Ambient on/off

Join the new world

 

Party of Ethnic Albania (Ndihmat)

Day 1,859, 01:55 Published in Albania Albania by Soldier 1995

Përshendetje vëllezer partia jon qe nga dita e hënë do te filloj te jap ndihma per te gjith antaret e partis...

Si iniciatorë : DonCurtishi
Grupi : MeDzeLi , Soldier1995, Ilir, dhe Arbb7

Furnizuesit : DonCurtishi , TheDictator, MeDzeLi dhe Ilir .
(pra nga e hëna do filliojmë të shpërndajmë supps për anëtarët e PEA-së)

Për me Shum ejani tek
Faleminderit për Mirkuptimin nga Sekretari i përgjithshëm i Partis.
 

Comments

The Godfather 1974
The Godfather 1974 Day 1,859, 02:15

Bravo jeni nje Parti shum e mir V+

Pee Nee
Pee Nee Day 1,859, 02:22

V+ Veq Vazhdoni

The Dictator Albanian
The Dictator Albanian Day 1,859, 02:27

V+ Partia #1

albanian boss
albanian boss Day 1,859, 06:27

bravo cuna jeni te medhenje

albAngel
albAngel Day 1,859, 07:25

kujt ti dergoj mesazh ? se ne chat nuk futem :😕/

M4RL3Y
M4RL3Y Day 1,859, 07:31

v+

Soldier 1995
Soldier 1995 Day 1,859, 07:49

albAngel jo,nga e hëna do te kesh linkun qe te aplikosh

MeDzeLi
MeDzeLi Day 1,859, 08:50

Bravos vella, edhe pse do jem aktiv ket jav sdo merakosem per PARTIN sepse eshte ne duar te sigurta <D>

Te lumt <D

Tiger Ramadani
Tiger Ramadani Day 1,859, 10:56

v

Kosova83
Kosova83 Day 1,859, 18:40

Te gjithe se bashku...

Boom3ranG
Boom3ranG Day 1,860, 02:46

prej kurit Partit politike ja paskan nis edhe Supplies me dhan deshta mju pyet a jeni Parti politike a parti e Supplies sidoqoft Kalojani mir ! veq nuk shkon qishtu o djema definoni senet

albAngel
albAngel Day 1,860, 03:01

shume mire mor me duket qe partia jep ndihma

Soldier 1995
Soldier 1995 Day 1,860, 03:14

Boom3ranG Partia ka ndryshu nvaret kush e menagjon partin,

Cerciz.Topulli
Cerciz.Topulli Day 1,860, 03:27

v+ ***Partia Revolucionare*** dhe anetaret e saj ju urojn gezuar festat e fund vitit fat e mbaresi ne RL

ChrisEmma111
ChrisEmma111 Day 1,860, 06:36

V S

MeDzeLi
MeDzeLi Day 1,860, 09:12

@ Boom3ranG @ nuk eshte puna qe deshirojm te perfitojm GOLD nga kjo, por puna eshte se deshirojm te i ndihmojme vellezerve shqipetar, ndoshta me ndihmen e tyre ta ngrisim shqiperin perpapra !

I am back for you ALBANIA
I am back for you ALBANIA Day 1,860, 10:56

v

Suomii
Suomii Day 1,860, 13:55

Dear Albanian friends please suport the French ebaby-boom,already 200 new babies today!
Just 2 clicks,30 seconds/day!

Click on "VOTER"
http://tinyurl.com/ygp4w9w
http://tinyurl.com/2blkuq2

Merçi de France ❤

Boom3ranG
Boom3ranG Day 1,860, 15:11

djema Nese jeni qaq bamirsa n kohen e kongresit mos e perdorni partin per Te thirr antar nese doni me ndimu te rijnt e "vllazerit Shqiptar " mund ta bani n mnyren e pastert si Redcrossalbania e shum tjer mfalni po shum turp nga ana juve kjo so mnyra mi josh antaret marre mju ardh per kto veprime se meritoni me qen Kongress as nje lloj partie si kjo e juvja qe haptas Blen Vota shqiptari eshte i etur per Pushtet per mendimin tem jeni zero nuk e meritoni as Ti thoni Vetit Shqiptar . si ashtu edhe ju qe e Shikoni Interesin e futeni ne ket parti per mua jeni trathtar kur e shitni bothen per ca Supplies po ne te ardhmen jeni ngjendje edhe Armikut tja ktheni bothen per pak ndihma . ju jeni gati edhe shtetin ta shitni Per Fitime Personale MARRI MARRI MARRI !!! TURP TE KENI

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.