Ambient on/off

Join the new world

 

Partia e Shqipërisë Etnike !

Day 1,889, 06:48 Published in Albania Albania by Arbb 7

PEA DHE PROGRAMI I SAJ

Përshëndetje vëllezër kam nderin që të ju ftoj të bashkoheni me Party of Ethnic Albania. Që ta kuptoni më mirë se kush jemi ne dhe çfarë synime ka partia jonë në këtë lojë, ju këshilloj ta lexoni programin e kësaj partie: Programi i PEA-së.

Gjithë atyrëve që ju ka pëlqyer programi dhe jeni për një Shqipëri Etnike dhe Demokratike, ju ftoj të bëheni pjesë e Party of Ethnic Albania. Nëse keni ndonjë vrejtje apo kritik për sa i përket programit apo çfarëdo gjëje tjetër në lidhje me partinë, kontaktoni me ndonjërin prej stafit të partis.


Me Respekt Arbb 7KËSHILLI I PARTY OF ETHNIC ALBANIA

Siç ju kam informuar në artikullin e kaluar, për zgjedhjen e këshillit të partis, që do të ndodhte brenda 3 ditëve. Tashmë janë zgjedhur personat që do të bëjnë pjesë në grupin e këshillit të Party of Ethnic Albania.

Këshilltar: Arbb 7

Grupi i këshillit:
1. HELMI AL
2. S.F.P.N
3. KrepublicK
4. Izair Aliji
5. Iceberg195

Në bisedën e parë ndërmjet këshillit të partis, vendosëm që të mbajmë një mbledhje të kryesis së partis:

Koha: Nesër në ora 20:00. (22/01/13)
Vendi: Në kanalin zyrtar të partis: #P.E.A
Të ftuar: Kryesia dhe antarët e partis.
Tema: Qëndrimi në top5 dhe përzgjedhja e kandidatëve për kongres.
 

Comments

Erlindi
Erlindi Day 1,889, 06:57

Bravo

cLaw eagLe
cLaw eagLe Day 1,889, 07:00

V

M4RL3Y
M4RL3Y Day 1,889, 07:36

Suksese!

Iceberg195
Iceberg195 Day 1,889, 07:44

Artikull shum i bukur dhe i permbledhur mire!!! BIG V+S


Partija jone eshte me e mira 🙂

LioneX aKa MeDzeLi
LioneX aKa MeDzeLi Day 1,889, 08:00

Programi i PARTISë ska nevoj me PRINT SCREEN :
http://www.erepublik.com/sq/article/-emcdreccy-programi-i-pea-s-euml--2146766/1/20

Tema e partisë që do bisedoni :
https://docs.google.com/document/d/16NeZGLFGAz9yWaEcpEyjf3SsCYLeDk2TDKl9Vs-y8Rk/pub

SRRY my OLD-FRIENDs por nuk është e drejtë kjo që po e bëni : )

Big.Damage
Big.Damage Day 1,889, 08:29

medzeli kjo eshte nje PATURPSI

mungojme ne themeluesit...

LioneX aKa MeDzeLi
LioneX aKa MeDzeLi Day 1,889, 08:42

AHH harrova ta përshëndes krahun e djatht të MULTI-FURNIZUESIN në PEA :

http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/6418140

dhe multit e tij :
http://www.erepublik.com/en/citizen/profile/6859399
http://www.erepublik.com/sq/citizen/profile/6994726

Mosni o vëllezër se nuk ja vlen për një post në kongres apo për me marr pjesë në qeveri me humb lojtar të DIV të larta, mosni : )

Dizzy Damage
Dizzy Damage Day 1,889, 11:40

V

Ali.Pash.Tepelena
Ali.Pash.Tepelena Day 1,890, 08:36

v

Erlindi
Erlindi Day 1,890, 12:25

a mer Medzel po shum i dobet ishe per qka mer ban ti se nuk po e dim edhe me duket 3 her ke mor ban edhe sa per multi op shihet kush ka ber ne asnje nuk ka mor ban nga partia edhe une kurr skam mor ban edhe per ket pu kujdes Admini
por ti se je vet nje njeri i till mendon se jan te gjith me fal per duhet te tregoj edhe na ki lodh me ketu link kish une po boj dokumenta je shum i pusht per ata qe e din qfar njeru je

baci7
baci7 Day 1,890, 14:28

V+S

 
Post your comment

What is this?

You are reading an article written by a citizen of eRepublik, an immersive multiplayer strategy game based on real life countries. Create your own character and help your country achieve its glory while establishing yourself as a war hero, renowned publisher or finance guru.