, o kas penktą dieną gausi x5 daugiau ją įvykdęs.Tai va vėl turime dvi naujas misijas.

Pirmoje tai Daily task kurioje reikia įvykdyti daily task, kur neseniai įvykdėm tai belieka pasiimti apdovanojimą ir gauname +5 Jegos ir +5 Patirties taškus.
Antroji vadinasi Leveling Up kurioje reikia pakelti 5 lygį.
įvykdžius pirmają atsiranda dar viena misija, Join The Army kurioje reiktų prisijungti prie karinio dalinio bet jau esam prisijungę tiesiog mes jau ją įvykdėm ir tik pasiimam apdovanojimą +3 q6 ginklus ir +3 patirties taškus .
Ir dar gauname vieną naują misiją Full membership kurioje tau reikia pabaigti recruit’s orders. Tai einam pabaigti nukalti 10 priešū.

Ir tu ją įvykdęs +1 Energy Bat ir +3 q6 ginklus .
Grįžkime prie Leveling Up misijos taigi eik pakovoti Daily order kol gausi 5lvl.

Bei pasiimk apdovanojimą +1 Gold ir +5 patirties taškus

Ir atsirado dar kelios naujos misijos

Pirmoji vadinasi A better placeto live in. kurioje tau reik upgreidinti savo Town center kad galėtum atsistatyti jau 200gyvybių nebe 100 maistu. Tai va einam My places ->Health buildings-> bei paspausti rodyklę į viršų šalia pliuso bei atsiradusią rodyklikę prie Town center.

Bei pakėlę Town center įvykdom misiją, už kurią gauname +500 LTL valiutos ir +2 patirties taškus.
Antroji vadinasi Complete your Orderskurioje jums reiks įvykdyti Daily order

Tai spaudžiame battlefield bei kovojam kol bus nukauti 25priešai iš 25. Bekovodamas turėtum gauti kelis karinius laipsnius bei pasiekti 6levelį. Bei nukovus 25priešus spaudžiame get reward. Už DO gavai +1 energy bar bei 5 skirtingas bazookos dalis. Ir einam pasimti misijos apdovanojimo +1 energy bar ir +10 q5 maisto.

Turėjote gauti naują misiją, Refill your Inventory kurioje jums reiks apsipirkti turguje 10 vienetų maisto bei 5vienetus ginklų. Matote viršutinėje juostoje Market -> marketplace

Bei ten išsirenkam prekes ir nusiperkam ko mūsų prašo.

Štai ir įvykdėm misiją ir už ją gauname +10 q5 maisto ir +5 q5 ginklų.
Vėl gavome keletą naujų misijų dabar jų net jau keturios.


Pirmoji tai Every Day Job kurioje reik dvi skirtingas dienas padirbti bei pasitreniruoti.
Antroji Rank UP kuroje reiks gauti Sergeant karinį laipnį.
Trečioji Strength UP kurioje reiks užkaupti 50 jėgos. Ją įvykdysi per kokią savaitę.
Bei paskutinė iš turimų yra Start Production bus paskutinė šiandieninė mūsų įvykdyta misija tau joje reiks pagaminti produkcijos savo įmonėje. Einam My placesTai va baigėsi mūsų pirmoji diena turėtum dabar būti 7lygio, kaip pirmai dienai užtektinai. Žinoma gali kovoti toliau, bet nepatartina, geriau palikti tankus kitai dienai ant Daily order galėsi pasiekti sergeant karinį laipsnį ir tuo pačiu padaryti DO arba tiesiog parduoti ką turi ir taupyti sunkiai uždirbtus pinigus. Šiaip dar pateiksiu gerų vertingų nuorodų paskaitinėjimui.

