Ambient on/off

Join the new world

 

Piecīts

Day 1,859, 02:49 Published in Latvia Latvia by linardskijs
Labdien tautieši!Kalvis atkal raksta ..

Lieta diezgan nopietna. Palikušas DIVAS dienas līdz kongresa vēlēšanām. Kā jau katru mēnesi atkal būs jācīnās ar dienvidaustrumu ienācējiem, kas par katru cenu grib ieņemt savu vietu eLatvijas kongresā. Kā RARA prezidents vēršos pie Jums (galveno kārt pie bezpartiju spēlētājiem, kas mūsu aprindās pavērojot ir diezgan daudz)ar lūgumu stāties RARA un AVP biedru rindās, lai palielinātu robežu starp sesto partiju, kas no iekļūšanas zeltītā piecinieka sarakstā nav nemaz tik tālu. Tīri skatoties uz skaitļiem RARA ir visapdraudētākajā pozīcijā un tulīt pēc tam ir arī AVP. Ticketu sūtīšana nav palīdzējusi un, redzams, ka adminiem uz mūsu problēmām savā ziņā ir "pie paši zināt kā".
_________________________________________________________________________

Ceru, ka saprotiet, ka Tā nav tikai mana problēma, bet Mūsu visu rūpes, ja viņi tiks līdz kongresam.
Paldies par veltīto uzmanību jau iepriekš. Laimīgi nosvinēt svētkus, kopā ar ģimenēm pie galda, blakus eglēm!
_________________________________________________________________________
Būtu pateicīgs par šī raksta padošanu tālāk tautas nedzirdīgajām ausīm šoutos:
Nestāvi malā, nāc palīgā!
http://tinyurl.com/c8jqjzt
_________________________________________________________________________
Jūsu Kalvis Nr.3 RARA prezidents!
 

Comments

TrakaisLacs
TrakaisLacs Day 1,859, 03:07

balsots

Soulcraft
Soulcraft Day 1,859, 03:17

sen jau skandinu ,kad vajag jau laicīgi nostiprināt top 5 partijas ,bet lielākajai daļai pie pi.

TheZZ
TheZZ Day 1,859, 03:24

Nav viegli, uz PP vēlēšanām mūs pamet ~30 biedri, pēc tam tā laiski atgriežas atpakaļ. Tiem, ko manu, ka nav atgriezušies, nosūtu PM vai pasaku skype.

p.s. "sen jau skandinu, KA vajag" nevis "sen jau skandinu, KAD vajag" xD

linardskijs
linardskijs Day 1,859, 03:26

"KAD" ir skaidrs - "TAGAD". 🙂

JeguljaM
JeguljaM Day 1,859, 04:10

Alfons e bäst och Lettland är en frukt som inte finns

McDaunis
McDaunis Day 1,859, 05:23

To tak opozicionārs paveiks. Viņš tak nav tikai bļauris, bet visur līderis un superstrings. McDaunis

rOlix13
rOlix13 Day 1,859, 05:23

Pārgāju uz RARA

linardskijs
linardskijs Day 1,859, 05:25

xD Kuš sāks vēl tas opozicionārs te bļaustīties...

linardskijs
linardskijs Day 1,859, 05:26

paldies rOlix13 par atbalstu

KarlisK
KarlisK Day 1,859, 08:47

SoulCraft, protams, ka pie pa**ļas - kā vēlēšanas aiz muguras tā viss aizmirstās .... ar citām lietām jākrāmējas, kā vēlēšanu laiks atkal klāt tā visi panikā. Piekrītu, ka vajag saorganizēt tos partiju sarakstus ... vienīgais manuprāt partiju ir pārāk daudz un to individuālā jēga ir praktiski nekāda (lūgums neapvainoties nevienam, bet tāda nu ir skarbā patiesība: kvantitāte < kvalitāte). Mēs tā jau esam sīks punktiņš pasaules kartē - vajag nafig to spītīgo, egoistisko un stūrgalvīgo e-latvieša raksturu iznīdēt ar uguni. Tā vietā nepieciešams izveidot vienotu struktūru (5-8 partijas konsolidēt 3-4 partijās) kas ļautu efektīvi izvairīties no PTO vai nevēlamu indivīdu iekļūšanas kongresa aprindās.

