Ambient on/off

Join the new world

 

Pershendetje

Day 1,823, 03:55 Published in Albania Albania by LiLo1

Njoftoj te gjith lojtaret miqt e tjer se qe nga sot nuk do jem pjes e qeverise dhe sidomos governer edhe pse emrin kisha do kontaktoj me Admin per te me heq ate fjal nga profili im gjithsesi ju ftoj te bashkpunoni me vepra e jo me fjal sepse po ja qr ksaj loje po na merzitet duke pa shum persona qe bejn si atdhetar e ne fund ta fusin mbas shpine.Ju baj thirrje disa personave ma merrmenja e kuptojn boll me referime te lojtareve per ban per interesa personale ose hater mbetje sepse nuk eshte e drejt dhe ndonje dit mund te ju kthehet kundra.Ju baj thirrje atyre personave qe po bejne sikur jan terheq apo jan kthy 2 kliker te ndihmojn jonkastriotin me te vertet edhe mos te hiqen si atdhetar.
Jonkastrioti tregoje veten se ke kokrra e je burre dhe vendimet mendoju ti marresh ne koken e mendjen tende sepse ne fund do marresh meritat or edhe te sharat qe te takojn.
Nje falenderim i shkon shokut tim Albassasin i cili do jet edhe mik i imi ne RL por edhe disa tjerve qe kam njoft ketu sepse po kaloj me to disa momente te kendshme dhe do ti kalojm prap sa per gjera tjera nuk me intereson me por do i dedikohem totalisht MU Allied Forces sepse kjo loj po mbushet me pseudo atdhetar.
Ju faleminderit te gjithve
 

Comments

Rilindasi
Rilindasi Day 1,823, 04:11

Kush janë ata persona që ta fusin mbasë shpine? Çfarë të kanë berë? Si e kanë berë? Sepse artikulli po flet për diçka por nuk po shpjegon se kush nga qeveria e beri ketë gjë.

ArnoldDjin
ArnoldDjin Day 1,823, 04:19

@rilandasi obobobobob gjete material

MeDzzeLii
MeDzzeLii Day 1,823, 04:21

Kjo foto edhte DISKRIMINUESE per shqipetaret e ILIRIDEs dhe PRESHEVES, te lutem vlla heqe ket foto !

Edini
Edini Day 1,823, 09:59

ilirida dhe presheva? bravo shume mire keshtu na harroni pra une jam qytetar i fylol aham ok pra

Illyrian The RevengeR
Illyrian The RevengeR Day 1,823, 13:17

une njejt nga ILIRIDA 😒 V LiLo1 😉

Arius argiri
Arius argiri Day 1,823, 15:50

lilo un ta shpreha gatishmerine qe isha gati te bashkpunoja ne nje diskutim mbi problemet e bankes dhe nese ke dhene doreheqjen eeshte mire ti shpjegosh lojtareve edhe çfare te ka shtyre ta marresh kete vendim!!!!!!

Kris the Intriguer
Kris the Intriguer Day 1,824, 10:49

rilindasi, po te donte tjetri te thoshte kush ishin, cfare kane bere e si e kane bere do e thoshte ne artikull e sdo priste pytje nga ne

albMANIAC
albMANIAC Day 1,824, 12:20

po lene djaLin tvendosin e ta pushojn kryt mos ja nisni me ja tesh tash tu i ba pytje,,,

Andiroid
Andiroid Day 1,824, 12:37

"IDEM FAZZA, IDEM RAZZA"

Lilo vlla ndryshojne vetem ftyrat por rraca eshte po ajo...

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.