http://wiki.erepublik.com/index.php/Missions - čia rasite visas misijas, kurias jau įvykdėm, kurios dar tik pasirodys ir ką už jas gausit įvykdę.
http://www.erepublik.com/en/article/-lka-erepublik-skiepis-updated-03-06--1980622/1/20 - Čia Vaiciaus rašytas straipsnis apie erepublik scriptą truputį palengvina žaidimą bet tik minimaliai: paskaitysit bei įsirašę pamatysit.
http://www.erepublik.com/en/newspaper/nm-laikrastis-245703/1 - naujokų ministerijos laikraštis. Palandžioję gal ką rasit naudingo jums.
http://www.erepublik.com/en/newspaper/ragai-ir-ne-tik-252803/2 - šitame laikrašty gal rasite kokios naudingos informacijos palandžioję
http://www.erepublik.com/en/newspaper/baltasis-niekas-237587/2 - čia irgi galima palandžioti .
http://www.erepublik.com/en/article/-2ct-pirmieji-ingsniai-aidimo-santrupos-ir-argonas-1-2006061/1/20 - čia žaidimo santrupos.Bei pabaigai. Nepamirškit kviesti savo draugus į žaidimą. Ir geriausias būdas tai padaryti per savo nuorodą plius dar gausi už tai aukso. Tai einam Community -> invite friends bei ten matome nuorodą, per kurią tavo draugas uzsiregistruos, per ją tau nubyrės 10% nuo jo pakelto lvl ar gauto medalio goldo.


Jeigu pastebėjote kokių nesutapimų praneškit man


Sėkmės žaidime.

Parengė MerkasZ

 

Comments

Kk1boRg...
Kk1boRg... Day 1,660, 11:34

V

laimiux
laimiux Day 1,660, 11:44

...eRa kaip ir užlinko, tai gal ta nuoroda ir nereikalinga?

iJokimas
iJokimas Day 1,660, 11:44

Taip, darbo nemažai įdėta. Patiko : )

centralinis
centralinis Day 1,660, 11:46

uzskaitau

Shmuel97
Shmuel97 Day 1,660, 11:51

nu biski buvo ypac karpimo ir paveikleliu ikelimo

Lari0x
Lari0x Day 1,660, 11:52

Vote o7

Shmuel97
Shmuel97 Day 1,660, 11:55

Laimiux kad pas mane ji vis kazkokias funkcijas atlieka matau naujus isleistus laikrascius del ko ir naudojau

laimiux
laimiux Day 1,660, 12:11

Man kažkaip šiandien užlinko - praktiškai neina nei ant ff, nei ant chrome. Galvojau, kad kažką pats prižaidžiau kompe, bet ne - darbe tas pats... Gerai tau, kad dar veikia...

Shmuel97
Shmuel97 Day 1,660, 12:16

pabandyk istrinti ir is nauja isirasyti. gal dubliuojasi keli scriptai cia man kazkas ir pan buvo paskutinem dienom. nes kai viena valiuta ivede nebegalejo su juo pabuti isijungus paskui kazkoks kinietiskas varijantas pirmas atsirado tai isirasiau plius ju straipsnius buvo langas padarytas atskiras laikrasciu o cia sia savaite isirasiau normalu tai susidubliavo ir pradejo kazka nsm rodyti tai istryniau sena.

laimiux
laimiux Day 1,660, 12:17

Visko gali būt. Pabandysiu...

auris0
auris0 Day 1,660, 12:39

Tikrai daug darbo ideta. Vote!

Shmuel97
Shmuel97 Day 1,660, 12:43

ideta tai ideta bet vistiek praleidau kaip ideti ka nors i turgu ryt kur nors iterpsiu.

Nukainotas
Nukainotas Day 1,660, 13:20

Naudinga ir išsamu, taip ir toliau, merkasz! Įdėjau nuorodą į šį straipsnį Naujokų ministerijos straipsnyje naujokams.

iPSiArt
iPSiArt Day 1,660, 13:44

geras straipsnis. Išsamus ir naudingas

Lurk
Lurk Day 1,660, 14:38

:up:

neriustLT
neriustLT Day 1,660, 16:05

Vote

Kolukio Princas
Kolukio Princas Day 1,660, 22:09

VOTE!!!
Super paruošta. Plius nuoroda į akademiją, Naujokui gidas tiesiog nuostabus 🙂.
Kad tik kuo daugiau jų ateitų ir dirbtų ir stiprėtų.

monicom
monicom Day 1,660, 23:19

puikiai

Raraz
Raraz Day 1,661, 08:26

naujoku gidas tai geras, bet kiek tu tikruju naujoku atsiranda ? ar visi multai tik naujokais tampa ? :DDD

booboolet Day 1,661, 22:28

Comment deleted

Brisiaus Galas
Brisiaus Galas Day 1,662, 06:14

Šaunuolis, didelis vote!

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.