Ambient on/off

Join the new world

 

Peticion! 100-vjetori i pavarsisë në Google

Day 1,826, 18:46 Published in Albania Republic of Macedonia (FYROM) by orlandovlore

Të gjithë e dimë se Google me rastin e festave, ose lindjen/vdekjen e një personi shumë të rëndësishëm, vendos një ‘doodle’, ose ndryshon logon e saj në Homepage.. Por ne tek stafi i Tech.Al duam që edhe 100 vjetori i pavarsisë të vëndit tonë të publikohet për të gjithë botën më 28 Nëntor.

Prandaj dhe kemi nisur një peticion, që të mbledhim sa më shumë ‘firma’ që t’i bëjmë thirrje Google, që edhe pavarësia e Shqipërisë të njihet nga Google si një eveniment i rëndësishëm.

Kështu që jeni të lutur të firmosni peticionin, dhe t’u thoni sa më shumë shokë dhe shoqeve që të jetë e mundur. Kjo mund të bëhet një realitet. Kjo mund të bëhet realitet vetëm n.q.s ju themi të gjithëve!


http://www.change.org/petitions/google-have-a-doodle-for-albania-s-100-year-anniversary-of-independence
 

Comments

Brigo Corleone
Brigo Corleone Day 1,827, 12:17

v,dakort me ty por kete gje duhet ta bejme te gjithe

orlandovlore
orlandovlore Day 1,828, 21:38

na kan kthyer pergjigje ata te google edhe kav vendosur te bejne nje doodle ..se cfar nuk e dim ende po po punojne per ta nxjer ne 28..

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.