Un pietiek vienreiz debilizēt pasauli skandinot sektantiskus tekstus vai atdarināt slimīgus sprediķotājus kas rada par sevi iespaidu, ka būtu slimi galvā. Pietiek arī atdarināt kaut kādus nacistus vai komunistus un valkāt attiecīgi šīs tēmas avatarus (vai pat cildināt šīs divas dabas kļūdas) - tas nav normāli un nav pieņemami. Mēs tomēr esam labāki par to un ja gribam kaut kādu progresu tad ir jāattīstās nevis jādzīvo pagājušajā gadsimtā.

Ezis
Ezis Day 1,859, 09:40

KarlisK, ja būs tikai 3-4 latviešu partijas, tad kongresā būs vairāk belaru kā jebkad, jo kandidātus izvirza top 5 partijas. Un partijas šobrīd ir tik daudz tikai tāpēc, ka 1 belars visu laiku cep jaunas un sagrūž iekšā savus botus.

JeguljaM
JeguljaM Day 1,859, 10:15

Självklart menade jag saft.

KarlisK
KarlisK Day 1,859, 12:42

Ezi, tātad efektīvāk ir padsmit dažādu partiju kurām katru reizi jāmigrē savi biedri vēlēšanu laikā ik mēnesi un jālūdzas pēc palīdzības? Vai varbūt tomēr reformas nebūtu efektīvākas? Kāpēc var būt Military Units kurus var elementāri kontrolēt un nodot komandas, bet kad runa ir par partijām tā pilnīgi viss iziet pa logu?

linardskijs
linardskijs Day 1,859, 13:48

5 partijas ir ideāli, tas ir minimums, kas nodrošina tikai latviešu iekļūšanu kongresā.
6. un 7. partija ir Baltkrievu izveidotas ar mērķi tikt kongresā un graut mūsu valsti no iekšienes!

KarlisK
KarlisK Day 1,859, 15:51

Ok, tātad nākošais solis ir saorganizēt attiecīgās partijas, lai katru mēnesi nevajadzētu klaigāt panikā, ka trūkst biedru. Pēc tam vajag saorganizēt grupu ar cilvēkiem ar ko PTO belašu partijas un tās likvidēt vienu pa vienai

linardskijs
linardskijs Day 1,859, 22:54

Lūk, PTO apkarotāju grupa ir ļoti laba ideja! \o/

Jesus Allmighty
Jesus Allmighty Day 1,860, 23:49

KarlisK, neapkauno sevi. Sanāk tā, ka Tu kā pajols bļausties kā vajadzētu darīt, bet pašam nav poņas kas jādara. Kurā partijā tu pašlaik esi!? Bezpartejisko pamuļķu dēļ belaši tik viegli iekļūst top5.

KarlisK
KarlisK Day 1,860, 07:00

Nevajag pārgudri d**st līdz šim kad skanēja kārtējās ikmēneša vaidas pēc palīdzības es stājos partijās un palīdzēju, bet tad uzradās visādas urlaini "rajoni" vai sektantiskas raras, murgainas baznīcas un citi klauni. Pēc tā man kļuva pilnīgi un galīgi pie p***ļas kas ar tādām partijām notiek, ja Visu Latvijai pietrūktu biedru un būtu nepieciešama palīdzība tad jā, es izpalīdzētu iespēju robežās, bet arī pamestu pēc tam. Pēdējoreiz kad mēģināju iesaistīties partiju darbībā pirms gadiem diviem tad nekas vairāk par pāris izredzēto darbībām tur nebija - kad pienāca balsošanas laiks tā tu kļūsti par visu labāko draugu un visādi tev lūdzas balsot par šamajiem, bet kā balsošanas laiks paiet tā "sēdi klusu un netraucē" ... nu ja tā tās lietas notiek, tad nafig - iešu labāk par latviju kaujā uzsist. Un tādēļ man tā būšana partijā nekad nav bijusi sajūsmas vērta. Šodien droši vien viss tas pats tikai papildus tam tev klāt nāk klasiskais skype čata marazms ar tonnām spama un cita sviesta iekš tā, paldies, bet man to nevajag - man Skype domāts komunicēšanai.

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.